Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πέρνα καλά τώρα που είσαι ακόμα γέρος.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Ο δασκαλος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141821 από Chris2018 στις 31 Ιουλίου 2018, 5:05πμ

Chris2018

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/7/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπερα σε ολους . Θα ηθελα να με συμβουλεψετε για να ενα θεμα σεξουαλικου περιεχομενου ... θελω να παω με τον δασκαλο που ειχα στο δημοτικο που ηταν παραλληλα και διευθυντης .. βεβαια τωρα ειμαι 20 χρονων και αυτος 68 ,οικογενειαρχης με πολυ μεγαλα παιδια .. αυτος ο ανθρωπο με εχει κλικαρει διοτι συνεχεια θελει να με φροντιζει ,με αγαπαει σαν μαθητη που με ειχε κι ολας . Αλλα ειναι λιγο αυστηρος και δεν ξερω τι να κανω
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #141822 από lida στις 31 Ιουλίου 2018, 7:46πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ενας 20χρονος γουσταρει εναν 68χρονο και ζηταει και συμβουλες γιατι ο γερος είναι και αυστηρος!!!!


Υ.Γ. Μας τρολαρεις?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #141823 από GiorgosMK στις 31 Ιουλίου 2018, 7:51πμ

GiorgosMK

Εικονίδιο
μέλος από: 9/2/2017
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Lida το πιο περίεργο είναι ότι το έγραψε τώρα την ίδια στιγμή που ένας ρωτάει πιο κάτω για την καθηγήτρια του
Τι να πω τώρα σας έπιασε;
Αν δεν λες ψέματα
Σου προτείνω να το παρατήσεις,μην μπλεξεις σε κάτι τέτοιο
Οικογενειάρχης ανρθωπος
Απλά ενδιαφέρεται για τους μαθητές του
Έχω πάει και εγώ με μεγαλύτερους αλλά εσύ το παρακανες
Ελπίζω να μην τρολαρεις γιατί μόλις σπατάλησα ένα δωρεάν μήνυμα
προφίλάλλα...
Μήνυμα #141824 από Μανος17 στις 31 Ιουλίου 2018, 7:53πμ

Μανος17

banned
μέλος από: 28/7/2018
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Εγω δεν εχω καμια σχεση με αυτον εδω που λεει για υον καθηγητη του.Ευχαριστω παντως για την συμβουλη.Αν μππρει ας μου πει και καποιος αλλος την αποψη του
προφίλάλλα...
Μήνυμα #141847 από OMG123 στις 01 Αυγούστου 2018, 4:55μμ

OMG123

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/7/2018
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΣ!!!!Ειμαι γκει και σου λεω οτι φιλε βρες καποιον κοντα στην ηλικια σου,1 αυτο,2 ενας ανθρωπος που μας προσεχει και μας αγαπαει (σαν παιδι του) το κανει γτ μας εκτιμαει σαν χαρακτηρες,3 δεν θα ηταν λιγο περιεργο να πας σε εναν ανθρωπο ο οποιος σου εχει φερθει τοσο καλα γτ σε νοιωθει σαν παιδι του να του πεις να σε γ@μησει,εγω προσωπικα που σε νοιωθω οσο χρονων και να ημουν αμα μου ελεγε μικροτερος κατα τουλαχιστον 20 χρονια να τον γαμισω και να το ειχα σαν παιδι μου,θα επερνα φορα για τον τοιχο και θα ελεγα τι λαθος εκανα,δεν σου φωναζω φιλε γτ σε νοιωθω σου λεω εγω ειμαι 17 και θελω 30αρη ο οποιος ειναι οικογενειαρχης κιολας,γυμνασμενος και ψηλος,μιλαμε κολαση,τεσπα κατεμε αμα ειναι απλα καυλα μην το κανεις και γενικα μην το κανεις ο ανθρωπος θα νοιωσει πολυ ασχημα οκ ειναι φοβερη φαση να θες να κανεις κατι με τον καθηγητη σου αλλα αστο εν αναγκη ελα να το κανουμε εμεις οι 2 (πλακα κανω) προκειμενου να μην γινει αυτο που μας περιεγραφες
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login