Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Από τότε που κουράστηκα να γυρεύω έμαθα να βρίσκω. Από τότε που κάποιος άνεμος μου εναντιώθηκε ταξιδεύω με όλους τους ανέμους.
Τρίτη, 23 Απριλίου

Στρατός

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142615 από indominus στις 09 Δεκεμβρίου 2018, 8:26πμ

indominus

Εικονίδιο
μέλος από: 3/12/2018
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Γειά σας παιδιά. Είμαι 18 και έχω τελειώσει το λύκειο και απέτυχα στις πανελλήνιες να περάσω εκεί που θέλω και είπα πριν κάνω το οτιδήποτε ( αν ξανά δώσω ή δεν ξέρω εγώ τι) να πάω στρατό έτσι ώστε να μην το έχω για μετά. Θα ήθελα να ρωτήσω όσους έχουν πάει φαντάροι να μου πουν για το πως είναι τα πράγματα εκεί. Θα σε κοροϊδέψουν οι άλλοι φαντάροι άμα είσαι πιο εύσωμος ή άμα έχεις μικρό πέος; Όλες αυτές οι ιστορίες περί αυνανισμών ή και διαφόρων άλλων ερωτικών σχέσεων υπάρχουν; Σου κάνουν άσχημα καψώνια; Ακόμα και πως είναι τα ντουζ. Γενικά θα ήθελα να μάθω. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #142623 από st.sf. 2005 στις 10 Δεκεμβρίου 2018, 1:58μμ

st.sf. 2005

Εικονίδιο
μέλος από: 10/12/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

καλησπέρα indominus

καταρχάς να σου πω ότι δεν έχω πάει φαντάρος αλλά ξέρω από ξαδέρφια μου και συγγενής πως είναι τα πράγματα.

συνήθως δεν κοροϊδεύουν βεβαία δεν μπορεί κανείς να στο πει με σιγουριά είναι ανάλογα τους φαντάρους

αρκεί να μην σνομπάρεις κανένα και να έχεις καλές σχέσης με όλους

μπορείς να μου περιγράψεις την εξωτερική σου εμφάνιση και το μέγεθος του πέους σου για να σου δώσω μια σωστή απάντηση;

είναι αλήθεια ότι γίνονται ομαδική αυνανισμοί και είναι τρελή φάση

ερωτικές σχέσης υπάρχουν και εάν είσαι γκέϊ καλύτερα να μην το μάθουν παρόλα αυτά μπορείς να συμμετείχεις για να απόκτησης και μια εμπειρία .ΕΑΝ ΘΕΣ.

σου κάνουν καψώνια και η φαντάροι και οι ανώτερη σου δεν πρέπει να είσαι ευκολόπιστος και να έχεις μεγάλη ΑΥΤΟΠΕΠΙΘΕΣΗ

τα ντους είναι διπλά διπλά [ ΜΗΝ ΣΚΗΒΕΙΣ ] μπορείς να βρεις φώτο στην GOOGLE

ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΛΟΥΚΕΤΑ !!!

Σου προτείνω να πας είναι τελεία

ελπίζω να σε κάλυψα αν όχι στήλε

αν σε κάλυψα [αποδεκτή]
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142626 από indominus στις 11 Δεκεμβρίου 2018, 5:35πμ

indominus

Εικονίδιο
μέλος από: 3/12/2018
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω προχωρήσει ποτέ σε μια σχέση αλλά θα μπορούσα να πω ότι είμαι μπαι. Με περισσότερη προτίμηση στο γυναικείο φύλλο αλλά και οι άντρες μου αρέσουν.
Είμαι 100 σε κιλά αλλά δεν μου φαίνεται γιατί είμαι 1,89 σε ύψος. Όσο για το πέος μου δεν εχει και το πρώτο μπόι μιας και είναι 10 εκ. αλλά όπως έχω γράψει και σε άλλο θέμα θα ήθελα να κάνω κάποια στιγμή μια επιμήκυνση έτσι ώστε να νιώθω εγώ πιο ωραία. Υπάρχει περίπτωση να με κοροϊδεύουν επειδή όπως είπα δεν έχει και το πρώτο μπόι εκεί κάτω;


Κάποιος άλλος που να έχει πάει και να ξέρει από πρώτο χέρι;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142629 από Lyrikosrapsodos στις 11 Δεκεμβρίου 2018, 6:42πμ

Lyrikosrapsodos

μέλος από: 5/10/2018
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Γεια σου φιλε.Ο αδελφος μου εχει παει.Ειχε και αυτος θεμα με το πουλι του αλλα κανεις δεν τον ενοχλησε γιατι ειχε καλες σχεσεις με ολους.Μου λεει δεν ειναι 13 χρονων για να σε κοροιδευουν οι πιο πολλοι ειναι 25-30 χρονων μοσχαρια για να ασχολιουντε με ενα πουλι οποτε αραξε.Ασε που σιγα μην ειναι ολοι τοσο "μεγαλοι" για να σε κοροιδευουν.Και κατι ασχετο.Εγραψα ενα θεμα bisexuals και εισαι ακριβως το ατομο που χρειαζομαι για καποιες ερωτησεις που εχω αν μπορεις διαβασε το και απαντα σε παρακαλω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142639 από indominus στις 12 Δεκεμβρίου 2018, 4:40πμ

indominus

Εικονίδιο
μέλος από: 3/12/2018
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Κάποιος άλλος;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login