Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Απαισιόδοξος λέγεται ο αισιόδοξος με εμπειρία.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Ανσεξουαλ;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142291 από frusciante στις 18 Οκτωβρίου 2018, 3:36μμ

frusciante

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/10/2018
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Καλησπερα.Ειμαι αγορι 17.Το θεμα μου ειναι το εξης.Νομιζω εχω χασει την ερωτικη μου επυθημια.Ερεθιζομαι κανονικα μαλλον.Γυρω στος 10 φορες την μερα και αυνανιζομαι γυρω στισ 6-7 σιγουρα.Μηπως απλα εχω βαρεθει να αυνανιζομαι και αυτο ειναι ολο.Γιατι οταν βτισκομαι με φιλες που μου αρεσουν και ερεθιζομαι δεν εχω τετοιο θεμα θελω αρκετα να κανουμε κατι.Πλζ βοηθηστε γτ αγχωνομαι λιγο γιατι διαβαζα κατι για ανσεξουαλ και φοβαμαι μηπως ειμαι
προφίλάλλα...˵quote˶
9
Μήνυμα #142292 από ScandalousAngel στις 18 Οκτωβρίου 2018, 7:52μμ

ScandalousAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 268 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αρχικα ασεξουαλ σημαινει να μην εχεις ερωτικη επιθυμια και να μην ερεθιζεσαι απο καποιο αλλο ατομο. Αν σε ερεθιζουν οι φιλες σου εισαι μια χαρα φυσιολογικος. Τωρα αν αυνανιζεσαι 7 φορες την ημερα, ειναι λογικο να βαρεθεις τον αυνανισμο ως πραξη. Σου γινεται ρουτινα και το κανεις απλα για να το κανεις. Προτεινω να μειωσεις τις φορες που αυνανιζεσαι ετσι ωστε να αποκτησεις και παλι την επιθυμια, να ξεκολλησεις απ αυτο το κομματι και να γνωρισεις ενα κοριτσι της ηλικιας σου που σου αρεσει. Ελπιζω να σε βοηθησα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login