Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ftou στα μούτρα σου.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

τελικα τι ειμαι?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141769 από Black2000 στις 23 Ιουλίου 2018, 8:12πμ

Black2000

banned
μέλος από: 14/7/2018
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Καλησπερα παιδια οπως σας εχω πει σε αλλο θεμα με απασχολει αν ειμαι gay η οχι.Σημερα λοιπον το πρωι πηγα στο σπιτι του φιλου μου με τον οποιο εχω κανει σεξ.Εκει λοιπον ηταν μια φιλη μας(η οποια μου αρεσει εδω και 3 χρονια αλλα σαν σημαιοφορος και απουσιολογος που ημουν που να τις το πω θα ντεπομουν).
Μου ειπαν να κανουμε σεξ και οι 3 μαζι.Εγω δεχθηκα θα σας πω τι εγινε γιατι δεν μπορω να το βγαλω απο το μυαλο μου.Αρχικα ξεκινησαμε να το κανουμε και οι 3 εγω μπροστα απο την κοπελα και ο φιλος απο πισω.Μετα ο φιλος εκανε σεξ απο πισω απο την κοπελα και εκεινη μου εκανε στοματικο οπου και εχυσα.Μετα απο ωρα εμεινα εγω με την κοπελα μονοι οπου καναμε σεξ για πολυ ωρα μονοι κατι που μου αρεσε πολυ και το ιδιο και σε εκεινη!Τελος καναμε μπανιο και οι 3 μαζι και μετα καθησαμε γυμνοι στο σαλονι για πολυ ωρα οπου και η κοπελα αρχισε να μου παιζει το πεος.

Ηταν η ποιο ωραια εμπειρια στην ζωη μου.Το θεμα ειναι οτι ευχαριστηθικα το σεξ και με τους δυο με την κοπελα γιατι μου αρεσει σαν εμφανιση αλλα ειχε και συναισθημα αλλα και με τον φιλο γιατι μου αρεσε που εμπαινε καποιος μεσα μου.Τελικα τι ειμαι Gay η οχι?

ποτε δεν φανταζομουν οτι εγω ενας μαθητης τιυ 19.9 θα ειχα τετοια προβληματα αλλα μου αρεσει πολυ.Κανονισαμε ξανα με την κοπελα για αυριο αλλα μονοι στο σπιτι μου αυτη την φορα.


Συγνωμη για το μεγαλο μηνυμα.Σας παρακαλω απαντηστε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141774 από sakis211 στις 23 Ιουλίου 2018, 9:09πμ

sakis211

Εικονίδιο
μέλος από: 16/9/2013
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0
Διαβάζω εδώ και μέρες τα άρθρα σου και απορώ πώς μερικοί σε παίρνουν στα σοβαρά και κάθονται και σου απαντάνε ενώ τους δουλεύεις κανονικά και νομίζεις οτι τρολλάρεις κιολας.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #141775 από Akis2000 στις 23 Ιουλίου 2018, 9:15πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Έγραψε:(sakis211@23 Ιουλίου 2018)
Διαβάζω εδώ και μέρες τα άρθρα σου και απορώ πώς μερικοί σε παίρνουν στα σοβαρά και κάθονται και σου απαντάνε ενώ τους δουλεύεις κανονικά και νομίζεις οτι τρολλάρεις κιολας.


Έχεις δίκιο, σήμερα το κατάλαβα και εγώ...
Έτσι είναι όμως, αν δεν μπορείς να ζήσεις κάποιες καταστάσεις φτιάχνεσαι και μόνο με την ιδέα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141776 από Black2000 στις 23 Ιουλίου 2018, 9:22πμ

Black2000

banned
μέλος από: 14/7/2018
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Δεν λεω ψεματα.Γιατι να πω ψεματα για κατι σοβαρο?Με την λογικη αυτη πολλα απο τα μηνυματα που ειναι εδω μπορει να ειναι ψεματα.

Akis 2000 αν νομιζεις οτι θα ελεγα ποτε ψεματα για ενα τοσο σημαντικο-προσωπικο θεμα τι να πω?Πραγματικα αν νομιζεις οτι λεω ψεματα οκ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141779 από sakis211 στις 23 Ιουλίου 2018, 11:43πμ

sakis211

Εικονίδιο
μέλος από: 16/9/2013
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0
Δηλαδή θες να πάρουμε στα σοβαρά ένα άτομο που λέει οτι έκανε όργια με κάτι φίλους του , του άρεσε και μας ρωτάει εάν είναι γκευ ; Χώρια όλα τα άλλα που μας έχεις γράψει. Έλεος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141780 από Webmaster στις 23 Ιουλίου 2018, 9:20μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Κοίτα, για ν' αποφύγεις την καχυποψία των άλλων και να σε πάρουν στα σοβαρά θα μπορούσες να μπεις κατευθείαν στο νόημα: "Τον ψηλοπήρα 4 φορές και μου άρεσε, τι θα πει η κοινωνία;" Εσύ έκατσες και έγραψες τσοντοάρλεκιν μυθιστόρημα, περιέγραψες ακόμα και κατούρημα/χέσιμο. Ντάξει, εγκρίνεσαι για σεναριογράφος.

ΕΠΙΜΕΝΩ να απαντώ σοβαρά σε περίπτωση που άλλος που διαβάζει έχει παρόμοιες απορίες και δεν μπαίνω στον κόπο να σκεφτώ αν είναι αλήθεια ή όχι, ας υποθέσουμε πως είναι. Σύμφωνα με τα λεγόμενά σου, το πιθανότερο είναι να είσαι φορέας ηπατίτιδας, σύφιλης, βλεννόρροιας, HIV, έρπη και τριχομονάδας.


