Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εμείς εδώ εφηύραμε αυτό που λέτε τώρα Web 2.0, και ξέρουμε τα χάλια του.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Τρίχες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141836 από amandus στις 01 Αυγούστου 2018, 8:46πμ

amandus

μέλος από: 23/2/2018
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδιά.θα ήθελα να ρωτήσω τα κορίτσια πως προτιμάτε τον αντρα με τρίχα ή χωρίς ?και τα αγόρια ξυριζεστε η όχι?
Γράφω και τα σημεία:
1.μασχαλες
2.στερνο
3.κοιλια
4.ποδια (και αν ναι μέχρι που)
5.οπισθια
6.γεννητικα όργανα
7.πλατη/μεση

ΥΓ:αν προτιμάτε με τρίχα γράψτε δίπλα στον αντίστοιχο αριθμό (με) και αν προτιμάτε χωρίς γράψτε (χωρίς)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141838 από Surfer123 στις 01 Αυγούστου 2018, 11:12πμ

Surfer123

Εικονίδιο
μέλος από: 16/9/2013
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0
Τα ξυριζω ολα εκτός από το 1 απλα ψαλιδιζω, 5 επίσης και 7 πλάτη που δεν έχω, μέση ξυριζω
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #141852 από Fotis01 στις 01 Αυγούστου 2018, 5:36μμ

Fotis01

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/8/2018
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου. Καταρχας ειμαι 16 στα 17 αρα δεν εχω παρα πολλες τριχες στο σωμα μου. Τις μασχάλες δεν τις ξυριζω, αλλα τις κοντενω. Το στερνο ( δεν εχω πολλες εκει, οι περισσοτερες ειναι στις ρογες) το ξυριζω προς το παρον( λεω μεχρι 19 να το ξυριζω). Στην κοιλια αφήνω μονο αυτη τη γραμουλα που ξεκιναει απο τον αφαλό και φτανει στο μποξερακι. Τα ποδια τα ξυριζω μεχρι αστραγαλο (δηλαδη πελμα και λιγι ποδι) και απο αστραγαλο και πανω τις κοντενω με ξυριστικη μηχανή. Τα οπισθια τα κοντενω για υγιεινή. Τα γεννιτικα οργανα τα ξυριζω οποτε μπορω γιατι με ενοχλεί η φαγουρα των 1ων μερών. Πλατη-μεση δεν κανω τιποτα γιατι εχω μονο χνουδι κατω χαμηλα και δεν θελω να το ξυρισω να μην αγριεψουν οι τριχες, μονο οταν παω θαλασσα. Αυτα... εσυ δεν μας ειπες τι ξυριζεις; Συγνωμη για το μεγάλο κείμενο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141898 από amandus στις 13 Αυγούστου 2018, 1:50μμ

amandus

μέλος από: 23/2/2018
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Σόρρυ που άργησα να απαντήσω
Εγώ προς το παρον δεν ξυριζω τιποτα εκτός από τις τρίχες κάτω από τον αφαλό
Θα ήθελα και άλλες απαντήσεις (αν γίνεται )και να πείτε κιόλας με ποιον τρόπο λέιζερ κερί ξυραφάκι κλπ...
ΥΓ:ξέρει κανείς πόσο πάει το λέιζερ περίπου γιατί το σκέφτομαι για κάποια σημεία για το μέλλον...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login