Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κάθε μηχανισμός για να πάρει μπροστά χρειάζεται λάδι και μίζα. Η μίζα κινεί την παραοικονομία η οποία κινεί την οικονομία.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Bisexuals

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142579 από Lyrikosrapsodos στις 03 Δεκεμβρίου 2018, 8:12πμ

Lyrikosrapsodos

μέλος από: 5/10/2018
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Ποιοι ανδρες απο εδω ειναι bi η εχουν εμπειριες και με τα δυο φυλλα;;Μπορειτε να μου πειτε με ποιο φυλλο προτιματε να κανετε σεξ
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #142584 από Cottoneyejoe στις 03 Δεκεμβρίου 2018, 11:49πμ

Cottoneyejoe

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2018
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εχω εμπειριες και με τα δυο φυλλα . Τωρα με ποιο φυλλο προτιμαω δεν ξερω ... ειναι διαφορετικο . Με κοπελες ειναι πιο αισθησιακο . Με τα αγορια κατεχεις καλυτερα το αντικειμενο ηδη και εχει πιο πολυ πλακα .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142586 από Lyrikosrapsodos στις 03 Δεκεμβρίου 2018, 12:46μμ

Lyrikosrapsodos

μέλος από: 5/10/2018
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Καταρχην εγω δεν εχω καμια σεξουαλικη εμπειρια.Και εμενα οι γυναικες μου βγαζουν κατι το αισθησιακοαπο τα λιγα που εχω κανει ενω οι γκει τσοντες κατι πιο brutal.Αμα εχω σχεση με κοπελα αλλα πρπτιμω σεξ με αντρς εκει τι γινετε ρε φιλε.Επιπλεον οσο τραβαω με κοπελες σκεφτομαι αντρες.Χωρις να το θελω αγχωνομαι και απλα σκεφτομαι πιο σεξ προτιμω πιο φυλλο μ αρεσει παραπανω και τετοια και αντιστοιχα οσο τραβαω με γκει σκεφτομαι κοπελες αλλα εκει ερωτικα γιατι ωρμ πανω απο 3 γκει τσοντες την μερα.Και σκεφτομαι αν θα συμβαινουν οι σκεψεις αυτες πανω στο σεξ.Σου εχει τυχει;Μπορει οταν κανω σεξ και με τα δυο φυλλα τλκ να προτιμησω το σεξ με κοπελα.Παλια δεν ειχα τετπιο θεμα γουσταρα φουλ να το βλεπω και με αναβε πολυ.Τωρα δεν ξερω τι εγινε.Σκεφτομαι οτι ισως φταιει ο αυνανισμος(για δυο χρονια πρπ 7 φορες την μερα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142599 από Cottoneyejoe στις 04 Δεκεμβρίου 2018, 6:41μμ

Cottoneyejoe

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2018
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0
Οτι χειροτερο φιλε μου να μη συνεργαζεται το πουλι σου με το κεφαλι σου . Σε καταλαβαινω γιατι ειχα περασει την ιδια φαση χρονια πριν που "ισως" σου αρεσουν οι ανδρες αλλα δεν το εχεις αποδεχτει ακομα και γινεται χαμος . Το σιγουρο ειναι οτι αν βαρας με ανδρες , σου αρεσουν οι ανδρες , τελος . Το ενα δεν αποκλειει το αλλο ομως ... Μπορει να εισαι μπαι η γκει η στρειτ εγω θα σου ελεγα μην ψαχτεις καν πανω σε αυτο .Δες το λιγο πιο απλα . Π.χ. Την τριτη σου αρεσει η Μαρια , κανε κατι με την μαρια . Την τεταρτη σου αρεσει ο Γιωργος , κανε κατι με το γιωργο . Μην καθεσαι να σκεφτεσαι "α μου αρεσει λιγο ο Γιωργος αλλα ειχα σχεση με την Ελενη πιο παλια αρα ειμαι στρειτ και δεν μπορω" . Ειναι τελειως κουλο... Ελπιζω να μην σε μπερδεψα περισσοτερο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142600 από Lyrikosrapsodos στις 04 Δεκεμβρίου 2018, 6:59μμ

Lyrikosrapsodos

μέλος από: 5/10/2018
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Κοιτα δεν εχω κανενα θεμα με το να μου αρεσουν οι αντρες αλλα με αυτο που ειπες.Οτι το γαμημενο το πουλι δεν συνεργαζεται με τον εγκεφαλο.Λες αμα αποδεχτω πληρως οτι μου αρεσουν οι αντρες να το λυσω αυτο το θεμα;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142607 από Lyrikosrapsodos στις 06 Δεκεμβρίου 2018, 5:30μμ

Lyrikosrapsodos

μέλος από: 5/10/2018
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Οταν το δεις σε παρακαλω απαντα.Επισης εαν καποιος αλλος εχει παρομοιες εμπειριες ας στειλει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142618 από Lyrikosrapsodos στις 09 Δεκεμβρίου 2018, 3:51μμ

