Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σύσκεψη: Το υποκατάστατο της δουλειάς όταν βαριόμαστε.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Ντρέπομαι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142806 από Marioss33 στις 13 Ιανουαρίου 2019, 6:47μμ

Marioss33

Εικονίδιο
μέλος από: 13/1/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σας ειμαι 13 χρόνων και εδώ και πολύ καιρό δεν μπορώ να καταλάβω εάν έχω φίμωση και ντρέπομαι να το δείξω στον πατέρα μου και όποτε πάω σε γιατρό για ένα χαρτί που ζητάνε στο σχολείο μου λέει να δει το πέος μου και εγω της λεω όχι και δεν με βλέπει επίσης με τον κολλητό μου δεν έχω πρόβλημα και την έχω δει και μου την έχει δει κανονικά αλλά αυτός την έχει 13 εκατοστά και εγω 7 σε στύση είναι κομπλέ; και έτσι δεν μπορώ να καταλάβω μπορείτε να μου πείτε τι να κάνω ;;;;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #142820 από Sdfr στις 17 Ιανουαρίου 2019, 2:33μμ

Sdfr

Εικονίδιο
μέλος από: 17/1/2019
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου φιλε marioss33
Πιστεύω ότι πρέπει να πας μια ώρα που η μητέρα σου δεν είναι σπίτι να μιληςησ στον πατέρα σου
για παράδειγμα την ώρα που κάθετε στον καναπέ να πας και να του πεις :
Μπαμπά χρειάζομαι την βοηθεια σου έχω ένα πρόβλημα με το πέος μου , πιστεύω ότι έχω φιμώσει θα του το διξης και θα σου πει εάν εχεις η όχι ξέρω ότι είναι δύσκολο ειδικά εάν δεν ξέρει ότι τον παίζεις του το εχεις πει ;

Θεωρώ ότι είναι το καλύτερο ! Άλλωστε θα σε
συμβούλευσει σωστά και τώρα και στο μέλλον

Όσο αναφορά το μέγεθος είναι λίγο μικρή αλλά στο μέλλον θα μεγαλώσει εχεις χρόνια μπροστά σου και εμένα ένας φίλος μου την είχε 11 και σε δυο μήνες πήγε 13 και εγώ έχω κολλήσει στο 12

Χαίρομαι που σε βοήθησα αλλά θέλω μια χάρη κι εγώ
Μήπως μπορεις να μου πεις πως να ψήνω τον φίλο μου να το παίξουμε μαζι ;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142825 από Marioss33 στις 18 Ιανουαρίου 2019, 5:43μμ

Marioss33

Εικονίδιο
μέλος από: 13/1/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Κοιτά για να το κανείς αυτό θα πρέπει να είναι πολύ καλός σου φίλος και απλα όταν θα είστε ξερω γω σπίτι σου αρχικα προσπάθησε να την καβλωσεις και μα την δει και θα του πεις ότι θέλεις να την παίξεις και πες του κι εκείνου μην ντρέπεσαι παίξτην κι εσυ ακόμη και κάτω από σεντονιΑ και μετά από καιρό δεν θα ντρέπεται εάν γίνετε συχνά αυτό
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142826 από Sdfr στις 18 Ιανουαρίου 2019, 6:27μμ

Sdfr

Εικονίδιο
μέλος από: 17/1/2019
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστώ για της συμβουλές !

Θα Περιμένω να με ενημερώσεις ( αν θες ) για το τι έκανες τελικά !
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142856 από Alex04 στις 30 Ιανουαρίου 2019, 5:16μμ

Alex04

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/1/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Φίλε να δείξεις το πουλί σου στον πατέρα σου δν είναι κάτι μην ντρέπεσαι άντρες είστε εγώ με τον πατέρα μου είμαστε και η δυο πολύ άνετοι γυμνοί ο ένας στον άλλο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login