Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν θες να προσέχουν οι άλλοι κάθε κουβέντα που θα πεις, τότε παραμίλα στον ύπνο σου.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Πιπα απο κολλητο

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142181 από JohnnyG στις 26 Σεπτεμβρίου 2018, 8:15πμ

JohnnyG

Εικονίδιο
μέλος από: 25/9/2018
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Πραγματικά χαίρομαι που μοιράζεσαι μια τέτοια εμπειρία. Την επόμενη φορά, θα μπορούσες να εμπλουτίσεις την απόλαυση που του προσφέρεις, όπως π.χ. να πάρεις τα @@ στο στόμα σου ενώ του την παίζεις και γιατί όχι να καταπιείς το σπέρμα του. Πιστεύω ότι θα τον εξιτάρει όσο τίποτα άλλο να δει το σπέρμα του στο στόμα σου κοιτώντας τον με λαγνεία, ή φερ'ειπείν, να τον αφήσεις να τελειώσει στην κοιλιά του και μετά εσύ να τα γλείψεις. Τώρα όσον αφορά την ερωτική επαφή δε μπορώ να δώσω συμβουλή μιας και δεν ξέρω ποιος είναι αυτός που θα δώσει κώλο.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #142193 από HusbandCorpse στις 29 Σεπτεμβρίου 2018, 7:14πμ

HusbandCorpse

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2018
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Τελικα φιλε μου προχωρησαμε σε πληρες επαφη και ηταν πολυ καλη εμπειρια. Το ξαναεκανα ανετα.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #142197 από JohnnyG στις 29 Σεπτεμβρίου 2018, 9:58πμ

JohnnyG

Εικονίδιο
μέλος από: 25/9/2018
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Εκπληκτικό, θα ήθελες να μας περιγράψεις τι έγινε ακριβώς; έχυσε μέσα σου; τα κατάπιες μήπως; Θέλουμε πάρα πολύ μια περιγραφή :))
προφίλάλλα...
Μήνυμα #142198 από HusbandCorpse στις 29 Σεπτεμβρίου 2018, 10:55πμ

HusbandCorpse

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2018
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Καναμε μπανιο παλι μαζι ειχαμε παρει πιπα ο ενας στον αλλον. Του ειπα για αλλη μια φορα να τελειωσω στον κωλο του, ξεκινησα να τραβαω μαλακια πανω απο τον κωλο του. Σε καποια φαση του επιανα την τρυπα και εβλεπα οτι δεν αντιστεκοταν οποτε του τον ακουμπησα εκει και σιγα σιγα εβαλα το κεφαλακι, εχω και μικρο πεος οποτε δεν ηταν ιδιαιτερα δυσκολο μπες βγες για κανα 3 λεπτο ωσπου τραβηχτηκα και εχυσα πανω του. Μετα πηγαμε στο κρεβατι και με εβαλε μπρουμυτα το καναμε για 5 λεπτα και εχυσε μεσα μου. Μετα καναμε ο ενας στον αλλον στοματικο και το ξανακαναμε αλλα αυτη τη φορα τελειωσαμε και οι δυο εξω και μονοι μας. Ελπιζω να ξανασυμβει συντομα.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #142200 από JohnnyG στις 29 Σεπτεμβρίου 2018, 12:17μμ

JohnnyG

Εικονίδιο
μέλος από: 25/9/2018
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Σου το εύχομαι ολόψυχα. Να ρωτήσω, πως ήταν η εμπειρία να έχεις το πέος του στον κώλο σου και μετά τα χύσια του;
Μπορείς να εμπλουτίσεις το ρεπερτόριο κάνοντας μαζί του 69, να χύσετε μαζί, ο ένας στο στόμα του άλλου και γιατί όχι, την ώρα που σου παίρνει πίπα, πριν χύσεις, να σταματήσει, να χύσεις πάνω στην πούτσα του και μετά να το βάλεις ξανά στο στόμα σου, αλλά πλήρως καλυμμένο με χύσια. Θα ήταν ωραία εμπειρία ;)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #142203 από Europe2000 στις 29 Σεπτεμβρίου 2018, 3:53μμ

