Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Συγχαρητήρια, μόλις σε επιλέξαμε για μια μυστική αποστολή. Θα σκουπίζεις την περιοχή λίγο κάτω από το Γούγλη.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Βαλανος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142264 από Tasos234 στις 08 Οκτωβρίου 2018, 12:49μμ

Tasos234

Εικονίδιο
μέλος από: 2/9/2018
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Γειά σας,έχω ένα θέματακι με το κεφαλάκι του πεους μου, αν ξέρετε απαντήστε μου παρακαλώ. Λοιπόν, οταν κατεβάζω το πετσακι η βαλανος βγαίνει αλλά δεν βγαίνει τέρμα.. Το πετσακι είναι κολλημένο στο "αυλάκι" είχα πάει πριν κάποιους μήνες σε γιατρό και μου είπε να το ανεβοκατευαζω συχνά, το έκανα και όντος στις άκρες άρχισε να ξεκολλάει.Αν έχετε κάποια συμβουλη να μου δώσετε για το πως να το ξεκολλήσω τελείως πείτε μου. Κάθε απάντηση είναι αποδεκτή.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #142266 από Mathers lp στις 08 Οκτωβρίου 2018, 1:58μμ

Mathers lp

μέλος από: 6/10/2018
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φιλε καντο σιγα σιγα.Κατεβαζε το μεχρι οσο παει καμια 10αρια φορες την μερα.Αν κατεβαινει εως ενα σημειο τπτε δεν θα σ παρει πολυ καιρο να βγαινει τελειως.Παραλληλα μπορεις να βαζεις και κρεμα.Fimosin λεγεται και κανει 15 ευρω.Θα καταιβαζεις το πετσακι οσο παει και τοτε θα βαζεις κρεμα πανω του.Θα το κρατας ετσι ανοιχτο δλδ για ενα δυο λεπτα και μετα θα το αφηνεις και θα εισαι κομπλε.Αποδεκτη αν σε καλυψα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142271 από Tasos234 στις 10 Οκτωβρίου 2018, 3:20μμ

Tasos234

Εικονίδιο
μέλος από: 2/9/2018
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ πολύ,που θα βρω αυτήν την κρέμα? Σε φαρμακείο;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login