Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Mια γυναίκα με οδήγησε στο πιοτό και ποτέ δεν βρήκα την ευκαιρία να την ευχαριστήσω.
Σάββατο, 20 Απριλίου

Μπας και έχω εγώ πρόβλημα;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142492 από GomuGomuno στις 25 Νοεμβρίου 2018, 8:47πμ

GomuGomuno

Εικονίδιο
μέλος από: 25/11/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Είμαι δεκαέξι χρόνων , στο φροντιστήριο , στο σχολείο και σχετικά παντού τα αγόρια μιλάνε για τις τσοντες.Δεν λέω με γεια τους με χαρά τους. Το θέμα είναι πως κανένα κορίτσι δεν μιλάει για πορνογραφικό υλικο. Προσωπικά βλέπω δύο-τρεις φορές τσόντες (κυρίως hentai) και θέτω το ερώτημα : Αν μια κοπέλα ενώ μιλάνε σε μια παρέα αγόρια για τσόντες αναφέρει και αυτή ότι βλέπει θα την πούμε Π**τανα, θα την πούνε εύκολη πως θα το λάβουν;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142493 από Lyrikosrapsodos στις 25 Νοεμβρίου 2018, 11:19πμ

Lyrikosrapsodos

μέλος από: 5/10/2018
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Αναλογα.Δυστυχως,σιγουρα πιστευω πως θα υπαρχουν αγορια που θα τους φανει παραξενο η θα σε κραξουν(πισωπλατα).Ετυχε και στην δικια μου παρεα με μια κοπελα.Αμα τους ξες καλα ειναι φιλοι σου πιστευω μπορεις να το πεις
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #142494 από lida στις 25 Νοεμβρίου 2018, 11:27πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Tα πορνο δεν ειναι το μοναδικο που τα αγορια συζηταν ελευθερα και μεις τα κοριτσια σωπαινουμε ενω και εμεις επισης βλέπουμε. Το ιδιο ισχυει και με τον αυνανισμο που τα αγορια το καμαρωνουν ενω εμεις το κραταμε κρυφο και αντε να το συζητησουμε με μια κολητη μας μονο. Αν παραδεχτουμε σε μια συζητηση οτι βλέπουμε τσοντες η οτι αυνανιζόμαστε ναι θα μας πουνε αυτα που λες. Οχι εσυ δεν εχεις προβλημα οι αλλοι εχουν.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login