Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σε προτιμούν φοβιτσιάρη, για να σου πουλάνε άφοβα τις τρίχες τους.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΣΤΥΣΗΣ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142209 από Agnostos bastardos στις 30 Σεπτεμβρίου 2018, 11:24πμ

Agnostos bastardos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/9/2018
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Γεια σας θα ηθελα να ρωτησω κατι οσους εχουν κοπελες η γκει γιατι αφορ ανδρικο θεμα.Αυτη την περιοδο εχω κοπελα.Δεν εχουμε προχωρησει μονο προκαταρκτικα.Στις αρχες της σχεσησ μας(2 βδομαες πριν)οταν την εβλεπα γυμνη η οταν φασωνομασταν καυλωνα .Τωρα για να καυλωσω πρεπει να αρχισει να μου πιανει το πουλι η να χουφτωνω και εγω.Και το οτι σταματησα να καυλωνω οταν την βλεπω γυμνη αρχισε να με αγχωνει λιγο.Συμβαινει σε ολους αυτο η μονο σε εμενα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142214 από Agnostos bastardos στις 01 Οκτωβρίου 2018, 5:17μμ

Agnostos bastardos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/9/2018
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Σας παρακαλω απαντηστε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142216 από JohnnyG στις 02 Οκτωβρίου 2018, 7:43πμ

JohnnyG

Εικονίδιο
μέλος από: 25/9/2018
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Καλησπέρα. Το ότι δεν καυλώνεις όταν την βλέπεις, δεν σημαίνει σε καμία περίπτωση ότι είσαι gay. Μπορείς να δοκιμάσεις να την βάλεις να σου κάνει ένα στριπτίζ ή ένα σεξουαλικό χορό, το οποίο πιστεύω πως θα κάνει τη δουλειά του. Να ρωτήσω μόνο. Όταν βλέπεις, τυχαία ή από επιλογή, σκληρά πέη, σου σηκώνεται; Πιστεύω πως όχι βέβαια και πως το πρόβλημα είναι ψυχολογικό, με κατάλληλη αντιμετώπιση όπως ανέφερα, θα γίνει η δουλειά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142217 από Agnostos bastardos στις 02 Οκτωβρίου 2018, 8:15πμ

Agnostos bastardos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/9/2018
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Κοιτα δεν υπαρχει φορα που να εχουμε βρεθει ερωτικα και να μην ολοκληρωσω(οχο σεξ ομως προκαταρκτικα)Απλα στην αρχβ οταν την εβλεπα γυμνη καυλωνα τωρα οχι αυτο μου φαινεται περιεργο.Μηπως οταν βλεπεις ενα ανθρωπο αρκετες φορες γυμνο απλα συνηθιζεις και δεν σου αρκει αυτο;Σε αυτο θελω απαντηση.Δηλαδη εσυ οταν εχεος σχεση καυλωνεις με το να την βλεπεις απλα γυμνη;
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #142219 από HusbandCorpse στις 02 Οκτωβρίου 2018, 9:02πμ

HusbandCorpse

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2018
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φιλε ειναι φυσιολογικο να μην καυλωνεις κατευθειαν μονο οταν την βλεπεις γυμνη. Ξερω πολλους που εχουν σχεσεις και χρειαζοντα μια ενισχυση για να παρουν μπρος απλα το συνηθιζεις. Σκεψου κατι γαματο που εκανες για πρωτη φορα και σκεψου μετα απο 5-10 φορες, δεν ειχες τον ιδιο ενθουσιασμο και εφοσον καθε φορα χυνεις οπως λες δεν χρειαζεται να αγχωνεσαι. Πατα αποδεκτη αν σε καλυψα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login