Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Οι γυναίκες έχουν δύο στήθη γιατί οι άντρες έχουν δυο χέρια.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Θελει κατι παραπανω

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142781 από Jopap13 στις 08 Ιανουαρίου 2019, 5:51μμ

Jopap13

μέλος από: 8/1/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Λοιπον ειμαι 14 χρονών και τα έχω εδω και 3 μηνες με ενα αγορι της ηλικιας μου οταν βγαινουνε φασωνομαστε ομως αυτος με χουφτωνει παντου δηλαδη εκτος απο τον κωλο και μπροστα και στο στηθος ενταξει δε με χαλαει ομως μου λεει μια φορα αντε πιασε και εσυ γιατι πιανω μονο εγω? Δεν ηξερα τι να κανω και ακομα δε ξερω πιστευω ειναι πολυ αβολο απλα να βαλω το χερι μου πανω στο πεος του τι λετε?😫
(Ισως ειμαι μικρη ξερω αλλα αυτη τη στιγμη θελω μια απαντηση σας ευχαριστω)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142785 από Fotis01 στις 09 Ιανουαρίου 2019, 7:56πμ

Fotis01

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/8/2018
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
Εγω πιστευω πως σε αυτα τα θεματα παιρνεις προτοβουλιες εσυ. Αν δεν του αρεσει ή θα σε σκουντιξει ή θα σε κανει κανενα νευμα ή θα στο πει ξεκαθαρα κλπ κλπ. Εγω λεω την αλλη φορα να τον πιασεις και το πεος του και τις πλατες του και οτι αλλο θες. Αποδεκτη αν σε καλυψα.
Υ.Γ. εμενα θα μου αρεσε να μου τον επιανε κατα την φαση
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142787 από Akis2000 στις 09 Ιανουαρίου 2019, 5:49μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Αν κατάλαβα καλά ο προβληματισμός της κοπέλας δεν είναι για το αν θα κάνει κάτι που μπορεί να μην θέλει το αγόρι, αλλά άν θα κάνει κάτι που στην παρούσα φάση μπορεί να μην νιώθει άνετα η ίδια. Για μένα αν δεν νιώθεις άνετα ή έτοιμη για κάτι τέτοιο μη το κάνεις. κάντο όταν θα το επιθυμήσεις και η ίδια. είμαι σίγουρος πως εάν το αγόρι σου νιώθει ειλικρινή αισθήματα για σένα θα το καταλάβει και θα το σεβαστεί. και θα κάνει υπομονή μέχρι να νιώσεις και εσύ έτοιμη.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #142789 από lida στις 10 Ιανουαρίου 2019, 11:32πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

An σε χουφτωνει παντου και σου αρεσει λογικα θα πρεπει να ανταποδιδεις να ευχαριστιεται και αυτος. Ο Ακης εχει δικιο ομως και να το κανεις οταν εισαι ετοιμη. Μικρη εισαι αλλα εγω αρχισα πιο μικρη από σενα και δεν το μετανιωσα καθολου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login