Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τετράκις σημαίνει τέσσερις φορές παραπάνω. Παράγωγο: Τετρακοσυλλέκτης. Σκέτο: Ρακοσυλλέκτης.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Small..

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142727 από FapG στις 27 Δεκεμβρίου 2018, 1:07πμ

FapG

Εικονίδιο
μέλος από: 27/12/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπέρα. Έχουν ανοιχτεί αρκετά θέματα σχετικά με το μήκος του πεους Αλλά δεν με έχουν καλύψει. Λοιπόν εγώ είμαι 16 και τώρα 3 χρόνια δεν μου μεγαλώνει. Από τα 13 μου βρίσκετε στα 10cm σε πληρη στύση και 4-5cm χαλαρό. Έχω κανει ορμονικές εξετάσεις και όλα καλά. Να επέμβω σε επιμήκυνση οταν ενηλικιωθώ ή δεν θα δω κάποιο αποτέλεσμα? Είναι φυσιολογική ένα τέτοιο μέγεθος? Επίσης το ύψος μου είναι 1.64.

Αποδεκτή σε αυτούς που θα μου δώσουν σωστη και τεκμηριωμένη απάντηση και δε θα λένε άσχετα πράγματα.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #142728 από Lyrikosrapsodos στις 27 Δεκεμβρίου 2018, 6:39πμ

Lyrikosrapsodos

μέλος από: 5/10/2018
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου φιλε.Αρχικα ολοι πι σνθρωποι δεν μπαινουν εφηβεια η αναπτυσσονται σε μια συγκεκριμενη ηλικια.Εμενα πχ αρχισε να μεγαλωνει αρκετα περυσι.Ειμαι 17.Δηλαδη στα 16.Οποτε μπορει και εσενα να αρχισει να μεγαλψμωνει τωρα.Επιπλεον επιρρεαζουν και τα κιλα.Με το υψος σου δηλαδη αμα εισαι 85 κιλα ουσιαστικα κρυβονται καποιοι ποντοι.Υπομονη ευτυχως το μεγεθος δεν εινιμαι το μονο που μετραεξ αλλα πιστευω θα αρχισει να μεγαλωνει συντομα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login