Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δεν έχεις πεθάνει ακόμα.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Live vs photo

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142810 από Lyrikosrapsodos στις 14 Ιανουαρίου 2019, 10:53πμ

Lyrikosrapsodos

μέλος από: 5/10/2018
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Γεια σας αγορι 17.Θελω να κανω μια ερωτηση.Μπορει πανω στο σεξ να μας αρεσει κατι που οπτικα να μην μας ερεθιζει.Δηλαδη.Τωρα τελευταια βλεπω γυναικειες και παρατηρω τις κοιλιες οι οποιες δεν θα ελεγα οτι με ερεθιζουν και ωρες ωρες με χαλαει σε ελαχιστο βαθμο.Βεβαια παλια μου αρεζαν αρκετα και το εβρισκα πολυ sexy.Αντιθετως βλεπω ανδρικες κοιλιες με κοιλιακους και μου αρεσει να τις βλεπω αρκετα παραπανω αν και δεν με ερεθιζουν θα ελεγα.Με την αφη και με το να το βλεπω live κτλ.. μπορει τελικα να μου κινησει ξανα το ενδιαφερον αυτο το σημειο του σωματος.Γιατι πολλοι μου εχουν πει πχ οτι προτιμανε να βλεπουν εναν σκληρο κωλο αλλα προτιμουν η κοπελα τους να εχει μαλακο γιατι ειναι καλυτερο στο χουφτομα.Εχει συμβει σε καποιον αλλο αυτο ακομα και σε διαφορετικο σημειο;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #142811 από lida στις 14 Ιανουαρίου 2019, 11:08πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Χαχαχαχα!! Εμενα μαρεσει να παρατηρω κωλαρακια ανδρων. Δεν με ερεθιζουν σεξουαλικα αλλα μαρεσει να βλεπω. Και δεν ειμαι η μονη και οσο εχω συζητησει και σε αλλα κοριτσια το ιδιο συμβαινει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142812 από Lyrikosrapsodos στις 14 Ιανουαρίου 2019, 11:10πμ

Lyrikosrapsodos

μέλος από: 5/10/2018
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Το θεμα ειναι οτι εμενα καμια φορα με επιρεαζει το οτι κολλαω στην κοιλια και δυσκολευομαι να ερθω σε στυση
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142816 από Lyrikosrapsodos στις 15 Ιανουαρίου 2019, 2:42μμ

Lyrikosrapsodos

μέλος από: 5/10/2018
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Ισχυει αυτο που λεω η οχι;;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login