Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Να αποφεύγεις τις παράξενες γυναίκες και τις προσωρινές μεταβλητές.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Swinging-cuckolding σχέση!

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142281 από dinos121 στις 16 Οκτωβρίου 2018, 7:45μμ

dinos121

μέλος από: 24/3/2010
μηνύματα: 37 αποδεκτές 0
Καλησπέρα στην παρέα!
Έχω σχέση εδώ και 3 χρόνια περίπου, είμαι 23 κ εκείνη 25! Τα πάμε τέλεια σε όλα και ειδικά στο σεξουαλικο! Υπάρχει αρκετή εμπιστοσύνη μεταξύ μας (από πλευράς μου τουλάχιστον!) και μας αρέσει να δοκιμάζουμε πράγματα συνέχεια!
Πριν κανένα 4μηνο μίλησα στην κοπέλα μου για το cuckolding μιας και είναι μια φαντασίωση που έχω απ την αρχή της σχέσης μας κ επιτέλους πήρα το θάρρος να το συζητήσω!
Δεν το πήρε και τόσο θετικά αρχικα αλλά αφού της εξήγησα κάποια πράγματα χαλάρωσε.
Όσο περναει ο καιρός γινετε και πιο θετική και τώρα πλέον έχω φτάσει να σκέφτομαι πως να το οργανώσω τι να προσέξω τι να αποφύγω και γενικά πως να το χειριστώ...
Έχω μπλοκάρει η αλήθεια είναι
Υπάρχει κάποιο μέλος που να έχει ζήσει κάτι παρομοιο να βοηθήσει;
Ευχαριστώ!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142282 από Cottoneyejoe στις 16 Οκτωβρίου 2018, 9:07μμ

Cottoneyejoe

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2018
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0
Nice
Ωραιος ρε φιλε που της το ζητησες αφου το γουσταρεις . Σκεφτομαι οτι με φιλο η φαση θα ειναι καπως περιεργη μεταξυ σας για αρκετο καιρο μετα χαχαχα . Στη θεση σου θα δοκιμαζα dating apps . Ολο και καποιο θα υπαρχει για kinks
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142284 από dinos121 στις 16 Οκτωβρίου 2018, 9:36μμ

dinos121

μέλος από: 24/3/2010
μηνύματα: 37 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ για την απάντηση!
Με φίλο γνωστό το φοβαμαι για ευνόητους λόγους... Υπάρχει άτομο από την πόλη που σπούδαζε η κοπέλα μου, ο οποίος της στέλνει μηνύματα ανα διαστήματα αλλά δεν του είχε απαντήσει ποτε μέχρι πρόσφατα που είπαμε να εκμεταλλευτούμε την ευκαιρία.
Το θέμα είναι από δω και πέρα πως το χειρίζομαι!
Πρώτη φορά βρίσκομαι σ τόσο λεπτή θέση!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #142286 από Akis2000 στις 17 Οκτωβρίου 2018, 9:39πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αν ήταν κάποιος ο οποίος θα είχε θέμα στο πώς να το χειριστεί αυτό δεν θα πρέπει να ήταν άλλος από την κοπέλα σου μιας και αυτή ήταν όπως μας λες που μπήκε τελευταία στο συγκεκριμένο τρυπάκι αντίθετα με σένα που το δουλεύεις στο μυαλό σου 3 χρόνια. Καταρχάς η περίπτωση του παιδιού που σπουδάζανε μαζί με την κοπέλα σου ακούγεται ενδιαφέρουσα καθώς θα σας χωρίζει και μία απόσταση για το μέλλον. Και όσο μεγαλύτερη, τόσο το καλύτερο. Τα ερωτήματα που υπάρχουν είναι, πόσο πολύ σε αγαπάει η κοπέλα σου, αν και τι σχέση είχαν με το συγκεκριμένο άτομο που θέλετε να εμπλέξετε, ήταν κάποιος που απλά την γούσταρε; Κάποιος που μπορεί να παίχτηκε φάση μεταξύ τους; Κάποιος που του έχει εμπιστοσύνη ότι δεν θα περιπλέξει στην πορεία τα πράγματα ζητώντας συνέχεια σε αυτό χωρίς να είστε σίγουροι εάν θα θέλατε να του την προσφέρετε; Αυτά τα ρωτάω όχι τόσο για να σε αγχώσω όσο για να σε κάνω να σκεφτείς κάποια πιθανά σενάρια της επόμενης μέρας της φάσης που θέλετε να κάνετε. Ότι και αν γίνει, ελπίζω να ζήσετε μία στιγμή που θα απολαύσετε πραγματικά μένοντας στο τέλος μία ευχάριστη εμπειρία που θα περάσει την σχέση σας σε ένα άλλο επίπεδο, πιο ενδιαφέρον!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142290 από dinos121 στις 17 Οκτωβρίου 2018, 11:42μμ

