Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Τέρενς Κουίκ με μαλλιά.
Τρίτη, 23 Απριλίου

Ξαφνικη αδιαφορια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142247 από Mathers lp στις 06 Οκτωβρίου 2018, 3:04πμ

Mathers lp

μέλος από: 6/10/2018
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Γεια σας.Ειμαι νεο μελος και ντρεπομαι να μιλησω αλλα πανε 6 μηνες που εχω αυτο το θεμα και ειναι κουραστικο.Τους τελευταιους 2 μηνες εχω παρατηρησει μια αδιαφοροα προς το γυναικειο σωμα.Δηλαδη παλια εβλεπα εναν κωλο και μου αρεζε πολυ τωρα απλα θα τον δω και θα πω οτι ειναι ωραιος αλλα μεχρι εκει.Μου αρεσει αρκετα αμα ειμαι με τζιν αλλα αμα δω ενα κωλο σε τσοντες ας πουμε δεν θα ελεγα οτι πλεον μου αρεσει ιδιαιτερα.Και ολο αυτο γιατι τους τελευταιους μηνες προσπαθω να βρω την σεξουαλικη μου ταυτοτητα για την οποια ομως δεν ειχα καποιο θεμα πριν.Σε ολους λετε δοκιμασε και με τους δυο αλλα εγω ειμαι αρκετα χοντρος προς το παρων(κανω διαιτα)και ειναι φουλ δυσκολο.Με το ανδρικο σωμα δεν θα πω οτι τρελενομαι αλλα μαλλον με εξιταρουν τα πεη γιατι καμια φορα ερεθιζομαι.Λετε οτι οταν βρεθω με κοπελα θα αλλαξει η αποψη με τον κωλο ας πουμε.Μηπως σε αυτο φταιει οτι τραβαω τλχσν 5 φορες την ημερα και εχω βαρεθει απλα να τα βλεπω.Στο σχολειο ας πουμε μια κοπελα που καθομαστε μαζι με χαιδευει απαλα στο μπουτι και καυλωνω.Εχει τυχει και σε αλλον.Σας παρακαλω απαντηστε
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #142254 από Akis2000 στις 07 Οκτωβρίου 2018, 10:52πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καταρχάς ντροπή νιώθεις απέναντι σε μας ή απέναντι σε σένα; Αν έχει να κάνει με εμάς δεν υπάρχει λόγος καθώς αυτή την έννοια έχει η ανωνυμία εδώ μέσα. Να εκμυστηρευόμαστε προβληματισμούς μας χωρίς να υπάρχει φόβος να εκτεθούμε. Έτσι μας είναι και πιο εύκολο να τους εκδηλώσουμε προκειμένου να βρούμε μία απάντηση. Τώρα όσον αφορά το ότι σε ερεθίζουν περισσότερο οι ντυμένοι κώλοι από ότι οι γυμνοί αυτό έχει να κάνει αφενός γιατί μπορεί να έχεις πάρει μεγάλη δόση γυμνών στο διαδίκτυο ώστε να μην σου έχουν κάνει αίσθηση καθώς τους έχεις μπουχτίσει, αφετέρου το ντυμένο κρύβει κάποιο μυστήριο που δεν στο δίνει σίγουρα ένας ντυμένος. Στο τρίτο κομμάτι που έχει να κάνει με την σεξουαλική σου ταυτότητα και που για κάποιο λόγο που και εσύ δεν είσαι και τόσο σίγουρος το έχεις συνδέσει με το ότι δεν σε τραβούν και τόσο οι γυμνοί (γυναικείοι προφανώς )κώλοι. Το ότι σε εξιτάρει αυτό το διάστημα η θέα από γυμνά αντρικά όργανα αυτό δεν σημαίνει απαραίτητα ότι μπορεί να είσαι και gay ή ακόμα και bi. Από την μία η ηλικία σου που υποθέτω ότι είναι νεαρή και που λογικά οι ορμόνες σου είναι στα πάνω τους, από την άλλη το ότι αυτό το διάστημα δεν σου προκύπτει κάποιο ιδιαίτερο ενδιαφέρον από το άλλο φύλο (με ανταπόκριση εννοώ από το άλλο φύλο) δεν είναι παράξενο να σε ερεθίζει η θέα αντικών οργάνων. Και σίγουρα παίζει και αυτό που λες προς το τέλος, η υπερβολική χρήση από την μία δεν αφήνει το μυαλό σου να ηρεμήσει και από την άλλη σε κουράζει. Συμβουλή πρώτη, μέχρι να βρεθεί κάτι ενδιαφέρον προσπάθησε να απασχολείς το μυαλό σου και με άλλα δημιουργικά πράγματα (διάβασμα, άθληση, παρέες, βόλτες, cinema) και συμβουλή δεύτερη, προσπάθησε να αποκτήσεις λίγο περισσότερο αυτοπεποίθηση με τον εαυτό σου. Εάν αυτό περνάει μέσα από κάποια απώλεια κιλών τότε κάντο (αν μη τι άλλο θα ωφεληθείς και από άποψη υγείας). Ελπίζω να βοήθησα κάπως!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login