Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Βi?

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142331 από frusciante στις 23 Οκτωβρίου 2018, 8:50πμ

frusciante

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/10/2018
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Καλησπερα.Ειμαι αγορι 17.Εδω και 3 4 μηνες δεν ξερω αν ειμαι μπαι η στρειτ.Νομιζω γκει δεν ειμαι γτ μου αρεσουν σιγουρα οι κοπελες.Το θεμα ειναι οτι εξω δεν παρατηρω αγορια.Μονο κοπελες.Καμια φορα ομως οταν βλεπω τσοντεσ μου αρεσουν σε καποιοες στιγμες περισσοτερο οι γκει τσοντες(οχι παντα).Αν και αυτο το συναισθημα εχει μειωθει.Μηπως φταει το οτι επειδη εβλεπα τοσα χρονια κανονικες το καινουργιο απλα μου αρεσει ενω τις αλλες τις συνηθισα.Εχει τυχει σε κανεναν αυτο;Και αυτο με κανει απαραιτητα μπαι;Και τελος εχασα καποιες φαντασιωσεις και αρκετο παθος για κοπελες.Ενω μου αρεσουν δεν εχω πλεον τοσο ορεξη να κανω σεξ με καποια.Μηπως φταιει το αγχος και το οτι το σκεφτομαι συνεχεια;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142332 από frusciante στις 24 Οκτωβρίου 2018, 8:34πμ

frusciante

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/10/2018
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Καποιος;Σας παρακαλω απαντηστε
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #142336 από Cottoneyejoe στις 26 Οκτωβρίου 2018, 2:04πμ

Cottoneyejoe

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2018
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλημερα φιλε μου . Δεν θα σου απαντησει κανεις εδω μεσα αν εισαι μπαι στρειτ γκει κτλ κτλ . Εγω θα σου πω οτι οσο μεγαλωνεις θα περνας διαφορες φασεις . Προσωπικα με μπερδευει πολυ η ολη φαση , του να μπαινω σε διαδικασια να σκεφτομαι "σημερα τσεκαρα κοπελες στο δρομο αλλα χθες τσεκαρα και δυο αγορια αρα ειμαι στρειτ η μπαι..." . Το θεωρω εντελως ασκοπο . Γιατι να εχει σημασια ; Δεν υπαρχει πουστομετρο να σου πει ποτε αλλαζεις απο στρειτ . Ολες οι εννοιες ειναι στο κεφαλι μας για να μας βοηθανε να καταλαβαινομαστε . Πολυ πιθανον οντως να εισαι μπαι με προτιμηση στις γυναικες . Τωρα οσα χρονια ζω δεν εχω δει πεος να χανει ορεξη... Θα ειναι που μπαινει ο χειμωνας τωρα χαχαχα . Η συμβουλη μου ειναι να το δεις πιο χαλαρα και να μην πνιγεσαι σε μια κουταλια νερο για τετοια θεματα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142338 από frusciante στις 26 Οκτωβρίου 2018, 4:23πμ

frusciante

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/10/2018
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Καλημερα.Αρχικα εισαι το ατομο που εψαχνα τοσο καιρο.Ειδα ενα προηγουμενο θεμα στο οποιο απαντησες πριν καιρο οπου ειπες για την σεξουαλικοτητα σου και εαν δεν υπαρχει προβλημα θα ηθελα να μου απαντησεις σε καποιες ερωτησεις.Αρχικα διαβασα πως προτιμας το σεξ με αντρες.Η ερωτηση μου ειναι.Αυτο δεν σε δυακολευει λιγο στην σχεση σου με κοπελες.Και η δευτερη.Εγω παλια καυλωνα φουλ ευκολα με κοπελες.Δηλαδη το καλοκαιρι που εμαθα μια τραγουδιστρια(dua lipa)μου αρεσε παρα πολυ και καυλωνα ακομα και με την φωνη της.Αλλα τωρα εχει χαθει ολο αυτο.Μηπως ειναι λογο αγχους και οταν αποδεκτο και καταλαβω τι ειμαι θα ξαναεπανελθει.Εχει συμβει μηπως και σε εσενα αυτο;Αν και το θεμα μου δεν ειναι αν μου αρεσουν οι αντρες.Δεν θα εχω πρπβλημα.με αυτο.Το θεμα ειναι αν θα σταματησουν να μ αρεσουν τοσο πολυ οι κοπελες.Μονο αυτο το αγχος εχω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142343 από Its_me_ στις 29 Οκτωβρίου 2018, 2:30μμ

