Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σύμφωνα με επιστημονική έρευνα, αυτοί που δίνουν ζουν διπλάσια χρόνια.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Girlfags

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142734 από Guest24141 στις 01 Ιανουαρίου 2019, 3:18μμ

Guest24141

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/1/2019
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Den thelo na doso k polles polles leptomereies gia to thema to opoio me apasxolei
Gt polles fores oti leme, den ta pisteuoume kai den jeroyme ti pisteuoume.!!
Kai tipota sigouro,
alla periploko epishs..
To mono 100/100 sigouro pou mporo na po einai oti den mporo na exo euxaristh erotikh kai sejoualikh zoh,
einai oti me empodizei na proseggiso erotika,sejoyalika h sxesh me ena agori.. Eimai koritsi straight, kai o logos pou den mporo na proseggiso einai epeidh genhuika uylikou genous,
Oneiropolo, k fantasionomai ton eauto m agori, me allo agori.
kai endiaferon stous omofulofilous antres.
Den ksero an mou aresoyn pragmatika, h mallon kapos anagkastika skeftomai auta, k pao pros ta ekei..
Eblepa gay erotiko periexomeno, p.x anime,comics
Gay Movies,
oneiropolo k tha protimousa na eixa gennhuei gay agori..
Apo oti eida sth google kai to exo melhthsei htan sxedon peromies me tis skeceis m onomazetai girlfags kai sta agoria guydykes. Emeina ekplhkth.
To thema einai oti pisteuo oti den tautizomai me kanenan, kai oti auta poy skeftomai ola, thelo na epibebaiouo an isxuoun kai thelo. An eimai. Thelo na maresei o antrikos omofulofilikos erotas.
Eimai xamenh, xoris parees, kai poli ma poli oneiropola

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142736 από manlokou στις 02 Ιανουαρίου 2019, 5:14πμ

manlokou

Εικονίδιο
μέλος από: 13/11/2018
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Γεια σου. Δεν ξέρω αν θα σε βοηθήσω αλλά θα προσπαθήσω. Αρχικά πόσο χρόνων εισαι γιατί αν εισαι στην εφηβεία μπορεί να είναι μια κρίση της εφηβειας.Εγω ειμαι αγόρι και είμαι γκέι (νομίζω). Πριν από λίγο καιρό αισθανομουν ότι θα ήθελα να είμαι στρειτ στο άλλο φύλο αλλά τώρα (δεν ξέρω γιατί)προτιμώ γκέι στο φύλο που ειμαι. Αυτό που μου συμβαίνει είναι κάτι παρόμοιο η αντίθετο.
Η φύση μας έδωσε το σώμα που είμαστε (ενοω άντρας γυναίκα)για κάποιον λόγο άσχετα αν δεν μας αρεσει. βρες αυτό που σε ευχαριστεί στην ζωή και καντο.Και αφου ελκυεσαι απο αντρες δεν θα ειναιτοσο δύσκολο οσο θα ηταν να ελκυωσουν απο γυναικες.Μπορει αν δεν έχεις κάνει σεξ και ερθει η στιγμή και κάνεις με άντρα χωρίς να είναι γκέι μπορεί να σου αρέσει αλλά απλως δεν το έχεις δοκιμασει.(Πες μας κι άλλες πληροφορίες πόσο είσαι αν έχεις ξανακάνει σεξ).Η αν έχεις κάνει και δεν σου άρεσε ίσως δεν έχεις βρει ακόμα τον κατάλληλο που θα σε κάνει να πετάς στα σύννεφα!Η μόνη συμβουλή που μπορώ να σου δώσω είναι αν θες και μπορείς να κάνεις καινούριες φιλίες θα σε βοηθησουν παρά πολύ(στο λέω επειδή και εγώ δεν έχω φίλους και αυτό με στεναχωρεί παρά πολύ και πιστεύω ότι αν είχα φίλους θα ήμουν σε καλύτερη κατασταση). Τώρα είτε μπορέσεις είτε δεν μπορέσεις να βρεις φίλους θα σε συμβούλευα να ζητήσεις την συμβουλή ενός ψυχολόγου(δεν είναι ντροπή)(εγώ σκέφτομαι να πάω σε κανένα χρόνο που θα έχω ενηλικιωθεί και θα φύγω απο το σπίτι για σπουδές).
Ελπίζω να σε βοήθησα έστω και λίγο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142738 από Guest24141 στις 02 Ιανουαρίου 2019, 7:54πμ

