Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Στις πιο σημαντικές επιτυχίες της ζωής σου θα είσαι μόνος.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Ειμαι σεξομανης?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142648 από ioannis198831 στις 12 Δεκεμβρίου 2018, 6:47μμ

ioannis198831

Εικονίδιο
μέλος από: 12/12/2018
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλησπέρα.
Ειμαι 31 ετών και εχω μια σχέση 9 χρόνια.
Με την κοπέλα μου κάνουμε σχεδόν κάθε μέρα σεξ εκτος της μέρες που ειναι αδιάθετη φυσικά.
Το θέμα που εχω και τωρα που μεγάλωσα λίγο το σινιδιτοποιώ ειναι οτι δεν μπορώ να μην κάνω σέξ η να μην αυνανιστώ τουλάχιστον 1 φορά τη μέρα, απόσο με θυμάμαι απο μικρός δέν ξέρω αν εχει περάσει 1 μερα που να μην γινει ενα απο τα δυο..μεχρι πρίν λιγα χρόνια νόμιζα οτι ειναι φυσιολογικό και οτι όλοι ειναι ετσι αλλά οχι...
Οποια γυναικα δω στο δρόμο η στην δουλεια μου το πρώτο πράγμα που σκευτομαι ειναι να κάνω ερωτα μαζί της οποια και να δω..ασχετα ηλικίας η εμφάνησης...πραγματικα εχω πιάσει τον εαυτό μου ωρες ωρες να απορεί μα τι σκευτομαι...Οποια δηποτε γυναικα και να δω...
Πολλές φορές ακομα και τώρα στα 31 μου οταν η κοπέλα μου λειπει για λίγες μέρες στην δουλεια της μπορει να αυνανιστώ και 2 και 3 φορές..οταν ειμαι στην δουλεια και δώ κάποια πελάτισα και ειναι εστο και λίγο προκλιτικό το ντυσιμό της πάω τουαλέτα και επιτόπου αυνανίζωμαι μόνος μου 2-3 λεπτα τελειώνω και συνεχίζω να δουλευω..
ειναι κάτι που το εχω ανάγκη σαν το φαγητο και το νερό, δεν μπορώ αν δεν το κάνω..
Με την κοπέλα μου τα πάμε καλά αλλά τοσα χρόνια εχω λιγακι βαρεθεί πολλές φορές οταν κάνουμε σεξ και τελειώνω κανονικά μετα οταν την πάρει ο υπνος μπορεί να πάω τουαλέτα και να αυνανιστώ πάλι μονος μου...νομίζω οτι πλησιαζει στη φάση που μπορώ να το πώ και πρόβλημα..δεν σκευτομαι τιποτα άλλο περα απο αυτο οταν μιλάω με μια κοπέλα..
Απο μικρος ειχα διάφορες κοπέλες και εντονη ερωτική ζωή στης σχέσεις μου δεν ειχα πολλές σχέσεις αλλά οσες ειχα το σέξ ηταν πάντα ασταμάτητο.ενοείτε καθημερινο,
παλια που ημουν μικρότερος με της σχέσεις μου κάναμε 1-2-3-4 και παραπάνω πολλές φορές βεβαια ηταν της ηλικίας και η ποιότητα υστερούσε της ποσότητας, αυτην τη στιγμή αν πχ ειχα 2 κοπέλες διαφορετικές πιστευω οτι ανετα θα εκανα και με της 2 σέξ κάθε μέρα (2 φορές δηλαδή) και θα το απολάμβανα το ιδιο χωρίς πρόβλημα..
Ειναι φυσιολογικό αυτο ρε παιδια?
με την κοπέλα μου πολλές φορές αγανακτει αλλά πάντα στο τέλος κάνουμε σεξ..δοκιμάζουμε πολλά πραγνματα και πειραματίζόμαστε σε διαφορα πράγματα τωρα μάλιστα το τελευται χρόνο σιζυτάμε εντονα να βρουμε μια κοπέλα για να κάνουν λεσβιακό μεταξυ τους το θέλει πολυ αλλά δεν ειναι ευκολο να γίνει..
Θέλω να μου πειτε κατα πόσο ειναι φυσιολογικό ολο αυτο που περνάω και αν δεν ειναι κατα πόσο ειναι καλό η όχι..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login