Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Διατηρήστε το πράσινο. Κάντε έρωτα με βάτραχους.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Εμπειρίες ομαδικού αυνανισμού

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142867 από Mil7 στις 05 Φεβρουαρίου 2019, 8:04πμ

Mil7

Εικονίδιο
μέλος από: 7/7/2017
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Τον έχετε παίξει μαζί με άλλους; πχ με φίλο ή φίλους; περιγράψτε τις εμπειρίες σας για να με βοηθήσετε γιατί θέλω να το κάνω και εγώ. Επίσης τον έχετε παίξει ποτέ σε περίεργα μέρη όπως κατασκήνωση; (δεν χώραγε στον τίτλο)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142869 από orestispapos στις 05 Φεβρουαρίου 2019, 7:35μμ

orestispapos

Εικονίδιο
μέλος από: 5/2/2019
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Geia file
egw ton exw paiksei me ena filaraki pou pigainame mazi kolumvhthrio.
Meta apo mia proponisi pigame spiti tou kai panw sti mlk mas irthe kai tous petaksame ... fash eixe !!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143902 από Ithakiboy στις 14 Σεπτεμβρίου 2019, 11:08πμ

Ithakiboy

Εικονίδιο
μέλος από: 14/9/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Ki egw exw varesei me filo vlepontas tsonta kai me ksaderfo
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #143910 από AdamD στις 15 Σεπτεμβρίου 2019, 6:07μμ

AdamD

Εικονίδιο
μέλος από: 14/8/2019
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Με μεγαλύτερο ξάδερφο μου τις έχουμε παίξει πολλές φορές στο σπίτι βλέποντας τσόντες, αλλά φέτος το καλοκαίρι πάλι με τα ξαδέρφια μου σε ήσυχη παραλία βράδυ κάναμε μπάνιο γυμνοί και μετά τις παίζαμε και μετραγαμε ποιός θα πετάξει τα χύσια μακρύτερα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144010 από Panbator στις 20 Οκτωβρίου 2019, 8:30πμ

Panbator

Εικονίδιο
μέλος από: 20/10/2019
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Με τον κολλητο βγηκαμε εξω μαζι με δυο συμφοιτητριες του. Θα πηγαιναμε σπιτι ολοι μαζι κι αυτες ρε γαμωτο στο τελος ειπαν θα παρουν ταξι και φυγανε! Παμε σπιτι τελικα και του λεω μειναμε με το καυλι στο χερι. Να ετσι μου λεει και την βγαζει και την κανει ελικοπτερο! Χαχα.. του λεω ρε μαλακα παω τουαλετα να τραβηξω. Ελα ρε παπαρα μου λεει. Κατσε παρεα. Βαζουμε τσοντα στα κινητα και βαραγαμε παρεα. Μαλακα κολλητε και στον αυνανισμο παρεα! Εννοειται τις συγκεκριμενες δεν τις ξαναβγαζουμε..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login