Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Φτου σου!
Τετάρτη, 24 Απριλίου

Σεξουαλικη ταυτοτητα ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142106 από OMG123 στις 08 Σεπτεμβρίου 2018, 6:43μμ

OMG123

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/7/2018
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
Άνθρωπε μου μιαν στιγμήν γτ μπερδεύτηκα, έχεις πάει ποτέ με γυναίκα? Αν όχι ήρθε η στιγμή ε τότε θα σου λυθούν οι απορίες, αν έχεις πάει και παρόλα αυτά συνεχίζει αυτό το πράγμα κοίτα να χαλαρώσεις διαφορετικά θα γίνεις γκει από δικιά σου βλακεια, δεν λέω ότι είναι κακό αλλά γτ να τα σκαλίζεις τόσο πολύ, εκτός αν φοβάσαι να το παραδεχτείς ότι είσαι και βάζεις πρόφαση ότι κοιτάς γυναίκες, δεν σου φωνάζω αλλά αν αρχίσεις και καυκωνεσαι πιο πολύ με Αντρες τότε ναι υπάρχει θέμα και να ξερεις κάτι bi δεν υπάρχει, αναποφασιστος υπάρχει και σε παρακαλώ σταματά να το σκέφτεσαι μεχρι να πας με γυναίκα, αν δεις ότι θέλεις οπουδήποτε με άντρα ε τότε είσαι γκει αλλά μέχρι το ξεπαρθενιασμα σταματά να το σκαλίζεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142108 από Metallica2001mono στις 08 Σεπτεμβρίου 2018, 7:38μμ

Metallica2001mono

Εικονίδιο
μέλος από: 19/8/2018
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Δεν εχω παει ακομα με κοπελα.Αν κρινω σωστα κανω το αντιθετο απ οτι λες.βαζω τον εαυτο μου να κπιταει αντρες.Καθε φορα που βγαινω εξω κοιταω κοπελες και χαλαρωνω αλλα καμια φορα οταν σκεφτομαι μονος σπιτι η τραβαω μαλακια ξαφνικα σκεφτομαι εναν αντρα.Δεν νιωθω οτο με τραβαει καποιος αντρας.Μεχρι εδω μια χαρα.Το θεμα ειναι γιατι ορισμενες φορες καυλωνω με τσοντα η με μια συγκεκριμενη φαντασισωση.Και τι εννοιεις δεν υπαρχουν μπαι.Απ οτι εχω δει σε απαντησεις σ εσυ εχεις παει και με τα δυο φυλα.Δεν θεωρεις τον εαυτο σου μπαι;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142111 από OMG123 στις 09 Σεπτεμβρίου 2018, 9:07πμ

OMG123

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/7/2018
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
Στην ερώτημα του μπαι, εγώ έκανα ρε παιδί μου σχέσεις με γυναίκα ε μετά ανακάλυψα ότι ήμουν γκει, δεν έχω ξαναπάει με γυναίκα και δεν σκοπεύω, μου αρέσουν οι άντρες πως το λένε, υπήρχε μια μικρή περίοδος του ενός μηνός μπριν γίνω εντελώς γκει, κατά την γνώμη μου είναι η φάση πριν ανακαλύψεις αν είσαι όντως στρειτ η είσαι γκει τεσπα, λοιπόν στο θέμα μας κοίτα να βρεις μια κοπέλα να κάνεις φάση, σεξ κοινώς για να καταλήξεις σε κάποιο συμπέρασμα, όπως σου είπα μπορεί να δοκιμάζεις άθελά σου επειδή έχεις αμφιβολίες, δεν σε κάνει αυτόματα γκει αυτό, κανε σεξ με μια γυναίκα και λογικά θα καταλάβεις αν σου αρέσει το γυναικείο φύλο η όχι και σταμάτα να αγχώνεσαι όλα στην ώρα τους
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142119 από Metallica2001mono στις 10 Σεπτεμβρίου 2018, 11:23πμ

Metallica2001mono

Εικονίδιο
μέλος από: 19/8/2018
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Λοιπον γραφω αυτο και ελπιζω να ειναι το τελευταιο.Χθες βγηκα με μια κοπελα σαν ραντεβου που μου αρεσει.Ημουνα φουλ καυλωμενος και φιλιθηκαμε.Πεταχτα οχι τιποτα το ιδιαιτερο.Μαλλον ηα προχωρησει γρηγορα.Αυτο που μεναγχωνει λιγο ειναι το οτι οταν τραβαω το διαστημα που εχω το αγχος ταυτπτητας καμια φορα με πιανει αγχος γιατι ξαφνικα σκεφτομαι εναν αντρα και αγχωνομαι μηπως συμβει και κατα την διαρκεια του σεξ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142183 από OMG123 στις 26 Σεπτεμβρίου 2018, 5:15μμ

OMG123

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/7/2018
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
Να μην το σκέφτεσαι, δώσε ένα χαστούκι στον εαυτό σου, και δοκίμασε μια να κάνεις φάση με κάνα αγόρι να δεις τι γινεται, γτ θα το χειροτερεψεις με την σκέψη, καλύτερα να κάνεις φάση για να ξεκαθαρίσεις τι γίνεται με τον εαυτό σου, τώρα αν δνε θέλεις να κάνεις φάση, σημαίνει ότι δεν είσαι γκει
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login