Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν πρέπει να διαλέξεις ανάμεσα σε δύο κακά, κάνε αυτό που έχεις ξανακάνει.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Ομοφυλοφιλία και περιστατικό με φίλο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142385 από Lik2G στις 03 Νοεμβρίου 2018, 8:35μμ

Lik2G

Εικονίδιο
μέλος από: 3/11/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπερα σε ολους, ειμαι 13 χρονων και το θεμα που με απασχολει εχει ως εξης: Το περασμενο Σ/Κ πηγα να κοιμηθω στον κολλητο μου διοτι λειπαν ολοι για 2 μερες και ειχαμε το σπιτι για παρτη μας. Εκει που αραζαμε και μιλαγαμε για διαφορα φτασαμε την συζητηση στο σεξ και καταληξαμε να λεμε για τα μεγεθη και για το πετσακι, και μου ειπε να βαλουμε τσοντα να καυλωσουμε και να της συγκρινουμε, καυλωσαμε τελος παντων τις δειξαμε μεταξυ μας, μετα μου λεει παω να κανω μπανιο λογικα θα τραβηξω και μια γιατι δεν την εχω παιξει σημερα, οσο ηταν στο ντουζ μπηκα να κατουρησω και μου λεει φυγε την παιζω και ειμαι κοντα στο τελειωμα ενω τον εβλεπα λογω διαφανης ντουζιερας του λεω σιγα αραξε μην ντρεπεσαι, ενω επλενα τα χερια μου τον εβλεπα γυμνο στο ντουζ γυρισμενο πλατη να τραβαει ωσπου ακουσα εναν αναστεναγμο και μου λεει εχυσα. Την ωρα που ειχε βγει και σκουπιζοταν ενω το πουλι του ειχε πεσει σχεδον ειδα αλλη μια σταγονα σπερματος να φευγει. Σκεφτομαι συνεχεια ολο αυτο το σκηνικο και θελω να ξαναγινει αλλα να ειμαστε και οι δυο γυμνοι και να παιξουμε ο ενας του αλλου αλλα δεν ξερω πως να του το προτεινω ενω ντρεπεται να τον βλεπω οσο την παιζει, επισης ρε παιδια μηπως ειμαι ομοφυλοφιλος ή μπαι, μου αρεσουν οι κοπελες δεν θα σκεφτομουν κανενα αλλο αγορι ετσι οπως αυτον, αλλα ταυτοχρονα η επιθυμια να παιξω το πουλι καποιου ειναι ομοφυλοφιλικη συμπεριφορα οπως και να εχει;;Οποιος μπορει να απαντησει και συγνωμη για το μεγαλο κειμενο!!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #142386 από Akis2000 στις 04 Νοεμβρίου 2018, 3:25πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φίλε γεια σου. Εάν ανατρέξεις σε προηγούμενα θέματα (εάν δεν το έχεις κάνει ήδη) θα διαπιστώσεις ότι παρόμοια ερωτήματα με τα δικά σου θα βρεις εκατοντάδες. Που σημαίνει ότι δεν είναι κάτι σπάνιο, απεναντίας στην δική σου ηλικία θα έλεγα ότι είναι κάτι πολύ συνηθισμένο. το τι εξέλιξη θα έχεις στην μελλοντική σου σεξουαλική ζωή σίγουρα δεν μπορώ να στο πω ούτε εγώ, αλλά ούτε και κανένας άλλος. Εδώ δεν ξέρεις να απαντήσεις στο ερώτημα αυτό εσύ ο ίδιος. Μπορώ όμως να σου πω πιθανές εκδοχές. Το ότι σε ελκύουν οι γυναίκες αυτό σημαίνει ότι σίγουρα δεν είσαι gay. Άρα περιοριζόμαστε στο να είσαι μπάϊ ή στρέϊτ. Αυτό όμως θα το καταλάβεις στην πορεία των χρόνων και όχι τώρα που απλά σου γεννήθηκαν κάποιες επιθυμίες με τον κολλητό σου για προσωπικές στιγμές. Θα σου έλεγα ότι ακόμα και αν προχωρούσατε σε κάτι πιο ουσιαστικό μεταξύ σας, και πάλι αυτό δεν θα σήμαινε