Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σε προτιμούν φοβιτσιάρη, για να σου πουλάνε άφοβα τις τρίχες τους.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Πιπα απο κολλητο

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142147 από HusbandCorpse στις 15 Σεπτεμβρίου 2018, 7:39μμ

HusbandCorpse

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2018
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Χαιρεταω τους αναγνωστες αυτο που με απασχολει εχει ως εξης: Θελω να παρω και να μου παρει πιπα ο κολλητος μου.Γνωριζω οτι κατι τετοιο δεν γινεται τοσο ευκολα θελει σιγα-σιγα. Εχουμε αυνανιστει μαζι αρκετες φορες ολογυμνοι.Και εχουν φυγει οι πολλες ντροπες κυριως απο εκεινον που οταν αυνανιζομασταν παρεα εβαζε συνεχεια ενα σεντονι απο πανω.Τις προαλλες ημασταν γυμνοι σε ενα κρεβατι και τις παιζαμε και του το εφερα ετσι για πλακα αλλα αρνηθηκε με χιουμοριστικο τροπο.Ειναι κατι που θελω να γινει πολυ πως να το κανω να γινει;;;;;
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #142149 από Jimmy10 στις 16 Σεπτεμβρίου 2018, 6:18πμ

Jimmy10

μέλος από: 1/9/2018
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αρχικα φιλε μου οπως τα ειπες αυτο θελει σιγα σιγαα...ειστε σε καλο σταδιο αφου τον εχεις δει γυμνο και τις εχετε παιξει και μαζι..τωρα το επομενο σταδιο ειναι να τον καυλωσεις αρκετα ωστε να ενδωσει πιο ευκολα στην προταση σου..τωρα για πες μου σε παρακαλω του τον εχεις πιασει ποτε ετσι πανω στη πλακαα ή του τον εχεις παιξει ποτε και αυτος σε εσενα??αν οχι πρεπει πρωτα να επιδιωξεις να του κανεις αυτο..εκει που καθοσαστε και τις παιζεται πες του ρε να δω πω.ς ειναι το δικο σου και αν σου επιτρεψει πιαστου το..αν σε αφησει ξεκινα με ελεφρες κινησεις..σιγουρα θα τον καυλωσεις πολυ και δεν παιζει να μην σε αφησει να του παρεις πιπα.αν παλι το εχετε ηδη κανει πατα του μια σπεσιαλ μαλακια σιγα σιγα με την ελπιδα να δεχτει να του τον παιξεις(αποδεκτη αν σε καλυψα)για πες μου κατι ακομα πως του το προτεινες για πιπα και αυτος τι σου ειπε και σε απεφυγε?γνκα κανε μια περιγραφη
προφίλάλλα...
Μήνυμα #142152 από HusbandCorpse στις 17 Σεπτεμβρίου 2018, 6:52πμ

HusbandCorpse

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2018
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Ευχαριστω για την απαντηση φιλε Jimmy10, Οχι δεν εχουμε παιξει ο ενας του αλλουνου. Ουτε του την εχω πιασει ετσι στην πλακα.Ο τροπος που του το εφερα εχει ως εξης: Εκει που βλεπαμε την τσοντα σε ενα πολυ καυλωτικο σημειο του λεω με χιουμοριστικο υφακι σε λιγο με τις καυλες μας θα το κανουμε αυτο μεταξυ μας, και απανταει επισης με χιουμοριστικο υφακι ασεε ρεεε.Λοιπον σημερα το απογευμα θα ερθουμε σπιτι μου που θα ειμαστε μονοι και θα το επιχειρησω αυτο που προτεινεις, θα γραψω εξελιξεις!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #142154 από Jimmy10 στις 18 Σεπτεμβρίου 2018, 2:06μμ

Jimmy10

μέλος από: 1/9/2018
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Φιλε μου εγινε τιποτα?θα χαιρομουν να μαθω τα αποτελεσματα..με λεπτομεριες παρακαλω αν μπορεις για το τι παιχτηκε στην συναντυση σας !
προφίλάλλα...
Μήνυμα #142156 από HusbandCorpse στις 18 Σεπτεμβρίου 2018, 5:24μμ

