Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Τετράκις σημαίνει τέσσερις φορές παραπάνω. Παράγωγο: Τετρακοσυλλέκτης. Σκέτο: Ρακοσυλλέκτης.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Συηκριση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142834 από Lyrikosrapsodos στις 26 Ιανουαρίου 2019, 4:45πμ

Lyrikosrapsodos

μέλος από: 5/10/2018
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Γεια σας αγορι 17.Λογικα ειμαι μπαι αλλα δεν ειναι αυτο το βασικο θεμα.Εδω και 6 μηνες καθε μερα προσπαθω να δω αν θα ερεθιστω με κοπελες
Το κανω πολλες φορες καθε μερα και σχεδομ παντα ερεθιζομαι(πρπ 6 με 8 φορες την μερα)Με αντρες το κανω πολυ πιο σπανξα αλλα δεν καυλωνω τελειως και ερεθιζομαι πολυ πιο αργα απ οτι με κοπελες.Το θεμα μου ειναι το εξης:Στις κοπελες μου αρεσουν καποια χαρακτηριστικα.Και καποια στα αγορια.Αμα θες να κανεις σχεση με ενα απο τα δυο φυλα τι κανεις.Δεν σου λοιπουν τα αλλα πραγματα που σ αρεσπυν σρο αλλο φυλο;Και κατι τελευταιο.Προσφατα στγκρινω τις κοιλιες απο τα δυο φυλα.Παλια στις κοπελες εβλεπα την κοιλια και μ αρεζε πολυ.Τελευταια οχι τοσο εκτος εαν ειναι τελειως επιπεδη.Το θεμα ειναι οτι αμα σ αρεσει μια κοπελα πολυ αλλα εχει πιο πεταχτη κοιλια τι κανεις.Η ας το παμε πιο γενικα.Αμα δεν σ αρεσει ενα σημειο του σωματος της;Ενω οταν βλεπω αντρικες κοιλιες με κοιλιακους μου αρεσει να το βλεπω αλλα δεν ερεθιζιμαι.Οποτε μηπως απλα μ αρεσει η ζηλευω που δεν εχω;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142841 από Lyrikosrapsodos στις 28 Ιανουαρίου 2019, 10:44πμ

Lyrikosrapsodos

μέλος από: 5/10/2018
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Σας παρακαλω ας απαντησει καποιος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142847 από Lyrikosrapsodos στις 29 Ιανουαρίου 2019, 8:53πμ

Lyrikosrapsodos

μέλος από: 5/10/2018
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Κανενας;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142848 από Guest24141 στις 29 Ιανουαρίου 2019, 3:03μμ

Guest24141

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/1/2019
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Αλλο είναι να ερεθιζεσαι,και άλλο να σαρεσει κάτι...απλά τι είναι αυτό πού σε βασανίζει;
Σαρεσει πού είσαι μπάι;
Δεν σαρεσει η ατέλεια;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142851 από Lyrikosrapsodos στις 29 Ιανουαρίου 2019, 9:37μμ

Lyrikosrapsodos

μέλος από: 5/10/2018
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Μου αρεσει να βλεπω κοιλιακους κτλπ απλα δεν ερεθιζομαι.Βλεπω γυναικειες κοιλιες δεν μου αρεσουν θα ελεγα οταν δεν ειναι τελειως πλακα.Οταν ειναι οπως μ αρεσει τρελενομαι.Απλα ειναι δυσκολο να πετυχεις κοπελα με τοσο επιπεδη κοιλια.Και με κοιλιες που δεν ειναι επιπεδες μπορω να ερεθιστω απλα δεν μ αρεσει οπτικα.Δεν εχω δει ποτε κοπελα γυμνη και γοβαμαι οτι οταν ερθει η ωρα θα δυσκολευτω να ερεθιστω και αγχωνομαι.Πιστευεις θα με επιρεασει αυτο η αλλο ειναι απο pc και αλλο απο κοντα.Γτ στο oc το ματι μ κολλαει μονο στην κοιλια ενω απο κοντα δεν μπορεις να κοιτας μονο εκει
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login