ότι θα ήσουν ντε και καλά μπάϊ. Απλά θα έλεγα ότι λόγω ηλικίες που είσαι φουλ από ορμόνες είναι φυσιολογικό να σε εξιτάρει κάθε τι γυμνό ακόμα και στο ίδιο φύλλο. Το ότι λες ότι δεν θα σκεφτόσουν κάτι ερωτικό με άλλο αγόρι πέρα με τον κολλητό σου αυτό έχει να κάνει γιατί αυτόν έχεις την ευκαιρία να περνάς στιγμές όπως την παραπάνω που περιέγραψες και επίσης με αυτόν νιώθεις και πιο οικεία. Αν τώρα προχωρήσει κάτι με τον φίλο σου και σου αρέσει τόσο ώστε να το ζητάς και στο μέλλον και ίσως στο ακόμα πιο μακρινό μέλλον και με κάποιον άλλο, τότε και μόνο τότε θα μπορούσα να πω με σιγουριά ότι είσαι μπάι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142387 από Akis2000 στις 04 Νοεμβρίου 2018, 3:34πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Όσον αφορά τώρα το άλλο σου θέμα, το πώς θα του πρότεινες δηλαδή να κάνετε κάτι παραπάνω μεταξύ σας από μία απλή μ@λ@κία ο καθένας μόνος του, νομίζω ότι το πρώτο στάδιο δηλαδή να τις παίζεται μαζί και να τον δεις και στο μπάνιο να την παίζει το πέρασες. Άλλοι στη θέση σου ρωτάνε πως θα καταφέρουν να τους πείσουν απλά να την παίξουν βλέποντας ο ένας τον άλλο. Επίσης, το ότι κατάφερε να τελειώσει με εσένα να τον κοιτάς είναι και αυτό ένα θετικό βήμα. Γιατί εάν είχε μεγάλο πρόβλημα να τον βλέπεις, το πιο πιθανό να του κοβόταν απότομα. Χωρίς να θέλω να σε πάρω στο λαιμό μου, έχω την αίσθηση ότι οι σκέψεις και ίσως και επιθυμίες που περνάνε από το δικό σου μυαλό, περνάνε κατά πάσα πιθανότητα και από το μυαλό του κολλητού σου. Μετά από 1-2 ακόμα περιπτώσεις που θα βρεθείτε σε παρόμοια φάση νομίζω ότι θα νιώθετε ακόμα πιο άνετοι στο συγκεκριμένο θέμα και ίσως η επιθυμία και του φίλου σου να έχει αυξηθεί ακόμα περισσότερο και να είναι πιο ιδανικό το κλήμα ώστε να του ζητήσεις να του παίξεις την δική του και αυτός τη δική σου. Και κάπως έτσι σιγά σιγά περνάμε και σε άλλα στάδια. Το που μπορεί να το φτάσετε, αυτό θα φανεί στην πορεία. Ελπίζω να βοήθησα κάπως.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142394 από Cottoneyejoe στις 06 Νοεμβρίου 2018, 12:16πμ

Cottoneyejoe

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2018
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Akis2000@04 Νοεμβρίου 2018)
Φίλε γεια σου. Εάν ανατρέξεις σε προηγούμενα θέματα (εάν δεν το έχεις κάνει ήδη) θα διαπιστώσεις ότι παρόμοια ερωτήματα με τα δικά σου θα βρεις εκατοντάδες.

Ευχαριστω...!
Οσον αφορα την ερωτηση σου ο Αρης παραπανω με καληψε φουλ. Να προσθεσω οτι εμεις τα αγορια εχουμε περιεργα ορια μεταξυ φιλιας με κολλητους και σεξουαλικοτητα . Θα δεις οσο μεγαλωνεις οτι πολλα απο τα στρειτ αγορια που εχεις γνωρισει εχουν σε καποια φαση της ζωης τους πειραματιστει με φιλους . Δοκιμασε να πεταξεις μια τετοια ερωτηση σε παιχνιδι για μεθυσια οπως αληθεια η θαρρος , ποτε-ποτε , αναπτηρα σε καποιο παρτι. Χαχαχα θα εκπλαγεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login