Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Τότε που ξηλώσανε με λύσσα όλες τις Τούρκικες τουαλέτες με την τρύπα και βάλανε τη λεκάνη και το μπιντέ
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Ερώτηση στραπον

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142737 από Greece2000 στις 02 Ιανουαρίου 2019, 7:34πμ

Greece2000

Εικονίδιο
μέλος από: 19/11/2018
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Καλησπέρα παιδιά μιας και είναι γιορτές πήρα στην κοπέλα μου ένα στραπον για να μπει από πίσω μου επειδή μου αρέσει.Θελω να μου πείτε τι πρέπει να έχω κάνει πριν για να είμαι έτοιμος;Πονάει η όχι;Έχει ωραία αίσθηση;Θεωρειται Gay η όχι;τι πρέπει να κάνω για να είμαι ανοικτός πίσω και να χωρέσει όλο;Θέλει να πάρω κάποιο λιπαντικό η όχι;και αν ναι ποιο προτείνετε;
Να πω ότι τρίχες δεν έχω καθόλου γιατί έχω κάνει αποτρίχωση στα οποισθια.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.Αποδεκτη στην καλύτερη απάντηση.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #142741 από Fotis01 στις 02 Ιανουαρίου 2019, 9:18πμ

Fotis01

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/8/2018
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλησπερα! Πρωτα απ'ολα θα πρεπει να θελει και η κοπελα σου γιατι θα γινει απο κοινού η πραξη. Αν δεχτει αυτα που πρεπει να κανεις ειναι τα εξεις. Για να εισαι καθαρος απο πισω θα πρεπει ή να βαλεις υποθετο για να καθαρίσει ή να κανεις την αναγκη σου και μετα να μπεις στο μπανιο, να βγαλεις το τηλεφωνο απο τον "σωληνα" και να τον βαλεις με λιγη πιεση στο κωλο σου και να αφησεις να σου πεσει οτι αποριματα εχουν μινει( αυτη η αισηση ειναι τελεια γιατι το εχω κανει, οχι μονο για να ειμαι καθαρος αλλα και για την κ@υλα). Αφου καθαριστης και εισαι ετοιμος για την φαση θα σε προτεινα να αγοραζες ενα λιπαντικο γιατι απο πισω ειναι δυσκολα να μπει οτιδήποτε( θα σε πρωτηνα απο duo). Στην αρχη οταν μπαινει δεν πονας τοσο οσο οταν βγαινει. Αυτο ειναι στην αρχη, μετα ειναι ειναι η ειδωνη, καθως το σημείο g του ανδρα ειναι μεσα στον προκτο( κοντα στο πεος). Απο την στιγμη που δημιουργηθηκαν και για τα ζευγαρια και το κανουν χιλιαδες αλλα μεσα στον κοσμο δεν ειναι γκειδιστικο. Στο σεξ ουτος ή αλλος δεν υπαρχουν ορα ;)

ΥΓ.1: Πες μας τι εγινε και αν εγινε
ΥΓ.2: Σορρυ για τα ορθογραφικα
ΥΓ.3: Σορρυ για το μεγαλη απαντηση
Υ.Γ.4: Αποδεκτή αν σε κάλυψα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login