Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Γιατί να λέμε βίαια τα νερά ενός ποταμού και όχι τις όχθες που τα περιορίζουν;
Τρίτη, 23 Απριλίου

Πρόβλημα στο σεξ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141874 από Clayface στις 07 Αυγούστου 2018, 5:16μμ

Clayface

Εικονίδιο
μέλος από: 7/8/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γειας σας, ειμαι 17 χρονων και αποφασίσαμε αυτο το καλοκαιρι με την κοπελα μου μετα απο αρκετους μηνες σχεσης να προχωρήσουμε σε επομενο σταδιο. Ειμαστε παρθενοι και εγω και αυτη. Το πρόβλημα μας ειναι οτι καθε φορα που προσπαθω να βαλω το προφυλακτικό αυτο οταν περναει το κεφαλακι μετα κολλαει στο πετσακι και δεν κατεβαινει αλλο. Δεν υπαρχει καμια περίπτωση φίμωσης καθως εχω πεισκεφτει γιατρο. Και ενω δεν μπαινει το προφυλακτικο μετα κατω από το κεφαλακι βγαινουν κατι σαν φουσκαλες οι οποιες πονανε αλλα την επομενη μερα εχουν εξαφανιστει. Αν μπορει καποιος να βοηθήσει και εχει παρομοια εμπειρια θα του ημουν ευγνώμων
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141880 από Fotis01 στις 08 Αυγούστου 2018, 1:47πμ

Fotis01

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/8/2018
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
Θα σε συμβούλευα να αλλάξεις μαρκα προφυλακτικού ή ιδος (η duo εχει διαφορα ίδη). Επισης μπορεις να δοκιμασεις και ενα πιο μεγαλο μεγεθος. Ψαξε πιο σου ταξριαζει περισσοτερο. Ωστόσο για τις φουσκαλες μπορει βα ειναι αλλεργικο απο το λατεξ που ειναι φτιαγμενο το συγκεκριμενο προφυλακτικο. Επόμενος αυτο που σε προτείνω ειναι να αλλαξεις μαρκα μεχρι να βρεις την κατάλληλη. Αποδεκτή αν σε κάλυψα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login