Guest24141

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/1/2019
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Σόρρυ για τά αγγλικά γράμματα, και καταλάθος σε λάθος θέμα τό μετέφερα.
Ευχαριστώ
Θά μιλήσω για τη παιδική μου ηλικία πού πήγαινα δημοτικό ως τώρα πού είμαι 17.
Πιστεύω ότι από πολύ νωρίς άρχιζα νά σκέφτομαι σεξ,
Θυμάμαι πού.. Αυνανιζομουν.
Δημοτικό όπου πήγαινα μαρεσαν τά αγόρια,
Τότε δεν είχα αντιληφθεί τίποτα, αλλά κάτι με εμπόδιζε καί δεν ήξερα τί..
Από τά 11 μου, κάποιο βράδυ πού ξάπλωνα για νά κοιμηθώ,
Είχε γίνει κάποιο κλικ καί τότε αντιληφθηκα, φαντασιωνομουν τό εξής, ότι ήμουν αγόρι, καί με κυνηγάνε αστυνομικοί καί Με βίαζαν ξερωγω..
Καί από Κέι Καί πέρα άρχιζα νά ασχολούμαι Με αυτό τό θέμα, αλλά διαρκησε όλο αυτό ως τώρα πού είμαι 17.
Συνέχεια περιτριγυρίζεται τό μυαλό μου Με αυτά,
Καί θυμάμαι τότε τό τρελό βάσανο μου πού είχα ότι δεν ήθελα Με τίποτα ό ομοφυλόφιλος νά μήν είναι καθαρά αρσενικό, ότι από τη φύση τούς είναι γυναικωτοι ότι γιατί έτσι είναι ΒΙΟΛΟΓΙΚΑ.. συνέχεια εξερευναγα πράγματα στο google Πόλλα καί τά ίδια, ήθελα νά καλυφθω και νά ακούσω αυτό πού ήθελα μίας καί δεν τά καταλαβενα...
όσο για τους ψυχολόγους δεν έχουν γνώσεις.. σέ μία συγκεκριμένη πού πήγαινα δεν τίς ένοιαζε, καί νόμιζε ότι ήταν απλά μία φαντασιοσει μου. Έκανα μαζί τής 20 συνεδρίες όχι μόνο για αυτό τό θέμα, επέμενα κ ήθελα νά επιβαιβαιωθω αλλά δεν με καλυπτε... Καί κάποια μέρα αφού γυρίσαμε πίσω σε αυτό το θέμα είχε πει κάτι πού δεν μου άρεσε ΚΑΘΌΛΟΥ.. καί έφυγα, καί στη άλλη ψυχολόγο παρόμοια, καί να δούμε την 3η.
Καί όχι δεν έχω κάνει ποτέ μου σεξ, η σχέση...

προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #142749 από manlokou στις 02 Ιανουαρίου 2019, 3:39μμ

manlokou

Εικονίδιο
μέλος από: 13/11/2018
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Λοιπόν αρχικά να σου πω ότι υπάρχουν χιλιάδες ψυχολόγοι.πολλοι από αυτούς δεν είναι καλοί(δε μου αρέσει αυτή η διατύπωση αλλά δεν μου έρχεται αυτή την στιγμή καμία άλλη). Οι 20 συνεδρίες ήταν πολλές για να καταλάβεις ότι δεν σε βοηθάει η ψυχολόγος επρεπει να το καταλάβεις πιο πριν μην σου τρωει τα λεφτά αλλά νεβερ μαιντ(δεν το λέω για να σου κάνω υποδείξεις αλλά πληροφοριακά).πιστευω ότι υπάρχουν καλοι ψυχολόγοι οι οποίοι έχουν πολλές γνώσεις αλλά δεν ειναι όλοι έτσι.οποτε γνώμη μου είναι αν αποφασίσεις να ξαναπάς σε ψυχολόγο να πάρεις συστάσεις από γνωστούς σου και αν δεις ότι πάει να σου φάει τα λεφτά και δεν μπορεί να σε βοηθήσει φύγε από νωρίς. Επίσης μπορείς να μιλήσεις για αυτό το θέμα με τους γονείς σου(εξαρτάται βέβαια από την σχέση που έχεις με τους γονείς σου και πόσο προοδευτικοί οι οπισθοδρομικοι είναι)
η να μιλήσεις με αδέλφια η ξαδέλφια αν έχεις για να τα βγαλεις από μέσα σου και να είσαι και πιο χαλαρή.Α και μην ξεχνάς προσπάθησε να κάνεις και φίλους.Ακομη θα ήθελα να προσθέσω ότι το βιολογικό φύλο(το φύλο που οφείλεται στα γεννητικά όργανα με απλά λόγια όπως γεννιομαστε είναι διαφορετικό από το κοινωνικό φύλο. Το κοινωνικό φύλο είναι αυτό που θελουμε να είμαστε. και υπάρχουν πολλά κοινωνικά φύλα τα οποία μπορεις να τα βρεις στο γκουγκλ. Αν ήμουν στη θέση σου θα προσπαθούσα να κάνω κάτι με αγόρι να δω αν μου αρέσει. Και μετά θα έπραττα αναλόγως (βέβαια χωρίς να παίξω με συναισθήματα του άλλου).και πάντα με προφυλάξεις...
ΥΓ:
1κάτι που δεν καταλαβα.:θες τους ομοφυλόφιλους Ανδροπρεπεις η θηλυπρεπείς?
Γιατί υπάρχουν ομοφυλόφιλοι που είναι θηλυπρεπεις αλλά υπάρχουν και <<καθαρά αρσενικά>> (όπως το λες)....τους δεύτερους προτιμώ (άσχετο)
2 ελπίζω να σε βοήθησα περισσότερο αν θες πάτα μια αποδεκτη..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142756 από Guest24141 στις 04 Ιανουαρίου 2019, 9:05πμ

