Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Γιατί έχουνε λυσσάξει όλα τα sites να στρογγυλεύουν τις γωνίες;
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Ομοφυλοφιλικη εμπειρια,τυψεις, επιθυμια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142888 από CornadoMan στις 11 Φεβρουαρίου 2019, 8:59πμ

CornadoMan

Εικονίδιο
μέλος από: 11/2/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Λοιπον θα μπω κατευθειαν στο θεμα, ειμαι 13,5 και το καλοκαιρι ειχα παει διακοπες με τους γονεις μου μαζι με αλλη μια οικογενεια οπου με τον γιο τους γνωριζομαστε πολλα χρονια και ειμαστε σαν αδερφια.Μας ειχαν βαλει να κοιμομαστε στο ιδιο δωματιο εγω με αυτον, με τα πολλα και τα λιγα καθε βραδυ γδυνομασταν τελειως κατω απο τα σκεπασματα βλεποντας τσοντες και τραβαγαμε. Μαρεσε πολυ και καυλωνα με το να ξερω οτι καποιος αλλος ειναι ολογυμνος και το παιζει διπλα μου και γενικα πανω στις καυλες γουσταρα παρα πολυ, αλλα μετα οταν τελειωσαν οι διακοπες εως τωρα εχω αμφιβολιες για το αν ειναι ομοφυλοφιλικο ολο αυτο, ενω ελκομαι απο γυναικες αλλα εχω πιασει τον εαυτο μου οταν την παιζω να σκεφτομαι αυτη την εμπειρια.Μηπως μπορει κανεις να βγαλει μια ακρη; Ολες οι απαντησεις δεκτες! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142889 από Axinos στις 11 Φεβρουαρίου 2019, 6:12μμ

Axinos

μέλος από: 2/10/2018
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Πολλές φορές φανταζόμαστε πράγματα που μπορεί να μη καναμε...
Πάντως και εγώ πολλές φορές φαντάζομαι ότι κάνω πράγματα με άντρα και αν και μου δόθηκαν ευκαιρίες δεν έκανα κάτι ποτέ.
Πάντως να τον παίξω σε κάποιων θα το ήθελα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142919 από georgonio στις 17 Φεβρουαρίου 2019, 3:22πμ

georgonio

Εικονίδιο
μέλος από: 10/2/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Μην αγχώνεσαι, όλα κομπλέ! Είναι λόγω της ηλικίας που σκέφτεσαι περισσότερο το σεξ, τον αυνανισμό και καινούριες εμπειρίες! Σίγουρα το ίδιο κάνει και ο φίλος σου, και αυτός θα καυλώνει με την όλη φάση! Και στην τελική άμα δεν κάνατε τίποτα, δεν σημαίνει τίποτα αυτό! Κι εγώ μικρός τον έπαιζα με έναν φίλο, αυτό δεν μας έκανε γκει! Αυτό γίνεται πολλές φορές γιατί έχεις μεγάλη εμπιστοσύνη στο φίλο σου και έχετε καλή σχέση! Έχοντας περάσει πολλά μαζί, είναι και αυτό μια εμπειρία που κατ' εμέ κάνει πάλι πιο δυνατή τη σχέση σας!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login