Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ζωή είναι αυτό που μας συμβαίνει την ώρα που εμείς κάνουμε άλλα σχέδια.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Πρώτη φορά. Βοήθεια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142731 από indominus στις 29 Δεκεμβρίου 2018, 11:38πμ

indominus

Εικονίδιο
μέλος από: 3/12/2018
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Γειά σας παιδιά. Εχω γράψει σε διάφορες απαντήσεις σε διάφορα θέματα ότι είμαι μπάϊ. Πριν έναν μήνα λοιπόν ένας φίλος μου γνώρισε σε εμένα και την παρέα μου ένα φίλο του ο οποίος ήταν ένα αγόρι στα γούστα μου ας το πούμε με το οποίο αρχίσαμε και κάναμε παρέα, ανταλλάξαμε και τηλέφωνα κλπ. Μια μέρα λοιπόν που είχε έρθει σπίτι μου να αράξουμε αυτός με φίλησε. Εγώ του εξήγησα ότι είμαι μπαι και μου είπε ότι είναι και αυτός αλλά εκείνη την μέρα δεν έγινε κάτι άλλο μέχρι και σήμερα αντε καμία φάση αλλά μου είπε απέξω απέξω ότι θα ήθελε να προχωρήσουμε. Εγώ δεν έχω πρόβλημα να σας πως την αλήθεια αλλά δεν ξέρω και πως είναι διότι ούτε με κοπέλα έχω πάει ούτε με άντρα.
Πως πρέπει να καθαριστώ ( καταλαβαίνετε που εννοώ ). Να ξυρίσω τις τρίχες εκεί πίσω και πως;
Πλιζ βοηθήστε γιατί αυτός μου αρέσει. Όχι για σχέση αλλά η όλη φάση μου κάθεται ωραία.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #142732 από GiorgosMK στις 29 Δεκεμβρίου 2018, 12:56μμ

GiorgosMK

Εικονίδιο
μέλος από: 9/2/2017
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ελπίζω να σε βοηθήσω
Αυτά που θα σου γράψω πρέπει να τα κάνεις μόνο αν κάνεις παθητικό σεξ (πρωκτικό ) εσύ αλλιώς ξυρισε μόνο το πέος
Για να καθαριστεις πρέπει να πας τουαλέτα φυσικά πρώτα, και προτιμότερο είναι εκείνη την ημέρα να μην έχεις φάει βαριά
Μετά όταν τελειώσεις μπες στο μπανιο σκουπίσου καλά και αν νιώσεις ότι έχεις ακόμα ακαθαρσίες βγάλε το τηλέφωνο από το μπάνιο (ξερεις το πάνω μέρος )και άφησε μόνο το σωλήνα
Χαμήλωσε την πίεση του νερού και ακούμπησε το στον πρωκτό
Προσπάθησε να βάλεις λίγο νερό μέσα και μετά πίεσε για να φυγουν όλα
Κάνε το αρκετές φορές μέχρι να το πετύχεις
ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ έτσι καθαρίζομαι εγω
Όσο για το ξύρισμα αν έχεις αρκετές τρίχες θα είναι δύσκολο να σε γλυψει ,και είναι καλύτερα να σε γλυψει ή να βάλει πρώτα δάκτυλο για να μην πονέσεις
Μπορείς να χρησιμοποιήσεις ξυριστικη στο μπάνιο να πάρεις τα πολλά(με προσοχη)και μετά αν έχει ακόμα τρίχες μπορείς να βάλεις ένα καθρέφτη κάτω σου να κάτσεις στηριγμένος στα πόδια σου για να φαίνεται η τρύπα στον καθρέφτη
Και να πάρεις ένα ξυραφάκι να τις ξυρισεις
Εγώ βαζω και αφρό με βοηθάει 😋

Είναι θετικό που βρήκες τέτοιο άτομο και εγώ πιστεύω πως πρέπει να το προχωρήσεις
Αλλά πάντα με προφυλακτικο!
Καλή τύχη φίλε
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login