Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Στο χωριό μου έχουμε τόσα λίγα τηλέφωνα που και λάθος να πάρεις βγαίνει κάποιος γνωστός που σου λέει το σωστό.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Σεξ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142267 από Europe2000 στις 08 Οκτωβρίου 2018, 5:04μμ

Europe2000

Εικονίδιο
μέλος από: 29/9/2018
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Καλησπέρα θέλω την βοήθεια σας.Ειμαι παντρεμένος(29 χρόνων)και θέλω να πείσω την γυναίκα μου(29 χρόνων) να κάνουμε πρωκτικό εγώ σε αυτήν αλλα και εκείνη σε εμενα(στραπον) πως να τις το φέρω;Το έχω ανάγκη πολύ.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #142268 από Akis2000 στις 09 Οκτωβρίου 2018, 5:42μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Το θέμα δεν είναι τόσο ο τρόπος με τον οποίο θα σου πούμε εμείς να τις το φέρεις όπως μας ζητάς, αλλά το αν υπάρχει ήδη στο πίσω μέρος της γυναίκας σου. Καταρχάς θα πρέπει να μάθεις με κάποιον τρόπο εάν θα ήταν θετική σε έναν τέτοιο ρόλο (και απευθύνομαι κυρίως στον ενεργητικό που είναι και το πιο δύσκολο και λιγότερο συνηθισμένο). Πάντως εάν λες ότι είσαι 29 και παντρεμένος με αυτήν την γυναίκα και ακόμα δεν έχει τύχει να της το κάνεις από πίσω, έχω την αίσθηση ότι έχεις ξανά δοκιμάσει και έχεις φάει πόρτα. Πάντως το σίγουρο είναι ότι εάν μία γυναίκα δεν θέλει να το κάνει από εκεί, τότε σημαίνει ότι δεν θέλει. Και θα ήταν άσχημο να προσπαθήσεις να την πιέσεις για κάτι τέτοιο. Εφόσον ξέρει ότι το θέλεις τότε το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να ελπίζεις να σου το δώσει κάποια στιγμή από μόνη της...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142269 από Akis2000 στις 09 Οκτωβρίου 2018, 5:44μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Ακόμα και αν θα το κάνει μόνο και μόνο για να σε ευχαριστήσει, είναι πολύ σημαντικό να το έχει αποδεχτεί πρώτα η ίδια μέσα της και να στο ζητήσει από μόνη της. Ξέρεις οι λόγοι για τους οποίους οι γυναίκες αρνιούνται να το κάνουν από πίσω είναι διάφοροι. Από θέμα υγιεινής ο ένας. Ο άλλος για λόγους αισθητικής καθώς φοβούνται μήπως αντικρίσεις κάποιο αποκρουστικό θέαμα κατά την διάρκεια και την σιχαθείς. Άλλος λόγος έχει να κάνει με θέματα ηθικής. Ο λόγος για τον οποίο δεν το κάνουν προκειμένου να μην χαρακτηριστούν «τσούλες» ή εύκολες τον άφησα τελευταίο καθώς κάτι τέτοιο στην δική σας περίπτωση δεν παίζει γιατί τυγχάνει σε καινούριες σχέσεις. Χωρίς να αποκλείεται πάντως αυτό που θα πω, είναι ότι εφόσον δεν δέχεται τελικά να το κάνεις εσύ σε αυτήν, φαντάσου πόσο δύσκολο θα είναι να δεχτεί να το κάνει και αυτή σε σένα. Όπως είπα όμως όλα είναι σχετικά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142273 από Europe2000 στις 12 Οκτωβρίου 2018, 4:40μμ

Europe2000

Εικονίδιο
μέλος από: 29/9/2018
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Εγινε παιδιά.Αρχικα μου έκανε στοματικό.Μετα με το στραπον μπήκε μέσα μου και ήταν τέλεια το ευχαριστήθηκα παρά πολύ.Δεν μπήκα εγώ πίσω της αλλα θέω να γίνει.Ξερετε πως Μα τις το φέρω;Γιατί αρνήθηκε να μπω εγώ πίσω της.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142274 από Akis2000 στις 13 Οκτωβρίου 2018, 6:31μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Φίλε, αν δεν θέλει η ίδια να γίνει, δεν θα γίνει. Θα γινόταν μόνο εάν το ήθελε και η ίδια. Και αφού στο έχει αποκλείσει, καλό θα είναι να το πάρεις απόφαση και να σεβαστείς την επιθυμία της. Αφού κατάφερες όμως να την κάνεις να μπει εκείνη μέσα σου με στραπόν να είσαι ευχαριστημένος που γνώρισες έστω και αυτόν τον τρόπο ηδονής. Όσον αφορά πάλι το άλλο, ίσως στο μέλλον να το έχει δουλέψει μέσα της και να στο ζητήσει η ίδια αφού ξέρει πόσο πολύ το θέλεις. Απλά στο ξανά λέω, μην την πιέσεις για κάτι τέτοιο. Το πιο πιθανό να ξενερώσει μαζί σου και να φέρεις ακριβώς τα αντίθετα αποτελέσματα από αυτά που θα ήθελες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142381 από Europe2000 στις 03 Νοεμβρίου 2018, 1:56πμ

Europe2000

Εικονίδιο
μέλος από: 29/9/2018
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Παιδιά έγινε!!!καναμε πρωκτικό.Ακουστε ειχανε ξαπλώσει να κοιμηθούνε και επειδή ήθελα να το κάνω επειτελουσ ξαφνικά της κατεβάζω τα εσώρουχα και μπαίνω από πίσω της πήγε να αρνηθεί όμως δεν άκουσα και μπήκα μέσα της και έγινε.Κατα την διάρκεια της άρεσε πολύ και μόλις τελέσαμε μου είπε ότι ήταν τέλεια και άδικα δεν ήθελε.Τωρα το κάνουνε συνέχεια(με την κατάλληλη προετοιμασία όμως).Πόλλες φορές τρίβεται και πάνω νου για να κάνουνε πρωκτικό!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login