Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τα γράμματα επιμηκύνονται και κρέμονται σα μακαρόνια! ©Montechristo, Τσίφτικο Φόρουμ
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Μεγεθος πεους συγγενων

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141804 από Jis2 στις 28 Ιουλίου 2018, 4:05μμ

Jis2

μέλος από: 28/7/2018
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλησπέρα , όντας έφηβος εχω πολλές καύλες και απορίες γενικα σε σχεση με την σεξουαλικότητα. Θα ηθελα να μαθω ποσο άνετοι είστε με το πέος σας (σε στύση η οχι) μπροστά σε αλλους άντρες της οικογένειας σας. Για παράδειγμα σας εχουν δει γυμνούς ο αδερφός σας ,ο ξάδερφος σας ,ο μπαμπας σας, καποιος θείος σας; Και αντίστοιχα εχετε δει εσείς το πέος κάποιου ; Προσωπικά δεν εχει τύχει να δω το πέος κάποιου συγγενή μου, και θα ηθελα να συμβεί για να συγκρίνω το μέγεθος τους με το δικό μου. Σας εχει τύχει να δειτε το πέος του πατερα σας και αν μαι ηταν ίδιο με το δικο σας;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141807 από GiorgosMK στις 29 Ιουλίου 2018, 7:18πμ

GiorgosMK

Εικονίδιο
μέλος από: 9/2/2017
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Ναι τον αδελφό μου τον έχω δει πολλές φορές γυμνό αυτός είναι 19 εγω 16
Αλλά μπορώ να σου πω πως τα πουλιά μας είναι ίδια
Τον πατέρα μου τον είχα δει κάποιες φορές στα ντους στα αποδυτήρια γυμνό γιατί πηγαίναμε μαζί taekwondo
Με τον πατέρα μου διαφέρουν λίγο τα πουλιά μας αυτού είναι μικρότερο και πιο μαλλιαρό
Το δικό μου πεος δεν είμαι αρκετά άνετος για να το δείξω σε συγγενείς
Όταν έχω στύση την κρύβω όσο μπορώ
Νιώθω αβολα να με βλεπει η οικογένεια μου γυμνό
Με ξένους δεν έχω θέμα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142934 από papazo2000 στις 18 Φεβρουαρίου 2019, 8:17πμ

papazo2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/2/2019
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Φίλε εγώ είμαι τέρμα άνετος είναι όλα θέμα ταμπού εγώ και με τον πατέρα μου και με τον μικρό μου αδερφό τι να ντραπώ αυτό βέβαια εξαρτάται και με το πως έχεις μεγαλώσεις εμείς είμασταν άνετοι από μικροί με το γυμνό εντάξει στην μάνα μου και στην αδερφή μου δν θα κυκλοφορήσω ποτέ γυμνός
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144075 από Dimitristata στις 01 Νοεμβρίου 2019, 7:23μμ

Dimitristata

Εικονίδιο
μέλος από: 1/11/2019
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Κολλητε εγώ είμαι τέρμα άνετος με τον αδέρφο μου και το πατέρα μου ο πατέρας μας είχε εξικιωσει από μικρούς να βλεπόμαστε γυμνοί και ετσι είμαστε χαλαροί μας μίλησε για το σεξ και την μαλακια μας έχει πιάσει με τον αδερφό μου να τραβάμε μαλακια και να βλέπουμε τσόντα ήταν τέρμα χαλαρός έκατσε και τράβηξε και αυτός για να μας δείξει ποσό άνετος είναι μας έδειξε πως να ξυρίζουμε το πέος και ότι απορία είχαμε για γκόμενες του της λέγαμε και μας βοηθούσε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144076 από Antonis23 στις 02 Νοεμβρίου 2019, 1:37πμ

Antonis23

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/10/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Εγω εχω δει τον πατερα μου γυμνο στο μπανιο τυχαια μια φορα τον ειχε μεγαλο εποσης τον εχω ακουσει να τραβαει μαλακια και εχω δει και τον θειο μου καυλωμενο μια μερα που καθοταν μονο με μποξερακι του κρεμοταν κατω και φαινοταν εντονα
Πατα αποδεκτη
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login