Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πίστευα πως όλοι πρέπει να πληρώνουμε τους φόρους μας με χαμόγελο. Tο προσπάθησα αλλά εκείνοι επέμεναν να θέλουν μετρητά.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Οταν είσαι κ@@@μενος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142519 από Giannis11 στις 28 Νοεμβρίου 2018, 3:52μμ

Giannis11

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/11/2018
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Καλησπέρα πολλές φορες τ περισσότερες Δηλαδή, όταν μου σηκώνεται φαίνεται σπό τ φόρμα. Είτε με μποξερακι είτε με σλιπ. Ειδικά μ κάτι μποξερακια μου πετάγεται πολύ μπροστά. Μου έχει τύχει όταν ήμουν στο λεωφορείο να μου σηκωθεί και νιώθω βλέμματα να μ κοιτούν, η στην παραλία τ καλοκαίρι με το μαγιό ακόμα χειρότερα να είσαι καυ#@@@ κσι το μαγιό να πετάει μπροστά. Πείτε καμία γνώμη σας συμβαίνει εσάς η κάτι παρόμοιο;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #142520 από Fotis01 στις 28 Νοεμβρίου 2018, 4:41μμ

Fotis01

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/8/2018
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Σε ολο τον αντρικό πληθυσμό συμβαίνει. Εννοειτε και σε εμενα. Αυτο που κανω εγώ και θα στο πρότεινα και σε εσενα ειναι οταν σου σηκωνετε να βαζεις τα χερια στις τσεπες του παντελονιου σου( καλυτερα καθηστος για να μην φενετε) και καντο να κοιταει προς τα κατω. Οταν ειναι προς τα κατω δεν υπαρχει μεγαλη ροη αιματος με αποτελεσμα σε 1 λεπτο το πολυ να εχεις πέσει. Αποδεκτη αν σε κάλυψα!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142521 από Takispapapau στις 30 Νοεμβρίου 2018, 12:43πμ

Takispapapau

banned
μέλος από: 30/11/2018
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Φίλε όντως ισχύει, αλλά εξαρτάται και απο το μέγεθος...αν είναι χοντρό το εργαλείο, τότε το φούσκωμα ειναι μεγάλο στη φόρμα. Εγώ καυλώνω πολύ συχνά και πάντα το βάζω να κοιτάει διαγώνια αριστερά πάνω για να μη φαίνεται τόσο...είναι 16εκ και πολύ χοντρό. Εσένα προς τα πού πάει όταν καυλώνει και πόσο είναι?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142522 από Cottoneyejoe στις 30 Νοεμβρίου 2018, 3:20πμ

Cottoneyejoe

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2018
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0
Aγορασε εφαρμοστα μποξερακια (boxer briefs). Κρατανε χωρις να σφιγγουν . Σε το πεος καθετα μεσα στο μποξερακι και δεν φαινεται τιποτα . Αιντε στα μεγαλα κεφια να φανει ενα ωραιο φουσκωμα αλλα μεχρι εκει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142523 από Takispapapau στις 30 Νοεμβρίου 2018, 3:26πμ

Takispapapau

banned
μέλος από: 30/11/2018
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Cottoneyejoe@30 Νοεμβρίου 2018)
Aγορασε εφαρμοστα μποξερακια (boxer briefs). Κρατανε χωρις να σφιγγουν . Σε το πεος καθετα μεσα στο μποξερακι και δεν φαινεται τιποτα . Αιντε στα μεγαλα κεφια να φανει ενα ωραιο φουσκωμα αλλα μεχρι εκει


Εσένα πάει κάθετα πάνω εντελώς?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142524 από Takispapapau στις 30 Νοεμβρίου 2018, 3:29πμ

Takispapapau

banned
μέλος από: 30/11/2018
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Cottoneyejoe@30 Νοεμβρίου 2018)
Aγορασε εφαρμοστα μποξερακια (boxer briefs). Κρατανε χωρις να σφιγγουν . Σε το πεος καθετα μεσα στο μποξερακι και δεν φαινεται τιποτα . Αιντε στα μεγαλα κεφια να φανει ενα ωραιο φουσκωμα αλλα μεχρι εκει



Απλά πρέπει να πηγαίνει και ο πουτσος κάθετα φίλε... υπάρχουν περιπτώσεις που κάθε εργαλείο κοιτάει διαφορετικά όταν καυλώνει. Και τα σλιπακια είναι καλά αρκεί να μη είναι μεγάλος ο πουτσος γιατί μπορεί να βγει απ' έξω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142529 από Giannis11 στις 30 Νοεμβρίου 2018, 2:25μμ

Giannis11

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/11/2018
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
takispapapau και εμένα αριστερά και επάνω πάει είμαι 16 και μ είναι κάπου 17 εκ.
Με τ σλιπ τ παθενω δεν χωράει μέσα, μ μποξερακι όχι εφαρμοστό περάσετε μπροστά πολύ μ έχουν πάρει πολλές φορές πρέφα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142530 από Takispapapau στις 30 Νοεμβρίου 2018, 3:28μμ

Takispapapau

banned
μέλος από: 30/11/2018
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Giannis11@30 Νοεμβρίου 2018)
takispapapau και εμένα αριστερά και επάνω πάει είμαι 16 και μ είναι κάπου 17 εκ.
Με τ σλιπ τ παθενω δεν χωράει μέσα, μ μποξερακι όχι εφαρμοστό περάσετε μπροστά πολύ μ έχουν πάρει πολλές φορές πρέφα.


Φίλε εσένα είναι αρκετά μεγάλη...!!
Ναι όντως το μποξερακι που δεν είναι εφαρμοστό το πετάει πολύ μπροστά.... ειδικά όταν το λεωφορείο είναι φουλ από κόσμο. Το σλιπακι είναι καλό άλλο εσένα λογικά βγαίνει απ' τα πλάγια ή από πάνω...εμένα που και που βγαίνει στο σλιπακι. Είναι ωραία αίσθηση, αλλά καλύτερα να σαι μόνος γιατί σε παίρνουν εύκολα πρέφα. Ειδικά αν φοράς και καμιά φόρμα γκρι nike και καυλωσεις άστα ;) Γενικά οι ανοιχτόχρωμες φορμες δείχνουν το φούσκωμα μεγαλύτερο.
Εσύ όταν φοράς μποξερακι μη κολλητό προς τα πού πετάγεται? Κάνει μεγάλο φούσκωμα στη φόρμα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142531 από Giannis11 στις 30 Νοεμβρίου 2018, 3:44μμ

Giannis11

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/11/2018
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Ανάλογα φιλέ πιό πολύ μ βγαίνει επάνω και όσο να κανείς δε φαίνεται, αλλά σε κάποια μ βγαίνει στο πλάι κ εκεί να δεις πως φαίνεται. Κάνα δυο φορές σε σλιπ που μ εβγενε επάνω έχει τύχει να μ δει η μητέρα μου να είναι μονο με το σλιπ και να μην έχω που να το βάλω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142539 από Papadopoulos στις 01 Δεκεμβρίου 2018, 8:48πμ

Papadopoulos

Εικονίδιο
μέλος από: 1/12/2018
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Εγώ δν πιστεύω ότι δν πρέπει να ντρέπεστε σε όλους μας σηκώνετε φυσιολογικό είναι
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login