Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ζουγανέλης να ξεσκίζει το μουσικό σήμα του Mega Channel με μπουζούκι και μπαγλαμά.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Φταει ο εθισμος;;;;;;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142750 από Lyrikosrapsodos στις 03 Ιανουαρίου 2019, 3:06πμ

Lyrikosrapsodos

μέλος από: 5/10/2018
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Καλημερα.Ειμαι αγορι 17 και εδω και 4 μηνες εχω ενα προβλημα.Ενω παντα γουσταρα κοπελες ξαφνικα ειδα και ενα ενδιαφερον για τους αντρες.Το σημειο που παρατηρησα το ενδιαφερον ειναι το πεος.Πχ μου αρεσει ΙΣΩΣ να βλεπω γκει τσοντες και οταν κανουν σεξ ο ενας να ειναι απο πανω καο το πεος να κουνιεται.παλια ενιωθα το ιδιο και παραπανω συναισθημα για κοπελες σε αρκετα σημεια σε τσοντες αλλα πλεον οχι.Πχ βλεπω στηθος και ενα καυλωνψ δεν νιωθω αυτο το συναισθημα.Μηπως φταιει το οτι εδω και 2 χρονια αυνανιζομαι 6 7 φορες την μερα;Και για αυτο τα βαρεθηκα.Ειναι σιγουρο οτι ειμαι μπαι η μπορει να φταιει η εφηβεια;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #142751 από Τσάκα-τσούκας στις 03 Ιανουαρίου 2019, 5:43πμ

Τσάκα-τσούκας

Εικονίδιο
μέλος από: 2/1/2019
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Και εμενα μάρεσει να βλεπω gay τσοντες που είμαι staight δεν νομιζω ότι είναι θέμα επιλογής αν είσαι gay ή straight. Το να αυνανίζεσαι 6-7 φορες τη μέρα είναι απολυτα φυσιολογικό. Ισως είναι αυτή η περιεργεια της εφηβείας και το διαφορετικό. Από την τσοντα μεχρι την κανονικη πραξη είναι πολύ διαφορετικα τα πραγματα οποτε κουλαρε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142752 από Lyrikosrapsodos στις 03 Ιανουαρίου 2019, 7:05πμ

Lyrikosrapsodos

μέλος από: 5/10/2018
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Καταρχας ευχαριστω πολυ για την απαντηση.Εγω καυλωνω κανονικα με τις κοπελες αλλα δεν νιωθω τοσο παθος οσο πριν.Νιωθω λιγο παραπανω με ανδρες αν και καυλωνω πιο δυσκολα με αυτους .Παλια βεβαια με τις κοπελες ειχα τεραστιο παθος που δεν συγκρινετε με το παθος που νιωθω για ανδρες.Τι μπορει να φταιει;;,Αν απλα συνηθισα να βλεπω κοπελες γυμνες και σε στασεις σεξ θα με επιρεαζει στο σεξ;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login