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141788 από arksky478 στις 25 Ιουλίου 2018, 7:04πμ

arksky478

μέλος από: 19/3/2018
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Προσωπικα δεν θεωρω οτι μας τρολλαρεις. Εισαι ενα παιδι πιθανον στην εφηβεια που αναζητα και εξερευνει την σεξουαλικοτητα του. Ειναι λογικο να θες να δοκιμαζεις πραγματα ποσο μαλλον σεξουαλικου περιεχομενου και να εισαι μπερδεμενος με την σεξουαλικη σου ταυτοτητα. Υπαρχουν απειρα ειδη σεξουαλικων προτιμησεων εκτος απο straight και gay. Οσο μεγαλωνεις θα μπορεσεις να ξεκαθαρισεις το τι πραγματικα σε ευχαριστει και σε ελκυει στον σεξουαλικο τομεα. Αν παλι συνεχισεις να ελκυεσαι και απο τα 2 φυλα και χωρις να ειμαι ειδικος νομιζω εισαι bay. Το γεγονος οτι εχεις υψηλους βαθμους δεν σου βγαζει εκτος την επιθυμια ολων των ανθρωπων για εξερευνηση της σεξουαλικοτητας σου. Οποτε μην αισθανεσαι ασχημα. Εισαι αποδεκτος οποια και να ειναι η σεξουαλικη σου προτιμηση. Ελπιζω να βοηθησα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141789 από Black2000 στις 25 Ιουλίου 2018, 7:27πμ

Black2000

banned
μέλος από: 14/7/2018
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστω πολυ.Δεν εχω λογο να πω ψεματα.
Να πω οτι συνεχιζω να κανω σεξ με την φιλη μου και μου αρεσει πολυ.

webmaster φοραω προφυλακτικο παντα εκτος απο μια φορα.Ο φιλος μου ηταν η πρωτη φορα που το εκανε με καποιον αρα δεν υπαρχει κινδυνος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141790 από lida στις 25 Ιουλίου 2018, 10:25πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Ειπα να μην απαντησω αλλα με αυτά που διαβαζω δεν μπορω. Συγνωμη Black αλλα επειδη εχω εμπειρια πρωκτικου σεξ βρισκω εξωπραγματικη την περιγραφη σου. Δεν ειναι τοσο απλο που το περιγραφεις και ετσι γινεται στις τσοντες. Στην πραγματικοτητα δεν γινεται τοσο ευκολα και ξαφνικα αλλα θελει προετοιμασια. Θελει ειδικη καθαριοτητα και μαλιστα με κλισμα με το ντους ξεβιδωνοντας το ακουστικο. Ειδικα για την πρωτη φορα θελει αρκετη ωρα δαχτυλο για να ανοιξει και να χαλαρωσει. Θελει λιπαντικο όχι βαζελινη αλλα αυτό σαν τζελ. Θελει εισοδο σιγα σιγα με προσοχη. Θελει καθαριοτητα και φυσικα παντα προφυλακτικο γιατι εκει ειναι φωλια μικροβιων. Αν κατι μπει πισω για να μπει μπροστα πρεπει οπωσδήποτε να πλυθει. Μετα και ειδικα αν τελειωσει μεσα θελει ξανα κλισμα. Επισης τις πρωτες φορες οσο προσεκτικα και απαλα να γινει θα υπαρχει καποιο τσουκσιμο και καποιος πονος και μπορει και να ματωσει ακομα και μπορει να χρειαστει αλοιφη σαν αυτη για τις αιμοροηδες. Αυτα για τις πρωτες φορες μετα συνηθιζεις και μην κοιτας στις τσοντες αυτες και αυτοι που τους κανουν πρωκτικο ειναι επαγγελματιες και το εχουν ξανακανει πολλες φορες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141851 από OMG123 στις 01 Αυγούστου 2018, 5:04μμ

OMG123

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/7/2018
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
Θελω μερες να γραψω αλλα δεν ειχα δωρεαν απαντησεις,φιλε ελα μια κιαπο ΄δω να σε βαλω κατω να σου αλλαξω τα φωτα να δεις πως ειναι,παιδια με συγχωρειται για αυτα που γραφω αλλα ελεος ρε φιλε,διαβασα και προηγουμενα αρθρα σου που αν θυμαμαι καλα καποιοι απο τους φιλους σου τελειωσαν μεσα σου η εσυ σε αυτους δεν θυμαμαι αλλα αφου εγινε κατι απο τα 2 μας δουλευεις???ρωτας αν εισαι γκει ενω σου αρεσει να σε ανοιγουν απο πισω???Οχι μονο γκει αλλα και παθητικος που παρακαλας για λιγο cum inside,αν βεβαια αυτα ισχυουν,παιδια και παλι σορρυ αλλα με αυτα που βλεπω...,επισης γραφεις σε μια απο τις απαντησεις σου σε δικο σου αρθρο οτι πηγες τουαλετα,εκανες οτι εκανες στην τουαλετα και μετα ηρθε ο φιλος σου χωρις προφυλακτικο και σε ξανανοιξε,παιδια ειχα και εγω τετοιες βρομικες φαντασιωσεις στα 13 μου αλλα μετα απο λιγο καιρο αηδιαζα μονο και μονο που σκεφτομουν φαση χωρις προφυλακτικο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login