Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Κλασσικά εικονογραφημένα, Μπαγκς Μπάννυ, Ποπάυ, Ροζ Πάνθηρας.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Πρόβλημα με την στύση του

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141873 από Maraki40 στις 07 Αυγούστου 2018, 5:00μμ

Maraki40

μέλος από: 5/1/2018
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Θέλω γνώμες. Σημερα πηγαμε να το κάνουμε πρωτη φορα με το νεο αγόρι μου και ενω ειχαμε κάνει τα προκαταρκτικά οταν πηγαινε να βάλει το προφυλακτικό του επεφτε. Στεναχωρεθηκε και τα έβαλε με τον εαυτό γτ δεν εκανα τπτ εγώ λάθος και όλα αυτα γτ δεν με ικανοποίησε. Δεν εκανα εγω κατι στραβά το συζητήσαμε. Ειναι 20 χρονών με εμπειρία και δεν του ξανα ετυχε μου είπε. Επίσης είπε οτι μπορεί να ειναι το ότι με την πρωην μακροχρόνια σχεση του το έκανε χωρίς προφυλακτικό δεν ξερω αν αληθευει η αν το είπε ως δικαιολογία. Φοβάμαι μήπως δεν διορθωθεί γτ δεν θελω χωρις προφυλαξη. Πείτε μου τι μπορει να συμβαίνει και τι μπορω να κανω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141885 από Maraki40 στις 08 Αυγούστου 2018, 12:24μμ

Maraki40

μέλος από: 5/1/2018
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Καποιος;;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #141900 από nick94 στις 14 Αυγούστου 2018, 3:12πμ

nick94

Εικονίδιο
μέλος από: 11/8/2018
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ίσως να δείξεις και εσύ παραπάνω κατανόηση. Τώρα μάλλον εκείνος ανγωθηκε και δεν τα κατάφερε. Είναι φυσιολογικό. Και εγώ το είχα πάθει αυτό. Απλά δψστου λίγο χρόνο στην όλη διαδικασία και δείξε του ότι δεν σπάστηκες για κάποιο λόγο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login