Europe2000

Εικονίδιο
μέλος από: 29/9/2018
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Ωραίο φίλε ακούγετε.Αν ξαναγίνει πες μας αναλυτικά τι έγινε.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #142220 από JohnnyG στις 02 Οκτωβρίου 2018, 9:58πμ

JohnnyG

Εικονίδιο
μέλος από: 25/9/2018
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Περιμένουμε εξελίξεις, μη μας κρατάς σε αγωνία :)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #142222 από HusbandCorpse στις 02 Οκτωβρίου 2018, 2:23μμ

HusbandCorpse

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2018
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Παιδια ξαναεγινε και αφου το θελετε τοσο θα σας πω τις λεπτομερειες: Πηγαμε σπιτι του μετα απο το σχολειο εχοντας το πεδιο ελευθερο εως το απογευμα. Μου λεει μπαινω να κανω ενα μπανιο, εγω χαζευα στο κινητο στο σαλονι ωσπου ξεκινησα να καυλωνω και ετσι λεω να η ευκαιρια. Μπαινω στο μπανιο γδυνομαι τελειως ενω ο αλλος εκανε ντουζ και μου λεει τι εγινε; Ανοιγω την κουρτινα μπαινω του λεω εχω καυλες. Ξεκινησε να μου τον παιζει για κανα λεπτο και του ειπα να σκυψει, το καναμε και σε 2 λεπτα τραβηχτηκα και εχυσα στον κωλο του. Πλυθηκαμε και μου λεει παμε στο δωματιο να ανταπωδωσεις γιατι εχω καυλωσει τρελα. Ξαπλωσαμε ολογυμνοι βλεπαμε τσοντα και σε καποια φαση του τον επαιζα μου εσπρωξε το κεφαλι προς τα κατω. Του εκανα στοματικο για κανα 5λεπτο το πολυ και εχυσε στο στομα μου. Τα εφτυσα στην πετσετα. Μετα τον πηδηξα αλλη μια φορα στα γρηγορα και καταλαβε οτι επροκειτο να χυσω και μου ειπε να βγω αλλα δεν προλαβα. Ειχε ερθει η ωρα να φυγω αλλα μου ζηταγε αλλη μια πιπα μα δεν τελειωνε και ειχα αργησει οποτε τον αφησα να το χειριστει με το χερακι του. Φιλε JohnnyG την επομενη φορα θα επιχειρησω εκεινο το 69.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #142223 από Agnostos bastardos στις 02 Οκτωβρίου 2018, 2:53μμ

Agnostos bastardos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/9/2018
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Αρχικα πρεπει να ειναι μια πολυ ωραια εμπειρια.Θα ηθελα να ρωτησω κατι.Αρχικα φανταζομαι οτι ο husband corpse(αν ειναι εμπνευσμενο απο το cannibal corpse μπραβο γιατι γαμανε)εχει σεξουαλικες εμπειριες και με τα δυο φυλα.Ειμαι σε μια φαση που αναρωτιεμαι τι ειμαι.Παντα αγαπουσα κοπελες αλλα τελευταια καυλωνω και με πεη σε γκει τσοντες.Αμα εισαι μπαι η καποιος αλλος που διαβαζει πως γινεται οταν βρισκεσαι με ενα απο τα δυο φυλα να μην σκεφτεσε το αλλο.Ειδικα εαν σου αρεσει ισως λιγο παραπανω το σεξ;
προφίλάλλα...
Μήνυμα #142270 από JohnnyG στις 10 Οκτωβρίου 2018, 8:22πμ

JohnnyG

Εικονίδιο
μέλος από: 25/9/2018
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
HusbandCorpse, τι συνέβη τελικά ; κάνατε εκείνο το 69; Χύσατε μήπως ο ένας στο στόμα του άλλου; Αν δεν το επιχειρήσατε ακόμα, μπορείς να τον κάνεις να αισθανθεί ακόμα καλύτερα, βάζοντας του δάχτυλο την ώρα που έχεις το πέος του στο στόμα σου, καθώς και επίσης να πάρεις τα @@ του στο στόμα σου. Περιμένουμε εξελίξεις!!! :)
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login