dinos121

μέλος από: 24/3/2010
μηνύματα: 37 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ για τον χρόνο σας παιδιά!
Έχεις δίκιο και πραγματικά όσο πλησιάζουμε στο ζητούμενο αγχωνομαι περισσότερο! Καμία σχέση να το συζητάς απλά για χαβαλε με το να το σχεδιάζεις και να το συζητάς σοβαρά πλέον.
Προς το παρόν θεωρώ πως είμαστε σε καλο δρόμο και πληρούνται βασικές προϋποθέσεις που το θεωρώ απαραίτητο
Η σχέση που είχαν για να σου απαντήσω και να σου δώσω να καταλάβεις είναι μια τυπική γνωριμία λόγο κοινής τότε παρέας χωρίς να έχει υπάρξει τπτ ποτε μεταξύ τους πέρα από ένα ενδιαφέρον πραπανω από πλευράς του.
Λογικό και εχεμυθο άτομο φαίνεται..
Από κει και πέρα προβληματίζομαι αφού τον τελευταίο μήνα λόγο δουλειάς είμαστε μακριά με την κοπέλα μου και εκείνος της πρότεινε να βρεθούν οι δυο τους μόνοι την πρώτη φορά αφενός επειδή μας εξυπηρετεί και δεν θα περίμενουμε να γυρίσω αλλά και θα σπασει ο πάγος και η αμηχανία που ίσως υπήρχε αν γινόταν αμέσως και με τους τρεις μαζι.
Σωστό ακούγεται μεν, αλλά με βάζει σε άλλες σκέψεις!
Καμία γνώμη; Ελπίζω να μην γίνομαι κουραστικός!
Ευχαριστω!!

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142316 από dinos121 στις 21 Οκτωβρίου 2018, 11:08πμ

dinos121

μέλος από: 24/3/2010
μηνύματα: 37 αποδεκτές 0
Πλησιάζει η ώρα παιδιά.. καμία συμβουλή;!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142319 από frusciante στις 21 Οκτωβρίου 2018, 12:46μμ

frusciante

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/10/2018
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Φιλε χαλαρωσε .Ειναι κατι που οπως ειπες σου αρεσει πολυ και θες να το δοκιμασεις μαζι με την κοπελα σου.Απλα απολαυσε το.Εχεις ξαναδοκιμασει με αντρα η θα ειναι πρωτη φορα;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142320 από Europe2000 στις 21 Οκτωβρίου 2018, 5:21μμ

Europe2000

Εικονίδιο
μέλος από: 29/9/2018
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Γράψε τι έγινε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142322 από dinos121 στις 21 Οκτωβρίου 2018, 11:20μμ

dinos121

μέλος από: 24/3/2010
μηνύματα: 37 αποδεκτές 0
Καλημέρα παιδιά
Όχι δεν έχουμε ξανά κάνει τπτ με άλλον άντρα γενικά δν έχουμε ξανά βρεθεί σε τρίο.
Η κατάσταση παραμένει η ίδια, εκείνος της έχει προτείνει να βρεθούν οι δυο τους την πρώτη φορά...
Είχα στο μυαλό μου κάπως συγκεκριμένα το σκηνικό όλο και μου ήρθε απότομο το να μην είμαι εκεί. Γιαυτο έχω κολλήσει. Απ την μια με ιντριγκάρει απ την άλλη το σκέφτομαι
Βοήθεια!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142324 από frusciante στις 22 Οκτωβρίου 2018, 7:10πμ

frusciante

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/10/2018
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
1)θα κανεις και εσυ κατι με τον αντρα η απλα θα ειναι σαν τριο;2)Αμα σε ενοχλει πεστο.Για να νιωσεις καλυτερα δεν ειναι κακο να εχεις προβλημα με το να βρεθουν μονοι τους και ετσι λογικα θα το ευχαριστηθεις παραπανω.Απο την αλλη εχεις σκεφτει να βρεθεις και εσυ με τον αλλον.Γιατι φανταζομαι ειναι η πρωτη φορα με αντρα αλλιως η δευτερη.Θα ξες κατι παραπανω ισως εχεις και λιγοτερο αγχος και λειτουργησεις καλυτερα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login