Guest24141

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/1/2019
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Στους ψυχολόγους πού πήγαινα και πηγαίνω δωρεάν είναι.
Στους γονείς δεν θέλω ντρέπομαι, είναι κάτι πολύ προσωπικό.Αλλά κάτι έχουν καταλάβει ότι τούς υπερασπίζομαι,
καμία φορά τυχαίνει στη τηλεόραση καί έχει ρομάντζο στρέιτ ταινία ξενερωνο όταν βλέπω ο άντρας να έχει πάθος για μία γυναίκα, νά φιλιούνται και τέτοια.
Με ενοχλεί. Καί λέω διάφορα αρνητικά.
Πρόσφατα έχω στο μυαλό μου τη ταινία μέγας Αλέξανδρος πού δείχνει και τίς λεπτομέρειες. Δεν την έχω δει.
Έψαχνα στο youtube αλεξαντρος+ Ηφαιστίωνα, sex,
Ήθελα νά δω τούς εραστές τού καί επιθυμούσα να ήταν άντρες, αλλά όταν είδα ότι υπήρχε μία σκηνή σεξουαλικη Με την γυναίκα τού τη Ρωξάνη, ξενέρωσα. Καί έτσι Με αυτόν τον τρόπο ξεκωλησα. Αλλά μετά πάλι μπαίνοντας youtube σηνειδητοποιησα ότι προτιμούσε τούς άντρες εραστές του, καί μάλλον ότι την ήθελε για νά κάνει γιό.
Δεν είναι ακριβώς σίγουρο.
Αλλά δεν καυλώνω, δεν υπάρχει κάποιο συναίσθημα άμα δω γκέι πορνό, αντίστροφα σε στρέιτ ναι αλλά με πειράζει πολύ. Πχ ο άντρας πιο δυνατός καί αρχηγός
Ενώ ή γυναίκα Πίο κατώτερο καί άλλα τέτοια...
Είναι άβολο πού μιλάω για πολύ προσοπικες σκέψεις.
Τό κοινωνικό φύλο δεν έχει σχέση Με τη ταυτότητα φύλου;
Ας πούμε γεννήθηκα κορίτσι, ταυτίζομαι Με τότ, αλλά μπορώ νά νιώθω αρρενωπη;
Μα όταν γενιεσαι κορίτσι η αγόρι ασχολείσαι Με πράγματα τού φύλου σού, και τό αισθηκτο,
Η Μήπος είναι κοινωνικά κατασκευάσματα αυτά;
Τούς ομοφυλόφιλος τούς θέλω όπως είναι όι υπόλοιποι Άντρες νά μήν διαφέρουν σέ (τιποτα) Με τούς στρέιτ απλά ή μόνη διαφορά είναι ότι προτιμούν τούς άντρες..
Δεν Μάρεσει όταν ακούω ότι βιολογικα είναι θυληπρεπεις
Πχ..
Ξέρω ότι όμως υπάρχουν καί όι τρανσέξουαλ εντελώς διαφορετικό Με τη ομοφυλοφιλία..
Με τούς θυληπρεπεις δεν έχω πρόβλημα,
Απλά δεν Μάρεσει νά λένε ότι η θυληπρεπεια συνδέεται Με τούς γκέι κατά τή γέννηση,
Προτιμο νά τό κάνει ως επιλογή του νάνε έτσι.
Τούς προτιμο αρρενωπους.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login