Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τα οστά μας έχουν ανάγκη από ασβέστιο. Επίσης από κάλλιον και κοκκάλιον.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

GAY??????

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142471 από kanwn thitis στις 23 Νοεμβρίου 2018, 9:24πμ

kanwn thitis

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/11/2018
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Γεια σας ειμαι αγορι 18.Εδω και 3 4 βδομαδες προσπαθω να καταλαβω αν ειμαι γκει η στρειτ.Καταρχας ερεθιζομαι καθε φορα που βλεπω τσοντα.Ειτε γκει ειτε στρειτ.Βεβαια εξω κοιταω μονο κοπελες και δεν εχω νιωσει ποτε να μου αρεσει καποιος αντρας σε αντιθεση με κοπελες που μου αρεσουν πολλες.Απλα οταν βλεπω γκει τσοντα εχω πιο πολυ το αισθημα του να θελω να κανω σεξ γιατι μου βγαζει κατι βιαιο.Βεβαια σε αυτο μπορει να φταιει το οτι εβλεπα και ακομα βλεπω πολλες τσοντες με κοπελες καθημερινα(4 τλχστον) γιατι το ενιωθα με κοπελες αυτο καθε φορα αλλα τωρα πολυ πιο δυσκολα και ισως απλα το εχω βαρεθει.Δεν εχω σκεφτει ποτε και ουτε θελω να εχω σχεση με αντρα κτλ.Τι πιστευετε???????
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142474 από Fotis01 στις 23 Νοεμβρίου 2018, 4:59μμ

Fotis01

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/8/2018
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
Εννοειτε πως εισια str8. Και εγω βλεπω αρκετα συχνα gay τσοντες και ειμαι str8. Αν θεςφερε καμια φαντασισωση στο μυαλο σου με προσωπα και θα δεις οτι θα σου σηκωθει
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #142478 από fafanikos στις 24 Νοεμβρίου 2018, 7:59πμ

fafanikos

Εικονίδιο
μέλος από: 15/4/2015
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αγαπητέ φίλε kanwn thitis,

Πιστεύω ότι είσαι ετεροφυλόφιλος. Αυτό διότι είναι φυσιολογικό, όταν βλέπουμε γυμνό και τσόντες, να ξυπνάει η σεξουαλικότητα μας. Δηλαδή, άσχετα από τις προτιμήσεις μας, ερεθιζόμαστε με κάθε τσόντα μιας και αυτή οδηγεί σε σεξουαλικές σκέψεις.

Το ότι οι γκέι τσόντες σε ερεθίζουν περισσότερο ίσως οφείλετε στο μικρότερο ρομαντισμό που προσφέρουν. Είχα και εγώ το ίδιο πρόβλημα κάποτε και με βοήθησε να βλέπω hardcore στρειτ τσόντες. Πάντοτε, και τώρα, όμως, βλέπω και γκει τσόντες.

Μπορείς να θεωρήσεις τον εαυτό σου φυσιολογικό σε κάθε περίπτωση. Φαίνεται να είσαι στρειτ, αλλά μπορεί και μπάι, αν και δεν νομίζω.

Γλέντα κάθε τσόντα και αν σου αρέσει το άγριο, ψάξε για τέτοιες τσόντες.

Ελπίζω να σε κάλυψα φιλαράκι!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login