Lyrikosrapsodos

μέλος από: 5/10/2018
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Κανενας;;;;;;;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142630 από indominus στις 11 Δεκεμβρίου 2018, 7:55πμ

indominus

Εικονίδιο
μέλος από: 3/12/2018
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Δεν έχω προχωρήσει ποτέ με κανένα από τα δύο φύλλα αλλά θα μπορούσα να πω ότι είμαι μπαι. Οι σχέσεις που είχα μέχρι τώρα ήταν με κορίτσια αλλά δεν θα πω ψέματα... Αν δω κάποιον άντρα να μου αρέσει θα έχω κάποια φαντασίωση μαζί του ή πολλές φορές έχει τύχει να βλέπω ερωτικές ταινίες με άτομα του ίδιου φύλλου ( εννοώ με άντρες γιατί νομίζω οι ερωτικές ταινίες με δύο γυναίκες αρέσει σε όλα τα αρσενικά). Επίσης έχω προτείνει σε κολλητό μου να του κάνω πεο θηλασμό αλλά αρνήθηκε ( μεταξύ μας, θα του το ξανά προτείνω ). Το θέμα παιδιά είναι να νιώθουμε άνετα και ας μην γελιόμαστε αρκετοί νέοι πια είναι μπαι με τον έναν ή τον άλλον τρόπο. Είτε διότι αγόρια έχουν κάνει διάφορα μεταξύ τους από το πολύ απλό, να αυνανιστουν ομαδικά μέχρι και την ολοκληρωμένη σεξουαλική επαφή αλλά και κορίτσια με φίλες τους κοιτάνε η μία την άλλη γυμνή ή έχουν φιληθεί. Και ξαναλέω για να μην παρεξηγηθώ. Μερικοί! Δεν λέω ούτε όλοι, ούτε οι περισσότεροι διότι όντως υπάρχουν κάποιοι στους οποίους αρέσει μόνο το αντίθετο φίλο και δεν χρειάζονται στην ζωή τους πειραματισμούς. Το θέμα είναι να είσαι εσύ καλά κι αν εσένα σου αρέσει να πηγαίνεις με άντρα ή με γυναίκα ή και με τα δύο είναι δικό σου θέμα. Κι εγώ θα ήθελα να δοκιμάσω κάτι με άντρα αλλά μόνο όταν θα ξέρω ότι η όλη κατάσταση θα μου αρέσει. Σορρυ για το μεγάλο κείμενο αλλά ήθελα να πω όλα αυτά που πίστευα. Αποδεκτή αν σε κάλυψα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142631 από Lyrikosrapsodos στις 11 Δεκεμβρίου 2018, 8:15πμ

Lyrikosrapsodos

μέλος από: 5/10/2018
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Το θεμα ειναι αν θα βαριεμαι πανω στο σεξ.Γιατι πλεον(παλια πριν 7 μηνες πρπ τρελενομουν)βαριεμεαι οταν βλεπω straight τσοντες.Εννπω βαριεμαι τις στασεις στο σεξ.Τα προκαταρκτικα μου αρεσουν αλλα οταν βλεπω πχ μια κοπελα στα 4 παρολου που ερεθιζομαι δεν εχω το αισθημα το να θελω να κανω σεξ το οποιο το ειχα πιο παλια.Θα συμβαινει αυτο στο σεξ να βαριεμε δλδ η ειναι διαφορετικα πιστευεις.Με αντρες σε μια συγκεκριμενη σταση μου ερχεται αυτο το συναισθημα.Καμια συγκριση ομως με το συναισθημα που ριψα τοτε με κοπελες.Λες να ευθυνεται οτι τραβαω με κοπελες επι 2 χρονια 6 7 φορες την μερα και απλα βαρεθηκα;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142632 από indominus στις 11 Δεκεμβρίου 2018, 8:28πμ

indominus

Εικονίδιο
μέλος από: 3/12/2018
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Πιστεύω ότι αλλά πρέπει να '' εξερευνήσεις ''. Θα μπορούσες άνετα να δοκιμάσεις και με έναν άντρα να δείς πως είναι. Μπορεί αυτό να σου αρέσει και να ζητάς και αυτό στην ζωή σου αλλά μπορεί τελικά και να μην σου αρέσει. Εγώ ας πούμε μου αρέσει να βλέπω μπαι ερωτικές ταινίες με δύο άντρες και μια γυναίκα ( καταλαβαίνεις τις στάσεις κλπ.). Εσύ από την στιγμή που δεν έχεις ακόμα ερωτικές σχέσεις με γυναίκα όπως κι εγώ θα σου πρότεινα πρώτα να δοκιμάσεις με μια και μετά να βγάλεις τα συμπεράσματα σου. Η αλήθεια είναι ότι δεν μπορούμε να ελέγχουμε την σκέψη μας όλη την διάρκεια αλλά νομίζω σε μια τέτοια στιγμή σκέφτεσαι μόνο αυτό που γίνεται. Όπως σου είπα βέβαια ούτε εγώ έχω κάνει αλλά έτσι φαντάζομαι. Πρέπει να δοκιμάζουμε κάτι για να μπορούμε μετά να πουμε πως είναι, αν μας αρέσει ή όχι.
Αποδεκτή αν σε κάλυψα και για ότι άλλο ρώτα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login