Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Η Ελλάδα με έξυπνους πολιτικούς, που έτρωγαν τα λεφτά αλλά δεν τους έπιανε κανείς — όχι όπως σήμερα που γίνονται ρόμπα
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

50-50?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142276 από frusciante στις 14 Οκτωβρίου 2018, 2:15μμ

frusciante

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/10/2018
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Γεια σας.Ειμαι αγορι 17 χρονων.Υποψιαζομαι οτι ειμαι μπαι καθως ερεθιζομαι και με αντρικα οργανα.Βεβαια δεν ξερω αν αυτο με κανει απαραιτητα μπαι.Το θεμα μου ειναι οτι πλεον δεν μου κανει εντυπωση καποια μερη του γυναικειου σωματος οπως παλια παρολου που ακομα τα θεωρω ωραια.Δεν εχω προχωρησει με κοπελα οποτε απο κοντα ισως ειναι διαφορετικα απ οτι τον υπολογιστη.Αντιθετα τωρα με εξιταρει παραπανω ενας αντρικος κωλος απο εναν γυναικειπ.Μηπως φταιει οτι ανακαλυψα τωρα τι ειμαι και ειναι κατι καινουργιο ενω με τισ γυναικες το εχω συνηθισει γι αυτο ειμια πιο χαλαρος?Επιπλεον αν ειμαι μπαι μπορω να ειμαι ερωτευμενος με μια κοπελα αλλα να προτιμαω το σεξ με αντρες(δεν το ξερω ακομα αυτο).Παντως ακομα δεν ξερω αν σιγουρα ειμαι.Γιτι θεωρω πως απλως με ερεθιζει το σεξ με αντρα,Ενω τις κοπελεσ τις ερωτευομαι και παλια ειδικα τρελενομουν στην ιδαια του να κανω σεξ.Σας παρακαλω απαντηστε
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #142277 από Jimmy10 στις 14 Οκτωβρίου 2018, 3:11μμ

Jimmy10

μέλος από: 1/9/2018
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φιλε μου καλησπερα..αρχικα να σου πω οτι δεν χρειαζεται να ανησυχεις για το οτιδηποτε οτι και αν τελικα εισαι..αλλα αρχικα πρεπει να σου πω οτι εισαι σε μια ηλικια που ειναι ΔΕΔΟΜΕΝΗ η εντονη απορια σχετικα με την σεξουαλικη σου ταυτοτητα..εγω για να ειμαι ξεκαθαρος μαζι σου θα σου πω τι μπορεις να κανεις..τα πραγματα ειναι πολυ απλα..πρεπει να δοκιμασεις και με τα δυο για να ξερεις τι σου αρεσει και τι οχι..αν σε αποθησει το γυναικειο φυλο και σε ελξει το ανδρικο παει να πει προς γερνεις προς το gay-bi...αν παλι δοκιμασεις και σου αρεσει το γυναικειο λογικα κυμαινεσαι πιο πολυ προς το straight με ορισμενες bi διαθεσεις(πατα αποδεκτη αν σε καλυψα)..οπως μας ειπες δεν εχεις επαφη με γυναικα..θα μπορουσες να μου πεις αν εχεις την παραμικρη εμπειρια με ανδρα και αν ναι με λεπτομεριες..η αν αποπυραθηκες ποτε να προτινεις σε καποια ιδιαιτερη στιγμη σε καποιο φιλο σου να γινει κατι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142278 από frusciante στις 14 Οκτωβρίου 2018, 4:09μμ

frusciante

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/10/2018
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Αρχικα ευχαριστω για την απαντηση.Το θεωρω δεδομενο οτι μου αρεσουν οι κοπελες.Ασ πουμε 2 μερες πριν παθω αυτη την κριση εμαθα μια τραγουδιστροα ντπυα λιπα λεγεται.Επαθα σοκ.Ερεθιζομουνα μεχρι και με την φωνη της.Στο σχολειο καθομαι με μια κοπελα που παλια ειδικα μου αρεζε φοθλ.Και για πλακα με φιλαει στα χερια και ερεθιζομαι(οχι φουλ αλλα σε καλο βαθμο).Ελπιζω ξαφνικα να μην φυγει αυτη η ελξη.Ουτε με αντρα εχω κανει κατι.Δεν κερω αν εσυ εχεις εμπειριες και με τα δυο(αν εχεις πες μου σε παρακαλω).Το ολο θεμα ειναι πως φοβαμαι μην χασω την ελξη για κοπελες.Οταν ειμαι εξω ομως τις κοιταω και μου αρεσυν πολυ απλα σπιτι αγχωνομαι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142279 από Jimmy10 στις 14 Οκτωβρίου 2018, 4:18μμ

Jimmy10

μέλος από: 1/9/2018
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Ουτε εχεις δει φιλο σου γυμνο κτλ??εγω εχω μια εμπειρια καθαρα απο πειραματισμο..ειχαμε κανει αλληλομαλακια με τον κολλητο μου..αλλα μετα εκανα αρκετα πραγματα με κοπελες..τωρα αν προεκυπτε κατι δεν ξερω αν θα το ξαναεκανα..αλλα απο οτι φαινεται δεν θα χασεις την ελξη σου απλα εχιμουν μπει οι ιδεες στο μυαλο σου..εαν θες εστω και για εμπειρια δοκιμασε το με το ιδιο φυλο.αν ομως δν θες και απλα φοβασε παει να πει οτι μαλλον προτιμας τις γυναικες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142280 από frusciante στις 14 Οκτωβρίου 2018, 4:23μμ

frusciante

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/10/2018
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Δεν ειναι οτο δεν θελω ουτε οτι θελω βεβαια.Απλα μεχρι τωρα πυτε που μου ειχε περασει απο το μυαλο.Βεβαια πριν 3 χρονια εοχα παθει ξανα το ιδιο για 1-2 μερες και μετα καταλαβα οτι δεν τρεχει κατο.Εχω δει πολλους φιλους γυμνους και απλα κοιτοθσα για να συγκρινω μεγεθπς τπτ ερωτικο.Απλα με αγχωνει αυτο που σου πα.Σταματησε να .ε τρελενει ο γυναικειος κωλος(ακομα μου αρεσει φυσικα).Ενω ξαφνικα μου αρεσει αντρικος.Αλλα ειναι ισως αυτο που σου πα.Οτι επειδη βλεπω συχνα τσοντες ισως απλα το συνηθισα η ισως ορομασα και δεν κανοθν σαν ζωον οταν βλεπω κοπελες με ωραιο κωλο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login