Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Τα οστά μας έχουν ανάγκη από ασβέστιο. Επίσης από κάλλιον και κοκκάλιον.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Σημάδια στο πεος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142567 από Kiko 65 στις 02 Δεκεμβρίου 2018, 3:43μμ

Kiko 65

μέλος από: 2/12/2018
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Γιασας στις προτες 3 μέρες το πεος μου με πονουσε στιν κεφαλη, το πετσακι δεν κατεβεναι κάτω ειχαι κοκκινιση μιριζε ασχιμα, είχα φαγουρα, είχαι κάτι άσπρα στιν κεφαλη... τωρά έχουν περάσει 2 βδομάδες σχεδόν έχει περάσει ο πόνος το πετσακι κατεβενει αλλά η φαγουρα δεν περασαι και όταν κατεβαζω το πετσακι έχω κατη κόκκινα σιμαδια σε διάφορα μέρη τις κεφαλης του πεους. Έχω ανχοθη πάρα πολλή,αν γνωρίζεις κάτι ι αν είναι επικίνδυνο πες μου παρακαλώ θέλω να πάω σε γιατρό αλλά αφτω το διάστημα δεν μπορώ...
προφίλάλλα...˵quote˶
9
Μήνυμα #142568 από ScandalousAngel στις 02 Δεκεμβρίου 2018, 4:23μμ

ScandalousAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 268 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου! Αν και γυναικα, αυτο μοιαζει πολυ με μυκητες (εχουμε περιπου τα ιδια συμπτωματα). Πρεπει οπωσδηποτε να πας στο γιατρο να σε δει. Το πιο πιθανο να σου δωσει κρεμα ντακταριν να βαλεις και καποιο χαπι για ενα χρονικο διαστημα. Μεχρι να σε δει ο γιατρος, πηγαινε σε ενα φαρμακειο και αγορασε αντισηπτικο σαπουνι για να πλενεις την περιοχη. Αν εισαι σεξουαλικα ενεργος βαζε προφυλακτικο για να μην κολλησεις την συντροφο σου. Ελπιζω να σε βοηθησα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142573 από Kiko 65 στις 03 Δεκεμβρίου 2018, 3:37πμ

Kiko 65

μέλος από: 2/12/2018
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Είμαι άντρας,αν το αφήσω δεν θα περάσει..? Είναι επικίνδυνο???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142582 από ScandalousAngel στις 03 Δεκεμβρίου 2018, 9:27πμ

ScandalousAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 268 αποδεκτές 0
Δυστυχώς δεν περνάει χωρίς θεραπεία. Καταλαβαίνω ότι μπορεί να ντρέπεσαι να πας στο γιατρό, αλλά είναι κάτι που σχεδόν όλοι παθαίνουμε. Το θέμα είναι πως αν το αφήσεις θα σε βασανίζει, φαγούρα και το τσούξιμο και μπορεί να σου επηρεάσει το ουροποιητικό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142583 από Kiko 65 στις 03 Δεκεμβρίου 2018, 11:13πμ

Kiko 65

μέλος από: 2/12/2018
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Αυτες τις μέρες έχει περάσει ι φαγουρα και ολλα έχουν Μίνη τα σιμαδια μόνο αλλά χθες που εκανα μπάνιο το πρωί ήταν πιο λιγω το κόκκινο σκέφτουμαι να το αφήσω ακόμα λιγες μέρες και θα δω ελπιζω να Μίνη είναι κατη σοβαρό...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login