Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Σε περίπτωση φωτιάς μη χρησιμοποιείτε ασανσέρ. Απλά πηδήξτε!
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Τσοντα vs κανονικο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142525 από Lyrikosrapsodos στις 30 Νοεμβρίου 2018, 4:45πμ

Lyrikosrapsodos

μέλος από: 5/10/2018
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Καλημερα.Εχω ενα ζητγμα που με απασχολει.Οταν βλεπω τσοντες βαριεμαι.Καυλωνω αλλα δεν εχω ορεξη.Μπορεξ να βλεπω την κοπελα στην τσοντα στα 4 πχ και να μην γουσταρω.Θα συμβαινει αυτο και στο κανονικο σεξ η διαφερει επειδη συμμετεχω εγω στην πραξη;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142526 από Mickey15 στις 30 Νοεμβρίου 2018, 1:09μμ

Mickey15

Εικονίδιο
μέλος από: 27/11/2018
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Φιλε μου η τσοντα ειναι απλα ενα βιντεο που βλεπουμε για να περασει η ωρα μας και να τον παιξουμε! Καποιες φορες ομως δεν εχουμε ορεξη ειτε γιατι δεν μας ελκυει τοσο ειτε γιατι δεν συμμετεχουμε! Δεν θα σε επηρεασει στην κανονικη σεξουαλικη πραξη! Μην φοβασαι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142527 από xarissolakis στις 30 Νοεμβρίου 2018, 1:37μμ

xarissolakis

Εικονίδιο
μέλος από: 19/11/2017
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
φιλε μου Lyrikosrapsodos
αυτο που λες το εχω παθει και εγω πολλες φορες βλεπω τσοντα καυλωνω και δεν εχω ορεξη να την παιξω. πιστευω πως πρεπει να κανεις λιγο κρατη σταματα λιγο να την πεζεις για ενα μικρο χρονικο διστημα και θα δεις θα εχεις μεγαλυτερη ορεξη για τσοντες και για παιξιμο . επισης πρεπει να προσεχεις γτ η τσοντα μπορει να σου προκαλεσει προβλημα στο μελον με την σχεση σου. αν σε καλυψα πατα ΑΠΟΔΕΚΤΗ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142528 από xarissolakis στις 30 Νοεμβρίου 2018, 1:41μμ

xarissolakis

Εικονίδιο
μέλος από: 19/11/2017
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
ΑΑ ξεχασα αυτο που ανεφερες δεν συμβαινει στο κανονικο σεξ διοτι εκεινει την ωρα θα εισαι φουλ καυλωμενος πριν προλαβεις καν να φορεσεις προφυλακτικο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142540 από Papadopoulos στις 01 Δεκεμβρίου 2018, 8:51πμ

Papadopoulos

Εικονίδιο
μέλος από: 1/12/2018
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Φίλε σαν το σεξ δν έχει θα καταλάβεις όταν κανείς απο κινητό να βλέπεις τσόντα ειναη μόνο για να αυνανίζεσαι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142852 από chris88 στις 30 Ιανουαρίου 2019, 6:59πμ

chris88

Εικονίδιο
μέλος από: 26/1/2019
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Άλλο τσόντα κι άλλο σεξ. Στο σεξ και μόνο που θα έχεις την γκόμενα μπροστά σου αρκεί για να έχεις έπαρση της "σημαίας". Όσο αφορά την τσόντα εξαρτάται και τι ακριβώς βλέπεις. Για παράδειγμα η επαγγελματική τσόντα εμένα δεν με ερεθίζει. Όταν όμως βλέπω ερασιτεχνικά βίντεο και live κάμερες από ζευγάρια τις διπλανής πόρτας τότε το χειρογλυκανο πάει σε άλλο επίπεδο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142853 από Lyrikosrapsodos στις 30 Ιανουαρίου 2019, 7:29πμ

Lyrikosrapsodos

μέλος από: 5/10/2018
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Γεια σου.Ευχαριστω πολυ για την απαντηση.Ξες ποιο ειναι το θεμα.Με την στυση δεν εχω κανενα θεμα νομιζω.Το προβλημα ειναι οτι οταν πχ τρ βλεπω τσοντες και η κοπελα ειναι ανασκελα βλεπω την κοιλια της ετσι πως γινεται λογω της στασης και δεν μου αρέσει θα έλεγα.Τι θα κανω τοτε;;Σου εχει συμβει εσενα με καποια αλλο σημειο;;Και τελος ειναι διαφορετικο να βλεπεις στηθος απο pc και διαφορετικο απο κοντα;(αν καταλαβα καλα απ οτι μ ειπες πριν)
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #142855 από chris88 στις 30 Ιανουαρίου 2019, 9:58πμ

chris88

Εικονίδιο
μέλος από: 26/1/2019
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν έχω αντιμετωπίσει τέτοιο πρόβλημα να σου πω την αλήθεια. Όσο αφορά το αν είναι διαφορετικό να βλέπεις στήθος live αποτι στο pc, εννοείται πως είναι. Στην μια περίπτωση το έχεις μπροστά σου κι έχεις την δυνατότητα να έρθεις σε επαφή μαζί του και στην άλλη το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι απλώς να το θαυμάζεις. Το ίδιο ισχύει για όλα τα σημεία του σώματος ανεξαρτήτως φύλου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login