Its_me_

μέλος από: 29/10/2018
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Λοιπόν... είμαι και εγώ 17 και είμαι σε παρόμοια κατάσταση... Ενώ ειμαι σίγουρος πως μου αρέσουν οι κοπέλες τελευτεα όταν βλέπω τσόντες ερεθηζομαι πολύ με αντρες(πχ όταν είναι γυμνασμένοι) ...μάλλον θα δοκιμάσω να κάνω κάτι με έναν φίλο μου να δω πως θα νοιώσω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142344 από frusciante στις 29 Οκτωβρίου 2018, 2:48μμ

frusciante

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/10/2018
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Αμα δοκιμασεις στειλε να μου πεις τι εγινε.Εγω παρατηρησα οτι εβω ακομα με καυλωνουν καποιες φαντασιωσεις που ειζα η οι κοπελες με καυλωνουν μια χαρα μου εφυγε η ορεξη να κανω σεξ με καποια.Συναιβει και σε εσενα αυτο;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142345 από Cottoneyejoe στις 29 Οκτωβρίου 2018, 3:05μμ

Cottoneyejoe

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2018
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0
Χαιρομαι που σε καλυψα εν μερει φιλε μου . Δεν νομιζω οτι το με ποιους γαμιεσαι καθοριζει τη σχεση σου με ατομα . Νομιζω εχω καλες σχεσεις με ολους . Δεν αλλαζω τον τροπο που μιλαω και φερομαι αναλογα με το ατομο στο οποιο μιλαω , απλα μιλαω χωρις φιλτρα και στην τελικη σε οποιον αρεσουμε :Ρ
Τωρα για αυτην την αλλαγη που λες , που σου εφυγε η ορεξη , δεν σε νιωθω ρε φιλε . Ισως τωρα συνειδητοποιησες οτι σου αρεσουν περισσοτερο τα αγορια και προτιμας γκει τσοντες π.χ Ισως σου αρεσουν και τα κοριτσια απλα μεχρι τωρα δεν ειχες στο μυαλο σου ουτε σαν επιλογη το να κανεις κατι με αγορι και να ξεκιναει η ολη φαση τωρα .
Υ.Γ. Η DUA LIPA ΓΑΜΑΕΙ!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142346 από frusciante στις 29 Οκτωβρίου 2018, 3:22μμ

frusciante

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/10/2018
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Καταλαβα τι παιχτηκε.Απλα εχασα τον ενθουσιασμο μου.Επειδη τωρα βλεπω για πρωτη φορα τσοντα με αντρες απλα εχω ενθουσιασμο.Χθες εγινε κατι με μια κοπελα.Οσο την εβλεπα γυμνη μου αρεζε πολυ αλλα δεν καυλωνα.Οταν με φιλαγε και κατεβενε προς τα κατω τοτε αρχισα να ερεθιζομαι.Αυτο το θεωρεις φυσιολογικο να μην καυλωνω οταν ειναι γυμνη;Ειναι προβλημα να εχω σχεση με κοπελα αλλα να προτιμω τι σεξ με αντρες και να καυλωνω πιο ευκολα.Εχει συμβει και σε εσενα να προτιμας ενω εισαι με κοπελα το σεξ με αντρα;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142348 από Its_me_ στις 30 Οκτωβρίου 2018, 10:12πμ

Its_me_

μέλος από: 29/10/2018
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Όχι δεν μου συμβαίνει αυτό ... ακόμα μου αρέσουν οι κοπέλες και θέλω να ξανακάνω κάτι... απλα δεν νμζ πως μου αρέσουν μόνο αυτές...γι'αυτό δεν νμζ να ειμαι γκευ αλλα αν είναι bi... σε λίγες μέρες που θα κάνω μάλλον κάτι με έναν φίλο μου θα σου στείλω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142349 από frusciante στις 30 Οκτωβρίου 2018, 12:23μμ

frusciante

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/10/2018
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Εγω προχθες ολοκληρωασα με κοπελα.Και ηθελα να σε ρωτησω.Οταν εβλεπες την κοπελα σου γυμνη καυλωνες η επρεπε να προχορησετε πχ φιλια χαδια κτλ.Γιατι εγω οταν την εβλεπεα γυμνη δεν καυλωνα με τα αρχοσα οταν φιλιομασταν και με ακουμπουσε.Πες μου αν γινοταν και σε σενα αυτο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login