Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Όταν ένας άντρας μιλάει πρόστυχα σε μια γυναίκα, είναι σεξουαλική παρενόχληση. Όταν μια γυναίκα μιλάει πρόστυχα σε έναν άντρα, είναι €1,50 το λεπτό.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Σεξ εξάρτηση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142334 από Europe2000 στις 25 Οκτωβρίου 2018, 5:47μμ

Europe2000

Εικονίδιο
μέλος από: 29/9/2018
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Παιδιά όπως έχω ξαναπεί είμαι 29 χρόνων παντρεμένος.Εχω ένα πρόβλημα το τελευταίο καιρό θέλω να κάνω συνέχεια σεξ.Δεν μπορώ να σταματήσω κάνω με την γυναίκα μου 3-4 φορές την εβοδμαδα αλλα δεν φτάνει.Πόλλες φορές εκεί που κάθομαι μου έχετε η επιθυμείς και δεν μπορώ να κάτσω.Μαλιστα στην τράπεζα που δουλεύω(Γερμανια)πολλές φορές πάω στο μπάνιο και αυνανίζομαι πολλές φορές τα εσώρουχα μου είναι λερωμένα(ξέρετε από τι).Τι να κάνω μήπως να πω στην γυναίκα να το κάνουμε κάθε μέρα;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #142335 από frusciante στις 25 Οκτωβρίου 2018, 6:58μμ

frusciante

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/10/2018
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φυσικα.Αφου το θες τοσο πολυ και σε δυσκολευει πρεπει να το ζητησεις.Και ειδικα αν ειναι και ευχαρηστημενη δεν νομιζω να ειναι και πολυ δυσκολο για την ιδια.Ζευγαρι ειστε.Οπως αυτη η και εσυ καμια φορα δεν θελει/θελεις και το δεχεσε/δεχετε ετσι πιστευω οτι πρεπει να γινει και τωρα.Ασε που οτι την θες τοσο πολυ μπορει να της αρεσει κιολας.Και κατι ασχετο.Επειδη ειδα τα υπολοιπα θεματα που εχεις γραψει και σχετιζονται με το θεμα μου αν δεν υπαρχει πρπβλημα δεν και το δικο μου.Ο τιτλος ειναι Bi?.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login