Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Υπάρχουν άνθρωποι που φοβούνται την Opera.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Πεος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142905 από makedonass στις 14 Φεβρουαρίου 2019, 11:04πμ

makedonass

Εικονίδιο
μέλος από: 14/2/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλησπερα. Εγινα 16 πριν απο λιγες μερες και θελω να εκφρασω μια απορια που εχω για το πεος μου. Η ακροπισθια, το δερμα δηλαδη που καλυπτει το κεφαλακι του πεους, το καλυπτει αρκετα περρισοτερο απο το φυσιολογικο, αφου ξεπερναει και την ουρηθρα και καταληγει λιγο πιο μετα απο αυτη. Ωστοσο το δερμα ειναι ελαφρυ και μπορω να το κατεβαζω μεχρι κατω χωρις να υπαρχει κινδυνος φιμωσης ουτε παραφιμωσης. Αλλα αν δει καποιος το πεος μου, θα δει πως φαινεται μονο δερμα χωρις να φαινεται η ακρη του κεφαλιου, αφου ειναι καλλυμενη με δερμα. Με ανησυχει αν ειναι φυσιολογικο. Φαινεται ασχημο σχετικα με αλλα πεη και με φοβηζει αυτο.Δεν εχω βρει απαντηση μεχρι στιγμης. Παρακαλω βοηθηστε με.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142912 από Fotis01 στις 15 Φεβρουαρίου 2019, 2:45μμ

Fotis01

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/8/2018
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
Ειναι απολυτα φυσιολογικο. Ολοι μας εχουμε πετσακι εκει για λογους προστασιας καθως η βαλανως ειναι αρκετα εβαιστητη. Αυτοι που δεν εχουν εχουν κανει περιτομη. Οι πορνοσταρ για παραδειγμα δεν το εχουν γιατι το εκοψαν με λειζερ. Αποδεκτη αν σε καλυψα!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login