Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ένα PC χωρίς COBOL και Fortran είναι σαν μια σοκολάτα χωρίς κέτσαπ και μουστάρδα.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Γυμνος στα Αποδητηρια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141645 από Γιωργος__ στις 10 Ιουλίου 2018, 10:40πμ

Γιωργος__

μέλος από: 10/7/2018
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Λοιπον ειμαι 16 χρονον και παω σε ενα γυμναστήριο, στα αποδητηρια οι περισσότεροι κάνουν μπάνιο τέλειος γυμνοί. Εγώ δεν το έχω δοκιμασει προς το παρόν γιατί φοβαμε μηπος καυλοσω καταλάθος και γίνω ρεζίλι . Εσείς τι κάνετε? Αν τα βγάζετε όλα σας έχει τύχει καταλάθος να καυλοσετε? Θα σας φενόταν περίεργο αν άλλαζε ένας 16χρονος γυμνος?
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #141648 από worriedfriend στις 10 Ιουλίου 2018, 12:07μμ

worriedfriend

banned
μέλος από: 10/7/2018
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

ειχα κι εγω το ιδιο θεμα..παντα εκανα γυμνος στα αποδυτηρια αλλα φοβομουν μηπως καυλωσω αρκετα και φανει και γινω ρεζιλι..συνηθως παω με τον κολλητο μου μαζι γυμναστηριο αρα δεν εχω κολλημα να κανω γυμνος γτ νιωθω ανετα μαζι του.μια μερα λοιπον το συζητησαμε και μου ειπε πως κι αυτος εχει το διο θεμα.τελικα καποτε οντως καυλωσα αρκετα και γυρισα προς το τοιχο γτ ντραπηκα πολυ .ο κολλητος μου το ειδε και γελασε.τελικα δεν ειναι κατι .Με τον καιρο παρατηρησα οτι και πολλοι αλλοι καυλωναν κατα καιρους και δεν ειχα προσεξει τπτ..καταλαβα οτι ειναι κατι τελειως φυσιολογικο και πολλοι το παθαινουν.εξαλλου και οταν κανω σπιτι μπανιο μονος μου σχεδον παντα καυλωνα και την παιζω .μην ανησυχεις ,δεν ειναι τπτ.κανε ανετα μπανιο και μην φοβασαι.ολοι οι αντρες καυλωνουν ακομα και τις πιο ακυρες στιγμες.εξαλλου ποιος θα κατσει να ασχοληθει με εσενα αν σου σηκωθηκε την ωρα που εκανες μπανιο..νταξ λογικο ειναι να νομιζεις οτι θα πουν να η πουστρα ,ειδε τους αλλους γυμνους και θελει γαμησι και αλλα τετοια..σε εμενα τουλαχιστον δεν συναιβει τπτ.ελπιζω να σε καλυψα .αποδεκτη αν θελεις σε παρακαλω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login