Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Εχει αποδειχθεί πια οτι το κάπνισμα είναι η βασικότερη αιτία των στατιστικών.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Φετίχ και φαντασιώσεις

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141817 από Surfer123 στις 30 Ιουλίου 2018, 6:30μμ

Surfer123

Εικονίδιο
μέλος από: 16/9/2013
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0
Γεια σας. Αρχικά θα αναφέρω πως ειμαι στρέιτ σε περίπτωση που σε καποιον δημιουργηθει απορία από τα παρακάτω Πλέον στα 20 μου πηρα το θάρρος να μοιραστώ τα σεξουαλικά μου φετίχ και φαντασιώσεις και πάλι με δυσκολία, καθως είναι αρκετα περίεργα. Αν εχετε και εσείς μπορειτε να τα αναφέρετε πιο κάτω η να μου πείτε τη γνώμη σας για μένα. Δεν εχω εκμυστηρευτεί ποτε τιποτα από αυτά, και δεν εννοω να κατσω να μιλήσω στον 1ο τυχόντα αλλά μιλάω για την κοπελα μου που συνδέονται άμεσα τα φετιχ και οι φαντασιωσεις Και στον κολλητό μου η γενικα στον κλειστό μου κύκλο ανθρωπων, καθως φοβάμαι την κριτική του κοσμου, ειδικα σε μια χωρα όπως η ελλαδα που στιγματιζεσαι αμεσως και ευκολα. Αλλά ταυτόχρονα πιστεύω πως επιτέλους είναι καιρος να το βγαλω από μεσα μου γι αυτό σας παρακαλώ αν γίνεται αποφυγετε τα πολυ καυστικά σχόλια γιατί ήδη νιωθω άβολα και προσπαθώ να το καταπολεμησω.
Αρχικά μου αρέσουν πολύ τα γυναικεια πόδια και οι ειδικοτερα οι πατούσες. Παντα κανω ότι δεν τα παρατηρω από αμηχανία. Ασχετα αν με φτιάχνουν παρα πολυ και μεταξύ φίλων ντρέπομαι πολυ να το πω, η να κανω κομπλιμέντο τέτοιου ειδους ακομα και αν αυτή είναι η κοπέλα μου.
Τωρα το 2ο παραξενο. Σε πολλους από σας θα φανεί ότι πιο περίεργο και πάω στοίχημα για τους περισσότερους αν όχι όλους θα είναι η 1η φορα που το ακουτε.
Μού αρεσει να ακούω μια κοπελα να ρευεται. Ναι είναι αληθεια δεν τρολλαρω.. Κι ομως από τοτε που θυμαμαι τον εαυτό μου πάντα διεγειρόμουν στη σκέψη αυτη η στον ήχο ρεψιματος από μια κοπέλα. Μεγαλώνοντας δεν άλλαξε αυτή η συνήθεια. Ακομα φτιαχνομαι παρα πολυ όταν ακούω μια κοπέλ. Να ρευεται. Προσπαθω να το κρύψω. Πάντα αντιδραω όπως όλοι. Ασχετα αν μου αρέσει. Και εννοείται αυτό δεν το εχω πει ποτε σε κανέναν. Φοβαμαι πολυ την κριτική του κόσμου σε τετοια θέματα. Ειδικα αν το πω σε μια κοπέλα που κάνω κάτι Και μετα τα σπάσουμε, ξερετε πως πάει.. Εχω διαβάσει καποια θέματα και έχω δει πολύ λιγα άτομα να το εχουν. Και ελληνα δεν έχω δει ποτε όπου και να εψαξα στο διαδίκτυο σε οποιοδηποτε φόρουμ. Αν θελετε πειτε μου τη γνώμη σας, η τα δικα σας φετιχ, ακομα και τα περιεργα αν θελετε Και αν εχετε. Και αν θέλετε μερικά κορίτσια πείτε μου πως θα αντιδρούσατε αν το αγόρι σας εκμυστηρευοταν κάτι τέτοιο. Ολες οι απαντήσεις είναι καλοδεχουμενες και συγγνώμη για το μεγάλο κείμενο.
Απλα ήθελα καποια στιγμη να το πω καπου όλο αυτο..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142323 από tempacc στις 22 Οκτωβρίου 2018, 12:37πμ

tempacc

Εικονίδιο
μέλος από: 22/10/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπέρα φίλε!

Είναι απίστευτο αλλά έχουμε τα ίδια φετίχ!

Ελπίζω ακόμα να μπαίνεις εδώ και να μπορέσουμε να τα πούμε...
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #142330 από Cottoneyejoe στις 23 Οκτωβρίου 2018, 12:06πμ

Cottoneyejoe

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2018
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν εισαι τοσο περιεργος οσο νομιζεις ρε φιλε :Ρ . Ο αδερφος μου γουσταρει φασεις με εμετους π.χ.. Το θεμα ειναι να περνας καλας ... και να κρατας το ιστορικο στο ιντερνετ καθαρο ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login