Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κομμουνιστής είναι εκείνος που δεν έχει τίποτα και θέλει να το μοιραστεί με όλο τον κόσμο.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΤΥΣΗ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142341 από frusciante στις 29 Οκτωβρίου 2018, 3:22πμ

frusciante

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/10/2018
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Γεια σας.Ειμαι αγορι 17.Χθες εκανα για πρωτη φορα κατι με κοπελα.Το θεμα μου ειναι οτο οταν την εβλεπα γυμνη δεν καυλωνα.Μου αρεζε αλλα δεν μπορουσα.Δεν ειχα καθολου αγχος αρα δεν ειναι απο αυτο.Οταν μου επερνε πιπα ομως καυλωσα και μετα δεν ειχα καποιο θεμα και εκανα κανονικα σεξ. Συμβαινει σε ολους αυτο η εχω καποιο θεμα;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142347 από frusciante στις 30 Οκτωβρίου 2018, 7:36πμ

frusciante

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/10/2018
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Καποιος;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142353 από Cottoneyejoe στις 31 Οκτωβρίου 2018, 1:29πμ

Cottoneyejoe

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2018
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0
Καλημερα φιλε μου . Η στυση μπορει να ειναι εγκεφαλικη και εξ επαφης . Τι εννοω : βλεπεις τσοντες και σου σηκωνεται επειδη σε φτιαχνει η εικονα . Κρατας την τσαντα σου στα ποδια σου στο μετρο και σου σηκωνεται , οχι επειδη γουσταρεις τις POLO αλλα αντιδρας ετσι στην επαφη . Για να το παντρεψω λιγο με το προηγουμενο σου θεμα στο φορουμ ,το πως αντιδραει το πουλι σου δεν ειναι καθοριστικο για τη σεξουαλικοτητα σου (μπορει να πεφτω εξω αλλα νομιζω εκει το πας το θεμα) . Ξερω τυπους που απεκτησαν παιδια και μετα παραδεχτηκαν οτι ειναι γκει . Θελω να σου πω πως και να μην γουσταρεις γυναικες καθολου , τριψε τριψε θα σου σηκωθει στο τελος . Ποσο μαλλον στην πιπα . Θεμα σωματικο δεν εχεις κατα πασα πιθανοτητα . Εισαι ομως στη φαση που αρχιζεις να (ξε)μπερδευεις πραγματα και επικρατει ενας χαμος στο κεφαλι σου . Η συμβουλη που θα εδινα στον 17χρονο εαυτο μου και σε'σενα κατ'επεκταση θα ηταν να ηρεμησεις . Δωσε λιγο χρονο στο σωμα σου και μετα ξεκινα να ψαχνεις αν εχεις προβλημα . Θυμαμαι π.χ. τον εαυτο μου καπου στο γυμνασιο που δεν ειχα τριχα στη μασχαλη ενω οι συμμαθητες μου ειχαν . Ειχα πεισει τον εαυτο μου οτι θελω γιατρο και ορμονοθεραπεια . Τωρα φυσικα τα σκεφτομαι και γελαω και θα δεις το ιδιο θα κανεις κι εσυ :Ρ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142354 από frusciante στις 31 Οκτωβρίου 2018, 3:21πμ

frusciante

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/10/2018
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Καλημερα.Θεμα σωματικο δεν εχω σιγουρα.Αλλα γιατι να μην καυλωσω.Ηταν γυμνη και η κοπελα μου αρεζε πολυ.Μετα στο τριψιμο οντως καυλωσα αλλα δεν ξερω αν ειναι αυτοσ ο σωστος τροπος.Εσυ πχ στη κοπελα σου λειτπυργεις μονο με την θεα η χρειαζεσε κι αλλα οπως τριψιμο κλπ;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142380 από Cottoneyejoe στις 02 Νοεμβρίου 2018, 11:30μμ

Cottoneyejoe

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2018
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0
Προσπαθω να αποφευγω να κανω κατι με κοπελες που δεν μου κανουν κλικ . Εαν καποια δεν με εφτιαχνε με τη μια και κατεληγα να πηδιεμαι μαζι της πανω κατω γινοταν το ιδιο με εσενα . Σαν να μου ελεγε το υποσυνειδητο μου οτι παρολο που δεν μπορουσα να εντοπισω ψεγαδι πανω της , δεν μας κανει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login