Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όπως είπε ο Αϊνστάιν: «όλα είναι σχετικά». Αν θέλετε να εντυπωσιάσετε, θυμηθείτε και την «απροσδιοριστία» του Χάιζενμπεργκ. Κάτι ανάλογο σημαίνει και αυτή.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

AIDS-HIV ΒΟΗΘΕΙΑΑΑ!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142191 από Greekgiorgos1 στις 29 Σεπτεμβρίου 2018, 4:28πμ

Greekgiorgos1

Εικονίδιο
μέλος από: 29/9/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπερα σας, είμαι αγόρι και είμαι 17,5 χρονών! θελω την βοηθεια σας σχετικα με το aids-hiv!Συγκεκριμενα, στις 5 σεπτεμβριου ηρθα σε ερωτικη επαφη με ενα παιδι ( οχι σεξ ) και κατεληξα να του παιρνω πιπα για περιπου 1-2 λεπτα χωρις προφυλαχτικο και γευτηκα λιγο τ προσπερματικα υγρα του.βεβαια το σταματησα και δεν εχυσε στο στομα μου γιατι δεν ηθελα.Μετα απο λιγο ομως επειδη του ειχα εξηγησει πως δν ηθελα να κανουμε κατι παραπανω και μου ελεγε πραγματα για να μ πεισει κατεληξε να Εχει βαλει το πολυ το πεος του μεσα στων πρωκτο μ μονο για 6-9 δευτερα και τον απωθησα κατευθειαν. Υπαρχει περιπτωση να εχω κολλησει κατι; Παροτι ειχα κανει πριν λιγες μερες συζητησει γι aids και αυτα και μου ειχε πει πως ειναι καθαρος και πωα επειδη σπουδαζει και βιολογικο τα ξερει απο πρωτο χερι. Επισης επειδη εχω γενικα απο μονος μου κνυδωση λογω αγχους δεν ξερω αν στα συμπτωματα δεν θα καταλαβω αν εχω εξανθηματα λογω οτι εχω κνυδωση και γενικα εχω ενα τεραστιο αγχος και δεν ξερω και φοβαμαι να παω να το πω στους γονεις μου γιατι ειμαι και μικρος ηλικιακα και δεν θελω να μαθουν κατι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142194 από HusbandCorpse στις 29 Σεπτεμβρίου 2018, 7:21πμ

HusbandCorpse

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2018
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Κοιτα αν δεν εχει Aids και ειναι καθαρος οπως σου ειπε δεν υπαρχει περιπτωση να κολλησες τιποτα. Η πρωκτικη διεισδυση ειναι πολυ ευκολος τροπος μεταφορας του ιου, αν ειχε υπαρχει τεραστια πιθανοτητα να κολλησες, οσο για τα προσπερματικα ναι υπαρχει πιθανοτητα αν το ατομο που τα βγαζει να μεταφερουν το HIV αλλα ειναι πολυ μικρη η πιθανοτητα να κολλησεις. Οποτε καταληγουμε στο οτι αν σου ειπε αληθεια και δεν εχει τιποτα εισαι κομπλε. Το αν θα τον εμπιστευτεις εξαρταται απο εσενα. Εγω θα σου συνιστουσα να κανεις μια προληπτικη εξεταση για AIDS και αλλα σεξουαλικως μεταδιδομενα νοσηματα. Πατα αποδεκτη αν σε καλυψα ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #142199 από GiorgosMK στις 29 Σεπτεμβρίου 2018, 11:43πμ

GiorgosMK

Εικονίδιο
μέλος από: 9/2/2017
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν χρειάζεται να το πεις στους γονείς σου
Αν δεν τον εμπιστεύεσαθ
Η εξέταση μπορεί να γίνει σε μικροβιολογικό εργαστήριο
Θα πας θα σου πάρουν αίμα και την επόμενη μέρα θα έχεις αποτελέσματα
Είναι περίπου 40€
Όμως πρεπει να έχουν περάσει 4-5 εβδομάδες για να έχεις σιγουρα αποτελέσματα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login