Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν θέλεις όραση σωστή, κλείσε τον υπολογιστή. (κοινωνική προσφορά του ftou.gr στα άλλα sites)
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Πετσακι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142775 από Lolme1818 στις 07 Ιανουαρίου 2019, 5:22μμ

Lolme1818

Εικονίδιο
μέλος από: 6/1/2019
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
18 ομως δεν εχω κατεβασει το πετσακι ωστε να εμφανιστει η βάλανος.. Εχω φιμωση? Προσπαθησα μια φορα να το κατεβασω (χωρις να ειναι σε στυση) και τα καταφερα ομως ψιλοφοβηθηκα καθως ετσουζε οταν ερχοταν σε επαφή με το μποξερακι καξ το ξανασηκωσα.. Τωρα προσπαθω οταν είναι σε στυση ομως δυσκολευομαι αρκετα καθως δεν κατεβαινει ολο .. Μονο οταν δεν είναι σε στυση κατεβαινει ολο .. Τι προτεινετε? Ας απαντησει καποιος που γνωριζει ( ειχα σχολιασει και σε μια απαντηση καποιου με παρομοιο θεμα ομως δεν απανταγε κανεις ) ΥΓ Αν κατεβει το πετσακι και εμφανιστει η βαλανος το μέγεθος θα μεγαλωσει?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142776 από Lyrikosrapsodos στις 07 Ιανουαρίου 2019, 5:43μμ

Lyrikosrapsodos

μέλος από: 5/10/2018
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Γεια σου φιλε.Αρχικα να το κανεις χωρις μποξερακι.Να μην ακουμπαει το κεφαλακι πουθενα(και ειναι φυσιολογικο να τσουζει οταν ερχετε σε επαφη με κατι).Οταν ειναι σε στυση κατεβασε το οσο παει.10 φορες την μερα.Καθε μερα.Σε 2 βδομαδες πρπ θα κατεβαινει ανετα.Ακριβως το ιδιο ειχα και εγω.Παραλληλα μπορεις να βαζεις και ειδικη κρεμα.Fymosin.Βαζεις στο δαχτυλο και μετα κατεβαζεις το πετσακι και το αλειφεις γυρω απο αυτο.Δοκιμασε αυτα που σου πα.Αυτα ομως ισχυουν εαν ανοιγει σε στυση εστω και λιγο αν μενει τελειως κλειστο πανε σε ουρολογο.Το μεγεθος δεν μεγαλωνει αν κατεβασεις το πετσακι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142778 από lefteris98 στις 07 Ιανουαρίου 2019, 6:39μμ

lefteris98

μέλος από: 7/1/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Εμένα όταν είσαι σε στύση μπορώ να το κατεβάσω μέχρι την μέση και λίγο ποιο πάνω με το ζόρι τι πρέπει να κάνω
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login