Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Ξανθός, γαλανομάτης Παλαιστίνιος; Αρχηγός θρησκείας. Μαύρος, άσχημος κερατάς; Ο αντίπαλος.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Αποδυτήρια Γυμναστηρίο-φιλία

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142382 από LLKostLL στις 03 Νοεμβρίου 2018, 4:42πμ

LLKostLL

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/11/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλημέρα φόρουμ,

Παιδια, ακούστε κατάσταση. Όταν ξεκίνησα το γυμναστηριο και κάποια στιγμή ξεκόμπλαρα να χρησημοποιώ τα αποδυτηρια για ντους και λοιπα, είδα κάποιες παράξενες/αστίες καταστάσεις.
Ένα περιστατικό καθως ετοιμαζόμουν να μπω στην ντουζίερα, κάποιος ήταν ήδη στις ντουζίερες, τρίτος μπουκάρει μέσα στα αποδυτήρια και φωνάζει το όνομα του άλλου και μπαίνει μέσα στις ντουζιέρες ντυμένος βγάζει το κινητο εξω και τον ακούω να λέει "Θέλω κωλαράκι", αυτός που μπανιζόταν εντομεταξύ "Φυγε ρε μαλακάκα".

Μου φάνηκε τόσο ηλήθιο και αστείο, κάτι που κάνεις με τον κολλητό σου μόνο. Εδώ έρχεται ένα κομμάτι της ερώτησεις. Εσείς συμπεριφέρεστε έτσι χαζα με τους στενότερούσας φίλους;

Στο γυμναστήριο πηγαίνω παρέα με τον δικό μου φίλο, ο οποίος πέρα από τις πρώτες φορές, πλέων ούτε μπλούζα δεν αλλάζει στα αποδυτήρια, πόσο μάλλον να χρησημοποιήσει ντουζίερα. Έχεται κανένα τιπ πως να τον βοηθήσω να ξεμπλοκάρει ώστε στην τελική να παιρνάμε και οι δυό καλά με οτιδήποτε μαλακίες κάνουμε;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142383 από Europe2000 στις 03 Νοεμβρίου 2018, 5:36πμ

Europe2000

Εικονίδιο
μέλος από: 29/9/2018
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Γιατί να το κανείς αυτο;Μπορείς να το κανείς σε άλλο μέρος όχι εκεί.Αν δεν θέλει ο αλλος δεν μπορείς να τον αναγκάσεις εσύ να το κανεί.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142384 από thigmen στις 03 Νοεμβρίου 2018, 12:08μμ

thigmen

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/11/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
επειδη εχω ξανακουσει την ιστορια σε γυμναστηριο κανονιστε εχουμε γεμισει αδερφες που κανουν διαφορα, μην γινουμε ιδιοι λογο μοδας
επειτηδες τα φτιαχνουν τελειως ανοχιτα χωρις τοιχους και διπλαδιπλα για να σε βαζουν να αναρωτιεσαι τον ανδρισμο σου.
τωρα επειδη δεν ξερω ουτε θελω να θιξω κανενα καλυτερα φυγε απο τα Yava στον καλογερο να βρεις την ησυχια σου

ελπιζω να καταλαβες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142388 από L1KostLL στις 04 Νοεμβρίου 2018, 9:06πμ

L1KostLL

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/11/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Κοίτα δεν ξέρω γιατι θα ήθελες να δωσεις τοποθεσία γιατι μπορει να θυκτείς ο ίδιος. Σε καθε περίπτωση, μιλούσα για ένα περιστατικό που έγινε πέρυσι όσο είμουν ακόμη σε εκείνο το γυμναστήριο, και ξέρω πως υπήρχε πολύς κόσμος μέσα για ξέρει οποιοσδήποτε απο τους δύο πιος ήταν ο αλλος μας.

Τώρα οσο αναφορά την αντίδραση νομίζω κατάλαβαινω τωρα τι εννοειται.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142389 από Europe2000 στις 04 Νοεμβρίου 2018, 9:24πμ

Europe2000

Εικονίδιο
μέλος από: 29/9/2018
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Τι θέλεις να πεις ότι κατάλαβες τι εννοούμε;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login