Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Παπακωνσταντίνου να τραγουδάει Ζουγανέλη - Φοβάμαι
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Ομαδικό βοήθεια

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142027 από Jimmy10 στις 02 Σεπτεμβρίου 2018, 1:06μμ

Jimmy10

μέλος από: 1/9/2018
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Ελααα ρε φιλε μπραβο καλα τους εκανες πηραν και οι δυο το μαθημα που τους χρειαζοταν...ακου οσον αφορα την κοπελα σου θα το αφησω στην δικη σου κρισηηη..κανεις οτι θες εσυυ..με τον ξαδερφο για μενα να ξαναπας να του αλλαξεις τα φωτααα να χορτασει πουτσο και να ευχαριστηθεις και συυυ...ααα ρε παιδια σας ζηλευω και τους δυο..εγω εδω θελω για αρχη ενα απλο στοματικο και δεν μπορω να το βρωωω..απο βδομαδα ομως θα το βαλω σε δραση τοο σχεδιο με τον κολλητο μου..απλα ειναι η πρωτη φορα και εχω αγχος αμα θα τπυ αρεσει το στοματικο που θα ρου κανωω..τωρα greek2000 θα ηθελα αρχικααα καποιες πληροφοριες σε παρακααλωω πολυυ πλιιζ...ποσο χρονων ειναι ο ξαδερφος σου?και θα ηθελα να μου περιγραψεις πλιιζ την πρωτη φορα που εκανες στοματικο στον ξαδερφο αν μπορεις..δλδ πως ξεκινησατε αν στο προτεινε αυτος η εσυ τι ακριβως σου ειπε για να στο προτεινει και πως ηταν η ολη φαση να τον τσιμπουκωνεις..μετα τι εγινε.ααα και αν του την επαιξες..ξερεις βλεπω οτι εισαι πολυ καλος στον τομεα αυτο και θα ηθελα να εφαρμπσσω τις συμβουλες σου και αυτα που εκανες την πρωτη φορα στον ξαδερφο σου στον κολλητο μου..και οταν γινει θα μπω να σας πω αποτελεσματα..ελα βρε OMG123 πες μας και συ μια εμπειρια σου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142037 από Fotis2018 στις 03 Σεπτεμβρίου 2018, 3:26μμ

Fotis2018

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/9/2018
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Αχ τι ωραία παιδιά εγώ θέλω να πίσω δυο φίλους μου να κάνουμε ομαδικό αλλα φοβάμαι τι να κανω;omg και Greek γράψτε ιστοριες.

Greek εγώ στην θέση σου θα τον έβαζα κάτω τον ξάδελφο και θα τον έσκιζα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142043 από Kwstaspapageorgiou στις 04 Σεπτεμβρίου 2018, 9:10πμ

Kwstaspapageorgiou

μέλος από: 4/9/2018
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Ρε μαλακες πάτε καλά τι ανωμαλίες λέτε άντε να θέλετε να πηδάτε γκόμενες θέλετε να σας πηδάνε έλεος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142060 από Fotis2018 στις 05 Σεπτεμβρίου 2018, 12:46μμ

Fotis2018

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/9/2018
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Εμείς κανονίσαμε ομαδικό με την παρέα μου τι να κάνω να πάω η οχι;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142072 από Giwrgoskout στις 06 Σεπτεμβρίου 2018, 10:58πμ

Giwrgoskout

μέλος από: 6/9/2018
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Φίλε πας καλά κανόνισες ομαδικό με φίλους άντε με φίλες να το καταλάβω να μπεις στο μουνι τους αλλα με φίλους τι θα κάνε ρε πας καλά Αυτό λίαν είναι ανώμαλο να ξεκολιαζεστε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142093 από Greek2000 στις 08 Σεπτεμβρίου 2018, 6:13πμ

Greek2000

Εικονίδιο
μέλος από: 22/8/2018
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Τελικά δεν είμαι Gay εκανα ομαδικό με την κοπέλα μου και μια φίλη της και ήταν τέλεια.Ωραια ήταν με τον ξάδελφο αλλα με τις κοπέλες άλλη αίσθηση.Αρα μόνο ομαδικά με κοπέλες λοιπόν.Και η κοπέλα μου άλλαξε γνώμη για τον ξάδελφο και πλέον κάνουνε σεξ κάθε μέρα μαζί.Στον ξάδελφο μου είπα ότι δεν θέλω να ξαναγίνει τίποτα μαζί μας εκείνες νευρίασε στην αρχή αλλα το δέχθηκε.Ευχαριστω όλους στο φορουμ που με βοήθησαν.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142112 από OMG123 στις 09 Σεπτεμβρίου 2018, 9:21πμ

OMG123

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/7/2018
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
Εντάξει τώρα μπερδεύτηκα αλλα τεσπα χαίρομαι που τα ξεκαθάρισες στο μυαλό σου και είσαι στρειτ, αλλά σε παρακαλώ μην ξαναγράψεις θέμα με γκει σημεία θα βάλω τα κλάματα 😂😂😂😂απευδησα ο άνθρωπος με έχεις στείλει να ξέρεις 😂😂😂😂😂🤣🤣🤣
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login