Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Στο χωριό μου έχουμε τόσα λίγα τηλέφωνα που και λάθος να πάρεις βγαίνει κάποιος γνωστός που σου λέει το σωστό.
Τρίτη, 20 Αυγούστου

Συηκριση

Απάντησε Γράψε θέμα
Μήνυμα #142834 από Lyrikosrapsodos στις 26 Ιανουαρίου 2019, 4:45πμ

Lyrikosrapsodos

μέλος από: 5/10/2018
αποδεκτές απ.: 1
Γεια σας αγορι 17.Λογικα ειμαι μπαι αλλα δεν ειναι αυτο το βασικο θεμα.Εδω και 6 μηνες καθε μερα προσπαθω να δω αν θα ερεθιστω με κοπελες
Το κανω πολλες φορες καθε μερα και σχεδομ παντα ερεθιζομαι(πρπ 6 με 8 φορες την μερα)Με αντρες το κανω πολυ πιο σπανξα αλλα δεν καυλωνω τελειως και ερεθιζομαι πολυ πιο αργα απ οτι με κοπελες.Το θεμα μου ειναι το εξης:Στις κοπελες μου αρεσουν καποια χαρακτηριστικα.Και καποια στα αγορια.Αμα θες να κανεις σχεση με ενα απο τα δυο φυλα τι κανεις.Δεν σου λοιπουν τα αλλα πραγματα που σ αρεσπυν σρο αλλο φυλο;Και κατι τελευταιο.Προσφατα στγκρινω τις κοιλιες απο τα δυο φυλα.Παλια στις κοπελες εβλεπα την κοιλια και μ αρεζε πολυ.Τελευταια οχι τοσο εκτος εαν ειναι τελειως επιπεδη.Το θεμα ειναι οτι αμα σ αρεσει μια κοπελα πολυ αλλα εχει πιο πεταχτη κοιλια τι κανεις.Η ας το παμε πιο γενικα.Αμα δεν σ αρεσει ενα σημειο του σωματος της;Ενω οταν βλεπω αντρικες κοιλιες με κοιλιακους μου αρεσει να το βλεπω αλλα δεν ερεθιζιμαι.Οποτε μηπως απλα μ αρεσει η ζηλευω που δεν εχω;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142841 από Lyrikosrapsodos στις 28 Ιανουαρίου 2019, 10:44πμ

Lyrikosrapsodos

Σας παρακαλω ας απαντησει καποιος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142847 από Lyrikosrapsodos στις 29 Ιανουαρίου 2019, 8:53πμ

Lyrikosrapsodos

Κανενας;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142848 από Ren069 στις 29 Ιανουαρίου 2019, 3:03μμ

Ren069

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2019
αποδεκτές απ.: 0
Αλλο είναι να ερεθιζεσαι,και άλλο να σαρεσει κάτι...απλά τι είναι αυτό πού σε βασανίζει;
Σαρεσει πού είσαι μπάι;
Δεν σαρεσει η ατέλεια;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142851 από Lyrikosrapsodos στις 29 Ιανουαρίου 2019, 9:37μμ

Lyrikosrapsodos

Μου αρεσει να βλεπω κοιλιακους κτλπ απλα δεν ερεθιζομαι.Βλεπω γυναικειες κοιλιες δεν μου αρεσουν θα ελεγα οταν δεν ειναι τελειως πλακα.Οταν ειναι οπως μ αρεσει τρελενομαι.Απλα ειναι δυσκολο να πετυχεις κοπελα με τοσο επιπεδη κοιλια.Και με κοιλιες που δεν ειναι επιπεδες μπορω να ερεθιστω απλα δεν μ αρεσει οπτικα.Δεν εχω δει ποτε κοπελα γυμνη και γοβαμαι οτι οταν ερθει η ωρα θα δυσκολευτω να ερεθιστω και αγχωνομαι.Πιστευεις θα με επιρεασει αυτο η αλλο ειναι απο pc και αλλο απο κοντα.Γτ στο oc το ματι μ κολλαει μονο στην κοιλια ενω απο κοντα δεν μπορεις να κοιτας μονο εκει
προφίλάλλα...˵quote˶

Δεν μπορείς να απαντήσεις. Ο Guest δεν μπορεί να γράφει μηνύματα στο forum.
Εγγραφή - Login

Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα →|