Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ακορντεόν: Μια γκάιντα με πλήκτρα.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Χρήση προφυλακτικού

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142402 από Koukerman στις 12 Νοεμβρίου 2018, 4:43πμ

Koukerman

Εικονίδιο
μέλος από: 12/11/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Ήμουν σε μια σταθερή σχέση για πάρα πολλά χρόνια, με την κοπέλα μου το κάναμε χωρίς προφυλακτικό. Όταν χωρίσαμε μετά από λίγο καιρό προσπάθησα να κάνω σεξ με μια κοπέλα με προφυλακτικό (το πολύ λεπτό) αλλά δεν τα κατάφερα. Δεν αισθανόμουν πολλά και δεν έγινε. Μετά απο λίγη ώρα το κάναμε κανονικά χωρίς προφυλακτικό και όλα σούπερ. Με την επομενη κοπέλα μου το έκανα πάλι όλες τις φορές χωρίς προφυλακτικό και δεν είχα κανένα προβλημα. Τώρα που βρέθηκα στο κρεβάτι με μια άλλη κοπέλα αφού μου το ζήτησε (και καλά έκανε, το σωστό να το λέμε) προσπάθησα δύο φορές (μία το βράδυ και μία το πρωί που ξυπνήσαμε) αλλά έφαγα ήττα, παρ'ότι η κοπέλα ήταν σφιχτή. Όπως και τις προηγούμενες φορές (με προφυλακτικό) έχω στύση κανονικότατα και όταν βάζω το προφυλακτικό και ξεκινάμε μετά από 1 λεπτό χάνω τη στύση. Χωρίς γίνεται το έλα να δεις... Έχω αγοράσει ότι πιο λεπτό υπάρχει και έχω απογοητευτεί - μου έχει γίνει ψυχολογικό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142403 από Dimitriskak στις 12 Νοεμβρίου 2018, 4:24μμ

Dimitriskak

Εικονίδιο
μέλος από: 12/11/2018
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Φίλε τι να σου πω μην φοράς τότε ας πάρουν αντισολιπτικο αν. Δν μπορείς αλλιώς
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142409 από Cottoneyejoe στις 13 Νοεμβρίου 2018, 8:56πμ

Cottoneyejoe

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2018
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0
περιεργο φιλε... δοκιμασε κατι λαδια που εχουν μαρκες προφυλακτικων διεγερτικα και καλα . Αλλιως ρωτα φαρμακειο κατι θα υπαρχει . Αν ειναι ψυχολογικο ισως βοηθησει και να φυγει μετα απο κανα δυο φορες.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #142412 από lida στις 13 Νοεμβρίου 2018, 3:26μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Το προφυλακτικο δεν ειναι μονο για εγκυμοσυνη αλλα και για ασθενειες. Μη λετε ποτε ειμαστε καθαροι γιατι χωρις εξετασεις δεν ξερουμε ποτε τι ασθενεια μπορει να ειμαστε φορεις. Γιαυτο ποτε χωρις προφυλακτικο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login