Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Από καθαρά ανατομικής πλευράς, σε ποιο ακριβώς σημείο του αιδοίου δένεται το καράβι, προκειμένου να το σύρει; ©KalhaS, irc.ftou.gr
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Πως να ξεφυγω

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142762 από Lyrikosrapsodos στις 06 Ιανουαρίου 2019, 5:39πμ

Lyrikosrapsodos

μέλος από: 5/10/2018
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Καλησπερα αγορι 17.Εχω γραψει γισυτο το θεμα 4-5 φορες αλλα παντα βρισκω κατι καινουργιο κσι θελω απαντησεις.Απο το πρωι μεχρι και το βραδυ σκεφτομαι συνεχεια κοπελες.Οσο κανω μαθημα στο σχολειο παντου.Βλεπω 6 φορες τσοντες και πολλες φορες και παραπανω.Παλια ηουσταρα πολυ.Τωρα εχω βαρεθει.Βλεπω μια κοπελα.Πχ με αθλητικη φορμα και ανοιχτο πουκαμισο που παλια με τρελενε τωρα παλι μου αρεσει αλλα καθε φορα που βλεπω την φωτο βαριεμαι.Σχεση δεν εχω κανει ποτε.Οταν κανω θα βαριεμαι παλι η λογο του οτο θα μπορω να ακουμπαω να συμμετεχω γενικα δεν θα θπαρχει κανενα προβλημα;;;Επιπλεον οταν βλεπω μια φωτο με μια κοπελα γυμνη δεν καυλωνω.Οταν σκεφτομαι οτι κανουμε σεξ κτλ καυλωνω.Αυτο ειναι προβλημα;;Θα με επιρεασει σε μια σχεση το οτι με ενα απλο γυμνο δεν ερεθιζομαι.Βεβαια οτν βλεπω βιντρο με μια πορνοσταρ να τριβρται μονη της και τα λοιπα ολα καλα.Τι νομιζετε;;;.Τελος ειμαι τριτη λυκειου και πρεπει να ξεφυγω απο ολο αυτο γιατι με επιρεαζει πολυ αρνητικα.Ουτε να διαβασω μπορω.ουτε τπτ.Στις προβες με ενα μεταλ συγκροτημα σκεφτομαι κοπελες και ειμαι εκτος ρυθμου παντα με κανει σκατα.Και δεν ειναι οτι το θελω να το σκεφτομαι απλα το κανω για αν ερεθιστω και να δω οτι δεν εχω θεμα διοτι τελευταια νομιζω οτι ειμαι μπαι.Μηπως δεν τα εψω βαρεθει αλλα σταματησαν να μου αρεσουν;;Αποδεκτη οποιοσ απαντησει τεκμοριωμενα σε ολα τα προβληματα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142766 από Lyrikosrapsodos στις 07 Ιανουαρίου 2019, 9:26πμ

Lyrikosrapsodos

μέλος από: 5/10/2018
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Καποιος;;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #142767 από Τσάκα-τσούκας στις 07 Ιανουαρίου 2019, 12:56μμ

Τσάκα-τσούκας

Εικονίδιο
μέλος από: 2/1/2019
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φίλε μου είναι ψυχολογικο, και είναι κατι φυσιολογικο σε τέτοια ηλικία. Δεν είναι πρόβλημα να μην ερεθίζεσαι με ένα γυμνό. Προσπάθησε να μην σκέπτεσαι ότι είσαι bi γιατί δεν είσαι. Αυτό που είχα παρατηρήσει και σε εμένα (είμαι 22 τώρα) ήταν ότι έψαχνα πράγματα από περιέργεια και στα 2 φυλλα, τύπου έβλεπα και αναζητούσα και ανδρικά και γυναικεία σώματα, έβλεπα (και ακόμα βλέπω δεν νομιζω πως είναι ντροπη ή αφύσικο ενώ γουστάρω γυναικες) πορνό γκέι ή λεσβιακό ή με bi περιεχόμενο. Απλά ασε τον εαυτό σου ελεύθερο, επίσης μπορεις να δοκιμάσεις πράγματα με τους φίλους σου (τυπου να μιλατε για αυτά να τα συζητάτε ή να συζητάτε για τις στύσεις σας και γενικα για αυτά με μια ανδρική προσέγγιση) για να σου φυγει η τυχον περιέργεια ίσως που έχεις για το ιδιο φίλο αφου λες ότι νομίζεις ότι είσαι bi.


Και περναμε στο κυριως θέμα … Αυτό που λές ότι βαρεθηκες είναι ότι βλέπεις ίσως και πολλές φορές τσόντες με τετοιο περιεχομενο. Προσπάθησε να ελαττώσεις την συχνότητα που βλέπεις πορνο και προσπάθησε να εκσπερματώνεις χωρις να σκευτεσαι κάτι ιδιαιτερο ( δεν είναι δύσκολο αντρες ειμαστε). Κυρίως το πρωί που υπάρχει έτσι κι αλλιώς στύση για να σου φευγει η καυλα. Επίσης μην πιέζεις τον εαυτό σου δεν υπάρχει λόγος .

Συμπέρασμα. Το να αρχίσει να σε απασχολει ότι είσαι bi δεν είναι πρόβλημα ψάχνεις απλα την σεξουαλικότητά σου. Είσαι σε μια ηλικία που ψάχνεσαι οπότε μην μασας. Αυτές οι συμπεριφορες να ξερεις μπορει να προερχονται από τον περίγυρο μας σαν πίεση χωρις να το καταλαβαίνουμε. Επίσης μην το σκεφτεσαι πολύ γιατι ερχονται τα φοιτητικά χρόνια που είναι τα καλύτερα... Μετά τα 20 οι ορμόνες σταθεροποιούνται οποτε δεν εχεις κανενα θεμα …   
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142773 από Lyrikosrapsodos στις 07 Ιανουαρίου 2019, 5:16μμ

Lyrikosrapsodos

μέλος από: 5/10/2018
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση με βοηθησες αρκετα.Κατι τελευταιο.Το οτι βλεπωντας τσοντα και οταν βλεπω κοπελες στα 4 η αλλη σταση με αφηνει φουλ αδιαφορο και δεν τρελενομαι δλδ θα ισχυει και στο σεξ δλδ θα βαριεμαι η εκει ειναι διαφορετικα;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142784 από Lyrikosrapsodos στις 09 Ιανουαρίου 2019, 5:58πμ

Lyrikosrapsodos

μέλος από: 5/10/2018
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Ασ απαντησει καποιος σε αυτο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142786 από Τσάκα-τσούκας στις 09 Ιανουαρίου 2019, 11:50πμ

Τσάκα-τσούκας

Εικονίδιο
μέλος από: 2/1/2019
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
στο σεξ είναι αναλογα και την φαση, μεγαλε όλα θα γίνουν σωστα και στην ώρα τους. Αν εξαναγκάσεις τον εαυτό σου να κανεις κατι γιατι πρεπει η επειδή το κανανε οι φιλοι σου ναι τοτε θα υπαρχει πρόβλημα. Το θεμα είναι ότι η ελξη έρχεται και τοτε πιστεψε με δεν θα εχεις κανενα θεμα ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login