Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κάτω τα ζήτω - Ζήτω τα κάτω.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΣΕΞ??

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142437 από kanwn thitis στις 18 Νοεμβρίου 2018, 10:06πμ

kanwn thitis

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/11/2018
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Γεια σας.Εδω και 2 εβδομαδες παρατηρησα οτι ενω παλια μου αρεζε το αιδιο πλεον νιωθω λιγο διαφορετικα οταν το βλεπω στις τσοντες.Σαν να μην μου αρεσει παρολο ποθ ερεθιζομαι.Ειμαι 18 και ακομα δεν εχω δει η πιασει γυναικειο οργανο μονο στηθος.Μηπως ειναι απο το αγχος?Αμα δω κανονικα απο κοντα μπορει τελικα να μου αρσει?Εχει τυχει σε καποιον αλλον?Μηπως απλα το εχω συνηθισει?Μπορει αυτο να δημιουργησει προβλημα στο σεξ?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #142458 από kanwn thitis στις 21 Νοεμβρίου 2018, 3:15πμ

kanwn thitis

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/11/2018
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Σας παρακαλω απαντηστε γιατι με αγχωνει πολυ αυτο το θεμα
προφίλάλλα...
Μήνυμα #142481 από fafanikos στις 24 Νοεμβρίου 2018, 8:31πμ

fafanikos

Εικονίδιο
μέλος από: 15/4/2015
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Γεια σου φίλε kanwn thitis,

Το αιδίο είναι ένα όργανο που όσο το μαθαίνεις, τόσο "δένεσαι" μαζί του, ενώ την ίδια στιγμή, μαθαίνεις και τις άσχημες πτυχές του.

Είναι φυσιολογικό να μην σε ενθουσιάζει τόσο διότι με τις τσόντες το συνηθίζεις. Ωστόσο, και εγώ στην ηλικεία σου δεν είχα πιάσει κάποιο αιδίο. Ίσως, πρέπει να επενδύσεις προσπάθεια και χρόνο στις σχέσεις για να σε οδηγήσουν εκεί.

Σίγουρα θα αγχωθείς με μια κοπέλα. Το θέμα είναι να μπορείς να ανταπεξέλθεις. Θα νομίζεις ότι υστερείς, αλλά έχει δείξει ότι και η κοπέλα το ίδιο θα νιώθει. Αν αγχωθείς την πρώτη, την δεύτερη θα είσαι οκ. Ωστόσο, μην επικεντρώνεσε στο αιδίο. Η κοπέλα σου θα διαθέτει ένα ολόκληρο σώμα και συνύδηση που μπορούν να σε εξιτάρουν.

Δες πιο ρομαντικές τσόντες και μην θεωρείς ότι το σεξ είναι μόνο πέος και αιδίο...

Ελπίζω να σε κάλυψα!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #142485 από kanwn thitis στις 24 Νοεμβρίου 2018, 5:50μμ

kanwn thitis

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/11/2018
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Γεια σου φιλε.Αρχικα ευχαριστω πολυ για την απαντηση.Το θεμα ειναι αφου δεν με ξετρελενει οταν το βλεπω δεν θα με δυσκολευει στο να ερεθιστω στην πραξη.Θεωρεις πως ειναι διαφορετικο το να το βλεπεις απο κοντα να το ακουμπας να το γλυφεις κτλ οποτε θεωρεις οτι δεν θα εχω καποιο θεμα.Και μπορεις να μου πεις και τις ασχημες πτυχες που ειπες πριν?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #142498 από fafanikos στις 25 Νοεμβρίου 2018, 8:05μμ

fafanikos

Εικονίδιο
μέλος από: 15/4/2015
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Το να μην σε ξετρελαίνει είναι ΟΚ. Ίσως χορταίνεις μέσα στην μέρα, ακόμη και αν αυνανίζεσαι πολλές φορές. Όσο χύνεις, τόσο δεν σε ενδιαφέρει...

Από κοντά, σε ερεθίζουν όλες οι αισθήσεις. Υφή, οσμή, όραση κτλ

Μια άσχυμη πτυχή είναι τα κολπικά υγρά που "λερώνουν" το πέος σου και την γλώσσα σου. Ενώ, μια άλλη είναι ότι ίσως να μυρίζει λίγο άσχυμα, άμα η κοπέλα δεν είναι πολύ καθαρή...

Εύχομαι να σε κάλυψα τώρα
προφίλάλλα...
Μήνυμα #142502 από Lyrikosrapsodos στις 26 Νοεμβρίου 2018, 8:30πμ

Lyrikosrapsodos

μέλος από: 5/10/2018
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Παιδια εχω και εγω το ιδιο πρπβλημα ακριβως.Απλα εγω νιωθω πιο πολυ ορεξη για σεξ με αντρα.Νιωθω οτι μου αρεσει παραπανω ρο γυναικειο σωμα και μου αρεσει πολυ μα ζαρτιερες κτλ αλλα νιωθω οτι το εχω βαρεθει.Το σεξ με αμτρα μου βγαζει κατι το πιο hardcore οπως ειπες και γι αυτο το προτιμω.Καυλωνω κανονικα.Λες αμα κανω σεξ με κοπελα να βαριεμαι η ειναι διαφορετικα το κανονικο σεξ σε σχεση με την τσοντα.Λες να ειμαι γκει;
προφίλάλλα...
Μήνυμα #142505 από kanwn thitis στις 27 Νοεμβρίου 2018, 4:51πμ

kanwn thitis

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/11/2018
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Καλημερα.Εγω βλεποντας τσοντες νομιζω προτιμω να βλεπω ανδρικους κωλους αποτι γυναικειους.Βεβαια στο πιασιμο νομιζω προτιμω γυναικειο.Και εγω μεστην μερα εχω ισως λιγο παραπανω ορεξη για σεξ με αντρα αλλα συνηθως αφου ηδη εχω αυνανιστει 3 4 φορες με κοπελες οποτε ισως γιαυτο.Φιλε fafanikos τι λες ειμαστ και οι δυο κομπλε?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #142515 από Lyrikosrapsodos στις 28 Νοεμβρίου 2018, 3:55πμ

Lyrikosrapsodos

μέλος από: 5/10/2018
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Εμενα μου αρεσουν οι γυναικειοι κωλοι αλλα ειναι φυσιολογικο να τους βλεπω να ξερω οτι μου αρεσουν αλλα να μην καυλωνω.Παρακαλω απαντηστε
προφίλάλλα...
Μήνυμα #142555 από kanwn thitis στις 02 Δεκεμβρίου 2018, 7:29πμ

kanwn thitis

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/11/2018
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
καλησπερα.Τελευταια οδηγουμε στο συμπερασμα οτι ειμαι μπαι και θα ηθελα να κανω καποιες ερωτησεις.Βλεπωντας τσοντες καταλαβα μαλλον οτι προτιμω το σεξ με αντρα.Χωρις να εχω κανει σεξ ουτε με αντρα ουτε με γυναικα ομως.Εχει τυχει σε καποιον να προτιμαει το σεξ με αντρα αλλα να τα εχει με κοπελα και ποσο δυσκολο ειναι αυτο.Παρακαλω απαντηστε
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login