HusbandCorpse

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2018
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Λοιπον να σου κανω μια περιγραφη και με λεπτομερειες.Αρικα πηγαμε σπιτι μου οπου ημασταν μονοι, βαλαμε κλασσικα τσοντα, γδυθηκαμε τελειως και ξεκινησαμε να τις παιζουμε ο καθενας την δικια του. Ωσπου πηρα το θαρρος και του λεω " Ρε να στην πιασω λιγο να δω κατι;" Με αφησε του την επιασα και ξεκινησα αργα την κλασσικη πανω κατω κινηση τον ειδα που αρχιζε να ενδιδει και απλα να το απολαμβανει ωσπου εχυσε μια τεραστια ποσοτητα πανω του και πανω μου και δεν του το ειχα διοτι εχει μικρο πεος. Μου λεει " Φιλε το απολαυσα οσο τπτ αλλο". Μετα μου τραβηξε αυτος. Περασε λιγη ωρα και ξεκινησα να του τραβαω και εκανα το μεγαλο βημα να μπω κατω απο τα σκεπασματα και να βαλω το στομα εν δραση, πηρε το πολυ 2-3 λεπτα και εχυσε επεσε λιγο στο στομα μου. Σηκωνεται παει στο μπανιο αρχιζει να πλενεται παω και εγω και του λεω "Δεν θα ανταποδωσεις;".Οποτε καταληξαμε στην μπανιερα να μου κανει στοματικο 2 φορες και την δευτερη να τελειωνω στον κωλο του.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #142157 από HusbandCorpse στις 19 Σεπτεμβρίου 2018, 9:24πμ

HusbandCorpse

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2018
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Σκεφτομαι να ερθουμε και σε πληρη επαφη, αφου ειμαστε ως εδω το ψηνω ασχημα να γινει.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #142159 από Jimmy10 στις 19 Σεπτεμβρίου 2018, 4:47μμ

Jimmy10

μέλος από: 1/9/2018
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Φιλε μου δν ξερω,εγω δεν θα το εκανα αλλα απο εκει και περα ειναι δικη σου αποφαση..μεχρι το στοματικο θα εφτανα και εγωω..εχω να σου κανω καποιες ακομα ερωτησεις..αρχικα οταν στον επαιξε και οταν σου εκανε στοματικο πως ηταν ?ακομα οταν εχυσες στο τελος του τον ακουμπησες και αν ναι πως αντεδρασε?σου αρεσε?πρεπει να το χειρηστεις με προσοχη το θεμαα..αν τον εχεις μεγαλυτερο απο αυτον ισως φοβηθει να προχωρησει εκτος αν τον καυλωσεις πολυ παλι..αληθεια επιπλεον θα ηθελα να μαθω την ηλικια σας και ποσο τον εχετε..αν εσυ εισαι ο προνομιουχος για να "επιβληθεις" καλυτερα να σηκωνεσαι και να σου περνει πιπα ορθιος..τωρα πως το κανατε??συγγνωμη γοα τις πολλες ερωτησεις μου αλλα εχω περιεργεια
προφίλάλλα...
Μήνυμα #142160 από HusbandCorpse στις 20 Σεπτεμβρίου 2018, 6:26πμ

HusbandCorpse

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2018
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Οταν μου τον επαιξε ηταν ωραια αισθηση αλλα δεν μπορουσε να με κανει να χυσω, μονο μια σταγονα προσπερματικα καταφερα. Η πιπα ηταν φοβερη αισθηση. Ναι οταν εχυσα στο τελος του τον ακουμπησα και δεν αντεδρασε καθολου. Δεν τον εχω μεγαλυτερο και οι δυο τις εχουμε 10 εκατοστα σε πληρης στυση. Ειμαστε 14. Οσο για το τελευταιο ναι ημουν ορθιος και μου επαιρνε αλλα αυτο δεν εχει να κανει με το αν ειμαι προνομιουχος ή οχι. Στην μπανιερα δεν υπηρχαν και πολλες επιλογες οποτε ορθιος ημουν. Αν και να σου πω την αληθεια θα προτιμουσα ξαπλωτος :). Καμια αλλη απορια υπαρχει;
προφίλάλλα...
Μήνυμα #142175 από JohnnyG στις 25 Σεπτεμβρίου 2018, 8:03πμ

JohnnyG

Εικονίδιο
μέλος από: 25/9/2018
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Πραγματικά, πρέπει να ήταν καταπληκτική εμπειρία!
Θα ήθελα να σε ρωτήσω πως ήταν η εμπειρία του να κάνεις πίπα στον κολλητό σου και αν τελείωσε στο στόμα σου και εσύ στο δικό του.
Όταν λες ότι τον έχυσες στον κώλο εννοείς στην τρύπα και μετά τον ακούμπησες ; Ό,τι μοιράζεσαι μαζί μας, είναι μια ξεχωριστή εμπειρία :))
προφίλάλλα...
Μήνυμα #142178 από HusbandCorpse στις 26 Σεπτεμβρίου 2018, 6:10πμ

HusbandCorpse

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2018
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
JohnnyG ναι φιλε μου ηταν οντως καταπληκτικη εμπειρια. Οταν του πηρα εγω λιγακι σπερμα πηγε καταλαθος στο στομα μου επειδη δεν προλαβα να τραβηχτω εγκαιρως. Εγω οχι δεν τελειωσα στο στομα του τελειωσα μονος μου αλλου. Την δευτερη φορα μου επαιρνε για αρκετη ωρα και δεν μπορουσα να χυσω οποτε του προτεινα να τον παιξω στον κωλο του και να τελειωσω εκει, στα κωλομερια οχι στην τρυπα.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login