Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κοιμάται πιο γρήγορα αυτός που κοιμάται μόνος του.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Μέγεθος βοήθεια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142729 από Marios79 στις 27 Δεκεμβρίου 2018, 9:30πμ

Marios79

Εικονίδιο
μέλος από: 27/12/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Είμαι 14 και τον έχω 10εκ τη να κάνω για να μεγαλώσει ??? Όλοι την έχουν 14-15 πείτε κανένα τρόπο χύνω και έχω πολλές τρίχες στο πέος αλλά από μέγεθος τίποτα πείτε κανέναν τρόπο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142739 από Τσάκα-τσούκας στις 02 Ιανουαρίου 2019, 9:06πμ

Τσάκα-τσούκας

Εικονίδιο
μέλος από: 2/1/2019
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Αρχικά φιλε μου μην σε απασχολεί από τώρα το μέγεθός σου και ποτέ να μην σε απασχολεί δεν υπάρχει λόγος. Είμαι 22 και σε στύση φτάνει τα 15 εκατοστά και με τα 2 εκατοστά τα πήρα από τα 16 μέχρι τώρα που δεν θα μεγαλώσει άλλο. Οπότε όσον αφορά εσένα σίγουρα θα μεγαλώσει κι άλλο μέχρι τα 18-20. Όσον αφορά την πιθανή του επιμήκυνση περίμενε 1-2 χρόνια και ξεκίνα να ξυρίζεσαι ή ακόμα και τώρα αν είναι αρκετές. Εγώ ήμουν από τα παιδιά που είχαν απότομη ανάπτυξη και στα 14 ήδη ξυριζόμουν εκεί κάτω απλά θέλει μεγάλη προσοχή. Φαίνεται πιο καθαρό και δίνει την εντύπωση ότι είναι μεγαλύτερο. Επίσης αφού ξυριστείς (είναι επίπονο αν είσαι αξύριστος διότι τραβιούνται οι τρίχες) προσπάθησε να το δουλεύεις με ασκήσεις stretching με κάποιο λάδι ή στο ντους να κάνεις μασάζ χωρίς όμως να αυνανίζεσαι ταυτόχρονα. Επίσης να είσαι αθλητικός τύπος και να προσέχεις τον εαυτό σου και την διατροφή σου γιατί το περιττό λίπος μειώνει...     
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login